Brak na nevidjeno ( сръбското "Женени от пръв поглед)

  • 3 121
  • 90
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 679
На този младеж по-тясна риза не успяха ли да му намерят, а и тази вратовръзка, с тоя възел...

Не разбрах какво стана накрая - ожениха се и ... той беше сам.

# 31
  • Мнения: 19 473
Не ми се отваря линка, но имаше една двойка които се ожениха а после младоженецът беше сам на почивката, тя не дошла и не му вдига телефона....скици. Той пък си ядеше и пиеше и си се киснеше в басейна на аванта и на спокойствие. Обещаха му друга булка накрая....

# 32
  • Мнения: 1 698
На този младеж по-тясна риза не успяха ли да му намерят, а и тази вратовръзка, с тоя възел...

Не разбрах какво стана накрая - ожениха се и ... той беше сам.

Чули са се няколко пъти и накрая спряла да му вдига. Търсят му нова жена.

# 33
  • Мнения: X
Скрит текст:
Ами аз не зная да се намират лесно крале, готови да приемат шестте й деца, ама й желая успех. Винаги съм се чудела на тези жени, които се бият в гърдите само защото са родили Х броя деца и до там.
Не знам как успява да ги гледа сама, че да изглежда така добре. Поне не се е смачкала. Може да няма друго, с което да се гордее Simple Smile
Би изглеждала добре само с чул на главата...

Изгледах сватбите на всички. Много нос, много нещо у тия сръбкини! Но иначе като формат е много по-нормално от нашето. Това, че могат да кажат "не" е, разбира се, още по-нормално. Общо взето, обикновени хора с обикновени очаквания. Тези, които са с необикновени, не се ожениха и кой от къде е.

# 34
  • Мнения: 36 415
Гледам 17-ти епизод - кефят ме сръбските комплименти - младоженецът ще стане хубав като Путин Laughing Булката има домашен любимец - свинята Мица. Дали наистина я обича, или само я залъгва... Hocho

# 35
  • Мнения: 1 698
Аз сега се смея на музикалния фон. Михаела Филева в комбинация със Зелени змай. :Д

# 36
  • Мнения: 19 473
Готини са братята сърби.....правят си собствен формат, не се превземат като нашите и се получава нещо много интересно. Ето сега наша Йорданка, иска мъжът и да цепи дърва и да има голяма кухня, в която тя да може да готви. Той като чу целият грейна. Колко му трябва на човека. Няма Жакузита, болонезе, Комо, превземки, кариери,  дела за апартаменти.....ама участват обикновени хора, не потомци на Антим Първи и треньори по худ.гимнастика, нали?

# 37
  • Мнения: 36 415
Нашите участници сигурно ги избират с връзки, затова резултатът е странен. Поне Таня и Здравко със сигурност не са случайно в предаването, но защо са ги съчетали не е ясно.

Водещата бременна ли е, или е едра?

# 38
  • Мнения: X
Водещата бременна ли е, или е едра?
Хубава е!

# 39
  • Мнения: 1 698
Нашите участници сигурно ги избират с връзки, затова резултатът е странен. Поне Таня и Здравко със сигурност не са случайно в предаването, но защо са ги съчетали не е ясно.

Водещата бременна ли е, или е едра?

И аз я загледах. Или чака трето, или не се е възстановила от миналата година.

# 40
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 535
А за Йорданка не разбрах - останаха ли заедно?
Кротка жена. Преди това обясняваше, че от жената зависи как ще се държи мъжа.
А това, което повтарят - Договор, договор - разбирателство ли значи?

Гледах един епизод, двамата бяха млади, тя 26г с вид на чалга звезда. Казаха категорично Не, но отидоха на сватбената почивка, и в края на краищата май се харесаха.
Ще се опитам да го намеря.

П.С. Не съм разбрала, ожениха се. Ох, много бързо говореха тези, а и младоженеца много неясно. Но булката беше "трудна", което ще рече бременна, нали? Хубавица.
https://youtu.be/-FfpIIQMhEY

Последна редакция: чт, 02 май 2019, 16:08 от Ljuboznatelna

# 41
  • Мнения: 19 473
Останаха заедно, тя искаше да изчака дъщеря й да завърши училище и да се премести в селото на мъжа си тогава. Искаха и да направят истинска сватба, да поканят роднини и семейството й от България. Сигурно нещо съм пропуснала, че не знам сръбски, но това го разбрах.

# 42
  • Мнения: 311
Гледах един епизод, двамата бяха млади, тя 26г с вид на чалга звезда. Казаха категорично Не, но отидоха на сватбената почивка, и в края на краищата май се харесаха.
Ще се опитам да го намеря.

П.С. Не съм разбрала, ожениха се. Ох, много бързо говореха тези, а и младоженеца много неясно. Но булката беше "трудна", което ще рече бременна, нали? Хубавица.
https://youtu.be/-FfpIIQMhEY

Писахте назад за булка с шест деца, изумих се, но не съм и подозирала, че е възможно да има случай като този („трудния“) в предаването. Още не мога да повярвам, че е решила да участва в това положение. Освен това, как се записваш за кастинг, докато имаш отношения с някого? Разбрах от разказа ѝ, че мъжът, от когото е бременна, ѝ е изневерявал, но все пак са били заедно година, а е бременна едва от месец. Явно са се случвали паралелно нещата или може би целият процес от кастинга до сватбата е протекъл много бързо. Странно е решението ѝ...

Виждам в нейно лице типичната непредсказуема и огнена сръбкиня. Как го скастри още в първия разговор... Simple Smile Но е с добра душа сякаш (не че едното пречи на другото), което е валидно и за младоженеца Оливър, нищо че иска да води девойките да работят на село. Simple Smile Интересен персонаж е той. На мен през цялото време ми изглеждаше и звучеше малко вдетинен обаче.


Познавам до известна степен сръбската действителност, но въпреки това се дивя на някои нейни особености. Доста е колоритна. Simple Smile
Езикът звучи много приятно, най-вече когато говорят жените. Мъжете го огрубяват по някакъв начин и често се улавям, докато ги слушам, че очаквам всеки момент да наругаят някого. Което при тях си е вместо „Добър ден!“...

# 43
  • Мнения: 36 415
Гледам за "кралицата". На мен тая жена ми изглежда като поддържана над 50 годишна, а пише, че е на 41...
И иска да натресе 6 деца на някого - смешно. Според мен, няма проблем партньорите да имат деца от предишен брак или връзка, но нормалното е 1-2, не 6... Просто й се чудя на самочувствието. Дали не се преструва?

П.п. водещата изглежда много по-слаба в панталон, отколкото в рокли. Дали епизодите не са снимани през големи интервали от време?

Последна редакция: пт, 03 май 2019, 12:35 от Petia Kageyama

# 44
  • Мнения: 968
Изгледах повечето епизоди и съм потресена от зъбите на участниците и по-точно на булките Flushed То и моите не са "бисери" ама ги има поне..... И като знам, че много българи ходят на зъболекар в Македония, за по-евтино, съм в шок от видяното.... Това за зъбите обаче Wink Много приятно шоу, участниците не са под натиск като в БГ, забавляват се хората Simple Smile Няма по-алчни продуценти от българските!!!

Общи условия

Активация на акаунт