Стягайте се ЮЛСКА дружина, първата половина мина

  • 26 956
  • 742
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 114
Някоя от вас оплаква ли се от киселини, ако да, с каво ги борите? Аз от седмица не мога да се оправя, каквото хапна, става ми зле. Киселини, лошо ми е, гади ми се...

На мен ми помага само айрян. Облекчава ме бързо, но за кратко ( макс. час).

# 316
  • Мнения: 70
Някоя от вас оплаква ли се от киселини, ако да, с каво ги борите? Аз от седмица не мога да се оправя, каквото хапна, става ми зле. Киселини, лошо ми е, гади ми се...

Аз имам почти всяка вечер. Пробвай да хапнеш една ябълка. Ако не минат, поне ще намалеят малко. В най-лошите случай взимам един Талцид.

# 317
  • Мнения: X
Момичета, мен ме приеха в болница.
Днес имах нетърпими болки в корема и се наложи да вляза, на системи и обезболяващи съм, поне бебчето е добре...

# 318
  • Мнения: 388
Момичета, мен ме приеха в болница.
Днес имах нетърпими болки в корема и се наложи да вляза, на системи и обезболяващи съм, поне бебчето е добре...

Стискам палци всичко да е наред 🤗

# 319
  • Мнения: 109
Момичета, мен ме приеха в болница.
Днес имах нетърпими болки в корема и се наложи да вляза, на системи и обезболяващи съм, поне бебчето е добре...
Бихте ли ми казали какви болки имате? Питам защото и мен от няколко дена ме боли горе към стомаха и се чудя от какво може да е. Стискам палци всичко да се оправи бързо при теб 🍀

# 320
  • Мнения: X
Моите болки бяха ниско долу на интервали и като заболи се свивам чак...и после отпуска, едвам ходех. Но нищо общо с вида като при цикъл...

# 321
  • Мнения: 1 134
Моите болки бяха ниско долу на интервали и като заболи се свивам чак...и после отпуска, едвам ходех. Но нищо общо с вида като при цикъл...
Дано бързо да мине!

# 322
  • В долината на голямата река
  • Мнения: 72
Има ли някоя мама със стрептококи група б?

Аз пия вече трети антибиотик и са си все непокътнати. Моята АГ иска да ми прави някакво хард лечение, но аз съм вече силно притеснена дали няма да навреи на бебето?!

# 323
  • Мнения: 1 906
След дългото чакане най-после и нашата ФМ мина Simple Smile. Голямата изненада е, че ще имаме момиченце, а чакахме момченце Simple Smile
Ходихме в Марков. С бебка всичко е наред и не е необходимо да ходя на късна ФМ. Професора каза, че няма нищо, което да го притеснява. Ако знаете, как ми олекна... Чакането си заслужаваше Simple Smile

Аз още събирам информация за стволовите клетки. Не съм се насочила, но то има и време.

Та за първата странична - момиченце и термин 29.07.

# 324
  • София
  • Мнения: 1 369
Аз кацам с много приятни новини от вчера.
На ЖК лекарката ми, която все пак не е специалист по морфология, отбеляза следното по повод бъбречето,което задържа урина. (Давам за сравнение и старите данни)
Преди месец - бебе 300гр- бъбрек 11мм
Вчера- бебе 600гр- бъбрек 7мм

Утре съм на преглед при специалист, но горното звучи много оптимистично и хубаво. Simple Smile

# 325
  • Варна
  • Мнения: 429
Здравейте, мами Simple Smile Изписаха ми Тот'хема, по 2 амп.сутрин, на гладно. Тези, които също ги пият, ще споделят ли как точно? Как се чувствате и бързо ли ви се покачи желязото? Какъв интервал правите м/у др.добавки и кафе, например....? Благодаря предварително Simple Smile

# 326
  • Бургас
  • Мнения: 18
Здравейте, мами Simple Smile Изписаха ми Тот'хема, по 2 амп.сутрин, на гладно. Тези, които също ги пият, ще споделят ли как точно? Как се чувствате и бързо ли ви се покачи желязото? Какъв интервал правите м/у др.добавки и кафе, например....? Благодаря предварително Simple Smile

Пия Тот’хема от месец вече. Предписаха ми по 1 ампула дневно, която пия на обяд, след ядене ( лекаря ми не е акцентирал как да я пия).  Първия път сама реших да е на гладно, но ми стана толкова лошо от тази сладост, че реших първо да ям.
Относно приемането му- в листовката пише да се смесва със сок. и аз смесвам ампулата с 200-300мл. Т.к. трябва дя пия и магнезии ( магнерот), изчаквам 2 часа след приема на Тот’хема, т.к. подтиска абсорбацията на желязото.  Изчаквам си новите резултати, за да знам дали да продължавам. Последно хемоглобина ми беше 96.

# 327
  • Варна
  • Мнения: 429
Моят хемоглобин последно беше 106, но преди 2 седмици, сега може още да е паднал, а желязото беше на долна граница. Аз магнезий пия вечер само, преди лягане, но от др неща ще се наложи да правя интервал (пия Еутирокс сутрин, с час поне интервал от храна и кафе). Сега ще се налага да навивам още по-рано аларма... Sad

# 328
  • Мнения: 114
Здравейте, мами Simple Smile Изписаха ми Тот'хема, по 2 амп.сутрин, на гладно. Тези, които също ги пият, ще споделят ли как точно? Как се чувствате и бързо ли ви се покачи желязото? Какъв интервал правите м/у др.добавки и кафе, например....? Благодаря предварително Simple Smile


И аз го пия от няколко дни по 1 ампула сутрин и вечер. За покачването на хемоглобина е твърде рано да кажа, но моят беше 95 преди да започна.
Иначе за интервали ми казаха да правя само между Тот'хема и магнезия ( минимум 2 часа, защото си влияят на абсорбцията), нищо не са ми споменавали за кафе, храна и т.н.
На мен ми е доста неприятен на вкус, дори и със сок.

# 329
  • Мнения: 561
Момичета, според вас кога бебето става над 1кг? Аз съм в 24та г.с и е 700 гр.

Общи условия

Активация на акаунт