Какво направих днес за себе си? - 4

  • 43 552
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 387
Купих си кецове и хранителна добавка за коса,кожа и нокти.

# 61
  • Мнения: 3 732
Реших да се върна на място където някога съм била наивно щастливо девойче.
Пораснала, след 11 години ... Вече шофьор, вече голяма ...
Ядох кебапчета в кафенето на гарата с цялата романтика и прелест - пълно с квартални пияндета, единия заспа на масата. От сложеното на стената меню нямаше почти нищо. Обслужването и то на ниво - проста бяла чиния, недоизмита вилица, евтина салфетка, дървени маса и пейка. Тоалетната - не ми се коментира.
През цялото време ми се плачеше за онова време, което няма да се върне, времето, когато бях щастлива и знаех коя съм. А сега ...

# 62
  • Мнения: 4 768
Рисувах. Цели четири часа се загубих в мой си свят пълен с цветове, миризма на боя и красота.

# 63
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 176
Минах преди работа през Лидл и си взех неща за хобитата ми- перфоратор за хартия на фигурки и пробивни клещи. Ще има нови картички и играчки 😊

# 64
  • Мнения: 2 532
Станах рано, пих си кафето с книга в ръка, после покарах велоергометър.

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 13 470
Поръчах си поредния чифт обувки, няколко вечери пия вино.

# 66
  • Мнения: 7 908
Погрижих се за цветята си. Не се оставих на гадните спомени от съня да ме държат тъжна и уплашена. Приповдигнато ми е настроението, безпричинно съм щастлива.

# 67
  • Мнения: 35 109
Ходих на църква, за да ми прочетат за здраве . Днес правя курбан за здраве, защото преди 7 години ме оперираха от рак на гърдата. После бях с детето на площадката. Радвахме се на хубавото време.

# 68
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 176
Ходих на църква, за да ми прочетат за здраве . Днес правя курбан за здраве, защото преди 7 години ме оперираха от рак на гърдата. После бях с детето на площадката. Радвахме се на хубавото време.
PeacockLove, да си жива и здрава 🤗😊 Но се чудя- градусите в колата показват 4, навън вали яко, къде е това хубаво време 😊😘

# 69
  • Мнения: 35 109
В Русе беше чудесно

# 70
  • Мнения: 1 134
Поръчах си пердета.

# 71
  • Мнения: 1 387
Купих си зелена блуза,която ми носи пролетно настроение.Спах след обед.

# 72
  • Варна
  • Мнения: 373
Ами нищо! Нищо не си купих, нищо не си подарих, даже не успях да обядвам. Имах време само да се скарам с мъжа за глупости!

Но! Сега като ви прочетох... ми стана едно такова приятно! Виждам, че и хубави неща се случват Grinning

# 73
  • София
  • Мнения: 326
Две седмици отпуск и детето е на градина! 💪🏻

# 74
  • Мнения: X
Видях се с моя близка за кафе и опитахме страхотна торта Blush

Общи условия

Активация на акаунт