Какво направих днес за себе си? - 4

  • 43 555
  • 740
  •   1
Отговори
# 300
  • Пловдив
  • Мнения: 13 470
Минах през солариума, сипах си биричка и сега ще се опъна с квижка.

# 301
  • Мнения: 3 732
Не съм го направила за себе си, но още ме топли.
Спрях както е по правилник да дам път на втория автобус. Между двата минаваха коли, аз изчаках втория да тръгне - даваше мигач за пристрояване и бързаците с коли го заобикаляха с влизане в насрещното. Пуснах го, а той ми примигна с аварийни. Явно шофьора е бил млад или човечен, но ме зарадва адски много. Светеше като елха за да каже благодаря.

# 302
  • София
  • Мнения: 6 182
Направих си разкошно кафенце и си го изпих сама  с птичките на балкона. После изхрупах половината саксия с кориандър - много полезен бил Wink

# 303
  • Мнения: 1 224
Направих си разкошно кафенце и си го изпих сама  с птичките на балкона. После изхрупах половината саксия с кориандър - много полезен бил Wink

Днес четох статия,че през последните 10 години връбчетата са намаляли с 30%.

# 304
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 176
Вчера се бяхме разбрали с женската част на семейната ни компания да ходим на разходка до близката до града хижа. Беше разкошно. Носехме одеяла за пикник, балони за надуване- децата правиха различни формички, пускаха хвърчило. Аз се размазах на одеялото под слънцето, а около нас на поляната бяха цъфнали божурите. Много ме зареди този ден- и компанията на момичетата, и общуването с децата- две на 4 и едно на 9. Малките са в супер забавна възраст😁
П.С. Исках да ви покажа божурите, но файлът е голям 🙄🙁

# 305
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Искам да ги видя!

МИА, направи го на гуакамоле този кориандър и си го хапвай със всичко - върху тези дебелите солети, върху пълнозърнесто хлебче, дип за селски картофки, на сандвич, на фахитас, или само така с лъжичката. Simple Smile

# 306
  • Мнения: 301
С мъжа ми излязохме с компания - рядко ми се случва да излизам вечер. Иии малко женски глезотийки - купих си дънки и палто /по никое време/ Simple Smile

# 307
  • Мнения: 859
Евтино палто се купува точно сега...

# 308
  • София
  • Мнения: 17 775
Да, и аз си взех нещо зимно. Наситено синьо кашмирено поло. Беше на смешна цена.

Иначе си направих едни падчета със зелен чай за очите. Много приятно усещане, не знам дали има ефект, но съм решила да си слагам известно време всяка вечер. Изморяват ми се очите много от компютъра.

# 309
  • Мнения: 1 387
Купих си рокля на хортензии и много и се радвам!
Направих си маска на косата.

# 310
  • Мнения: 4 403
Най-после мога да се включа пак в темата. За сега май ще го докарам до седмични хубавини. Дано стигна и до дневни Grinning

Купих си Бейлис Лукс Шоколад и нямам търпение да го опитам, заедно с шам фъстък и кашу. Както и една ел. пила за ходила. Вече я пробвах и усещането е много приятно Simple Smile   (промоциите на лидл)

# 311
  • Мнения: 28 450
Купих си две рокли, едната с тюркоазено, другата тъмно синя и едно тъмносиньо елегантно сако! Party

# 312
  • Мнения: 1 134
Ходих на фризьор и коригирах предишната прическа. Купих си и някакво кремче за околоочен контур, което ако не е чудотворно, то поне е много ароматно. Joy

# 313
  • Мнения: 7 910
Е показвайте снимки поне на дрехите, де, не е честно! Smiling Imp

# 314
  • Мнения: 301
Е показвайте снимки поне на дрехите, де, не е честно! Smiling Imp

 И за да не е спам - започнах да си правя сухо четкане и масажи с вендузи. Все пак идва лято Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт