Любители на кучета - 90

  • 22 408
  • 756
  •   1
Отговори
# 45
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Аз наистина не съм видяла снимката му за рождения ден.
Стига, деее. Sad
Старая се да честитя на всички рожденици. А и знаеш, за всички в темата  са важни рождените дни на четириногите. И моя юнак не е чистокръвен, но е пленил много женски сърца. Grinning
Не знам защо така се е получило, наистина. Може би е имало много публикации в същия ден.
Всички харесваме Линк! Оставаш в темата, решено е, точка. Heart

# 46
  • Варна
  • Мнения: 10 624
Аз искрено се извинявам и пожелавам на Линк и теб безброй щастливи, рождени дни .Целувки

# 47
  • Мнения: X
И от мен специални поздрави за голямото момче. Нека да е здрав и щастлив още много много години. Честит рожден ден на патерички.
Ще може ли да сложиш снимкиата отново, за да му се порадваме?

# 48
  • под тепетата
  • Мнения: 9 361
Записвам се със снимка от вчерашното ни скитосване с Ози, Лео и Марти.

Епона, има такива моменти ( и при мен се случва честичко да публикувам и оцелвам лош момент), но това не трябва да те обижда, още по-малко да мислиш, че оценяваме по произхода. Никой от моите няма документ за произход, но това не ме прави по-малко щастлива.
 Честито на патерица на Линк!  Бяха те питали дали наистина е налапал лалетата ?
 despicable, много тъжно ми стана като те чета. Що за хора са това  #Cussing out
 

Последна редакция: пн, 11 мар 2019, 19:40 от bilqna_69

# 49
  • sf
  • Мнения: 10 191
И аз пожелавам на Линк да е жив и здрав и да ви радва много дълго време!
Наистина не помня снимката му, не е нарочно, явно моментно всички са били разсеяни и се е получило тъпо.
Тук никой не дели на породисти и непородисти.

# 50
  • София
  • Мнения: 460
И аз се включвам с пожелания за здраве, игри и щастливо размахана опашка на Линк! Smiley

С ръка на сърцето си признавам, че не съм видяла снимката, изключително много го харесвам това куче и ми е странно как се е получило. А самият Линк беше ли на снимката? Така или иначе - недоразумение е, в никакъв случай не е тенденциозно отношение, че то нали и моят Оскар е просто безпороден рошльо нахилен.

# 51
  • София
  • Мнения: 736
Хора, как може да се сърдите за такива неща.. и 20 човека да се чудим какво сме направили и защо някой е обиден.
Несериозно е.
Никой не премебрегва и игнорира който и да било, ама чак такива крайности..

Честит рожден ден на Линк.

# 52
  • Мнения: 2 695
Линк този сладур горе с лалетата ли е? ЧРД и от мен. Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts
На моите също не им знам рождените дни, за това празнувам дните, в които съм ги взела от улицата.

# 53
  • Мнения: 2 127
Да нацелуваш Линк!
Признавам си, че понякога влизам набързо с нещо наум, казвам си уж да отговоря на еди-кой-си-пост и... После забравям. А дискусията вече се сменила. Срам не срам, и с рождени дни на двукраки съм така.
Инак никого не подминавам, ама забравям да "маркирам".  И не е до породни или безпородни, че то мой Денис е мелез, прибран от улицата и другия месец рождения му ден ще е тогава, когато го прибрахме. Оня ден минахме на връщане от парка и му казах да види къде съм го родила.

# 54
  • Мнения: X
Аз не поздравих. Не защото не харесвам кучето на епона, а защото беше няколко поста под поста на seerose, за кученцето починало през нощта. Стори ми се неуместно в един и същи пост да изказвам съболезнования и да честитя рождения ден на Линк. Реших да изчакам малко, после се отнесох.
И като цяло не говоря много за кучетата, защото какво мога да кажа? Всяко едно предизвиква усмивка, топлота, радост, че ги показвате, че ме стоплят и усмихват. То тези емоции са по-големи от всички думи Simple Smile)

Аз съм жената паника с разходките. Голямо шубе ме гони, ама съм сигурна, че изникне ли опасност ще спасявам кучето си с цената на всичко.
Аз страдам от комплекс, че не е хубава. Признавам си честно. Дори не е беладжийка, не прави смешни неща и нямам много с какво да се хваля с нея. Но е моя. Точно толкова колкото аз съм нейна. Днес като отворих вратата и първата ми мисъл беше "Боже, колко е хубаво, че те има". Сякаш за първи път я виждам истински от много време. Тя на белите плочки у дома, мята ми се и ме посреща. Ами какво по-хубаво от това Simple Smile обичам го това същество.

Благодаря на всички ви за хубавите думи към нас

# 55
  • Мнения: 22 867
Не знам кога е бил рожденият ден, да не е съвпаднал с някой празник и просто да не е имало кой да влиза в темата и да чете? newsm78 Както и да е, забравяме случая, недоразумение явно е някакво, а Линк, зло да го забрави! Да е жив, здрав, щур и щастлив! Hug
Епона, чудесно момче имаш, през ум да не ти минава, че някой го е подминал нарочно. Peace Нагушкай го и от мен! bouquet

# 56
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Дух, просълзи ме. Наистина. Започнах да пиша, но думите са излишни!
И като каза, че се мята да те посреща:

# 57
  • Мнения: 947
Брус като беше малък и се напикаваше от щастие, че се прибираме. Беше едновременно сладко, смешно и умилително. Толкова много искам още едно куче, ама на всички намеци получавам отказ. Confounded

# 58
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 523
Despicable, много сте сладки бе 🥰
И аз се отплеснах, понеже ми стана мъчно за мъника....
Тука няма значение, че е безпородно всички обичаме животинките, любовта няма порода ❤ Да е много здравичък Линк, и все така обичан 😘
А за моята кукумицин комшийка, колко пъти и казвам, че той е куче и е нормално да лае....
Вчера милия ни посреща на вратата и се радва, пък тя тъкмо излиза, кучето нито я видя нито й обърна внимание и тя като са развика лудата и като взе да подскача 😡😡😡😡
И излиза лудия й мъж и като викна
-къде е тая мастия да я убия 🤯🤯🤯
Така ми вдигнаха кръвното тия и въпреки всичко се извиних и понеже сме на квартира и ще си купуваме жилище, но то не става така бързо и трябва да търпя тия откачалки . И аз и се извинявам и казавам, че чакам намордника и само заради нея съм го поръчала, а то ми вика че по рано съм трябвало да взема мерки и много други се били оплаквали , като я питам кой вика чистачката, която тя е наела и нейната приятелка същия кукундрел🤦🏻♀
И на следващото събрание ми вика ако се повдигне тая тема можели ни изгонят 😡😡😡
Викам ми добре бе ще се махнем ама кучето няма го махна, айде сиктир бе свикнало става на нейното и ще ми налага тука все едно тя ми плаща сметките или наема ....

# 59
  • София
  • Мнения: 9 850
Не съм чела всичко назад, но имаше  рожденици, които не поздравих - честито Simple Smile Усмивки и щастие да носят Simple Smile
Пос, лично ще ти се караме с Балу, че не каза, че Рея е рожденичка. Simple Smile
И да платя данъка


Общи условия

Активация на акаунт