Дяволското гърло Тема 3 "Зло се събуди"

  • 39 235
  • 749
  •   1
Отговори
# 15
  • Берлин
  • Мнения: 4 530

За всички българи ,които живеят по света-когато имате възможност,гледайте български продукции.Интернет е необятен,можем да сме в час с всякакви новини навсякъде.Това са си нашите корени-българските,носим това чувство в сърцата си,независимо в кой край на света сме(сори за отклонението,живяла съм в чужбина и знам какво е).

Амбър,не става с този призив. Гледането на бг продукции е въпрос на лично светоусещане. Аз рядко имам такава потребност, а и много продукции не си струват времето. Но този филм ще гледам с интерес, умирам за Родопите.

Пп. Изразът "давам шанс на ..." някакво модно клише ли е? През пост чета тази реплика във форума

# 16
  • Мнения: 9 486
Благодаря за новата тема!

Още малко остана до новия епизод!

# 17
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 506
Две изписани теми за един епизод - не е зле. Колко епизода са всъщност - не намерих информация?



# 18
  • Мнения: 31 271
Тема и половина от две, са спам. Peace
Спамът е редно да се докладва, по правилата на форума.

# 19
  • Кърджали
  • Мнения: 10 318
12 мисля че бяха казали

# 20
  • Мнения: 3 732
12 са сериите.

Утре е втората.
Няма да мога да я гледам, на работа съм. Ще я гледам в нова плей. Кога я качват?


На края на миналата тема споменавате Дървото на живота. Има ли го някъде качено където мога да го гледам без сваляне и регистрации? Колко серии е?

# 21
  • Мнения: 6 159
Доне, ⚘благодаря за темата !
В очакване сме на нови загадки😁

# 22
  • Мнения: 9 115
Е,Папурче всичко в живота е въпрос на лично светоусещане и възприятия.Аз съм изказала своето мнение по въпроса,от своят опит.Аз когато живеех в чужбина,постоянно търсех нещо ,което да ми напомня на родината(още нямаше нет).Да не спамя повече.
По темата,освен природата ,харесва ми музиката,мистиката в сюжета,почти всички актьори са си с точните роли.Теодора също,сега дали се справя успешно е друга тема Wink

Последна редакция: чт, 07 мар 2019, 11:09 от *Амбър*

# 23
  • Мнения: 4 774
Ех, че готина тема. Благодаря! Да я изпишем с кеф и дано имаме повече следи с новия епизод. 💗

# 24
  • Мнения: 2 558
И аз Карамазов много го харесвах в "Дървото на живота" 😊

# 25
  • София
  • Мнения: 27 276
Благодаря за новата тема. Simple Smile
Чакам с голямо нетърпение утрешния епизод. От трейлъра гледам ще прехвърчат искри между Филката и Мия. Двамата като двойка са огън и винаги и навсякъде бих ги гледал с кеф. И все пак въпреки, че много ги харесвам ми се ще да не се набляга много, много на любов конкретно в това шоу. Струва ми се някак неуместно. Ще е перфектно ако е само фон, а не основна сюжетна ниша. И ако са си изиграли правилно картите пак ще е достатъчно интересно и запомнящо се, сигурен съм. Simple Smile

# 26
  • Мнения: 2 365
Дона, благодаря за темата!

Hа края на миналата тема споменавате Дървото на живота. Има ли го някъде качено където мога да го гледам без сваляне и регистрации? Колко серии е?
В youtube. Два сезона с по 12 епизода е (I - по 45 мин., Ii - по 70 мин.) Nova бяха нарязали епизодите от втория сезон и мисля, че бяха монтирали 24. Hо в youtube са в първоначалния вариант.

# 27
  • Мнения: 2 123
Благодаря за темата, Дона 🤗.

Някой може ли да преведе какво значи : На “пила” Шейтан се е събудил? Какво е “пила”?

Погледни в старата тема, някъде след първи епизод. Има превод на монолога.

Дона, благодаря

# 28
  • София
  • Мнения: 2 598
Макар че харесах първия епизод, Владо и Теодора са ми омръзнали да ги гледам заедно. Твърде ... скучни са ми като двойка, предсказуеми. Клиширано е да се съберат и тук, много по-интересно ще е да НЕ се случи нищо между тях, макар да прехвърчат искри и всички да го очакват. Да се случи нещо между нея и брат му ( примерно) вече ще ми е интересно да гледам.

# 29
  • Мнения: 2 714
Хайде и аз да се запиша в очакване на новия епизод. Simple Smile Дона, Flowers Hibiscus
Аз пък си пожелавам да не разбираме твърде рано кой е убиецът, за да ни държи до края в напрежение.

Общи условия

Активация на акаунт