Какво направих днес за себе си? - 4

  • 43 561
  • 740
  •   1
Отговори
# 75
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Разходихме се семейно сред природата.Почнах хубава книга.Заведох детето на първото му плуване в открит (минерален) басейн за тази година-все приятни за мен неща,за които обаче напоследък нямах време...

# 76
  • Мнения: 28 466
Къносах си косата, помогнах си с яденето за утре, за да съм свободна през деня!

# 77
  • Мнения: 1 916
Купих си кафемашина.

# 78
  • Мнения: 7 913
Посетихме плевенската Панорама. От дете не бях ходила там.

# 79
  • Мнения: 1 387
Днес ходих да ми правят физиотерапия на кръста,ще направя 10 дни по 4 процедури.Купих си нови обувки,бельо и козметика.

# 80
  • Мнения: 1 387
Бях на фризьор и козметик!

# 81
  • Мнения: 2 560
За успокоение, понеже си срязах пръста на един картон като първия човек, си купих две летни роклички. Нищо, че вчера валя сняг у наше село😎

# 82
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
   Бях до седемгодишното ми първокласниче във важен за него момент - избяга 8 километра за 50 минути и се бори за медал. Трябва и другите първи класове да минат тези дни и ще се разбере. Очите му ме гледаха с обожание и в очакване на поощрение при всяка от двадесетте обиколки, минавайки покрай мен. Днес съм най-гордата майка и благодаря на Бог за сетен път, че точно това същество е МОЕТО дете!   

# 83
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Изтървала съм новата тема и вече се чудех къде се загубихте, любимата ми тема е тук. Като имам повече време, ще се върна да ви чета.

Аз от една седмица си сложих апликация на телефона, която ми напомня да пия вода. Още на третия ден свикнах и вече редовно ожаднявам, действа ми добре. Направете го и вие Simple Smile

# 84
  • Мнения: 581

За да направя добро на една новорегистрирана потребителка, препоръчах майстор, тя взе че не му плати и сега аз нямам очите да го потърся. Така се вбесих на наивността си...Сега се поразходих из Морска гара и се утеших си подсладих настроението.

# 85
  • Мнения: 1 387
Ходих на маникюр.

# 86
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 176
Бяхме на театър по женски. Смях се през цялото време и си тръгнах много лека😊 Добре дошла, пролет!

# 87
  • Мнения: 301
Купих си миксер за фрапе и сега се наслаждавам на пълна чаша с пухкава пяна и кафе, която ме пренася на топличко море в Гърция..

# 88
  • Мнения: 1 916
Купих си нови маратонки.
Разходих се по мебелни магазини.
Посадих си няколко цветя в градината.
Набрах лапад от село и сготвих вкусна супа с нея.

# 89
  • София
  • Мнения: 5 247
избирах си дълга пола в зелено

Общи условия

Активация на акаунт