"Майка" (Anne) - всеки делничен ден от 20:00ч. по BTV

  • 12 089
  • 186
  •   1
Отговори
# 105
  • Димитровград
  • Мнения: 397
Здравейте на всички! Simple Smile
Моля за разяснение, аз ли съм изпуснала нещо от снощния епизод, но защо имаше гроб на Мелек и кой е казал на всички, че тя мъртва??! Наистина нищо не разбрах?! 😐😐
Благодаря предварително! 🌷

# 106
  • София
  • Мнения: 3 440
Привет!

bubolina_80, Здравей!
Накратко ще ти разкажа:
Скрит текст:
Джахиде, за да престане Зейнеп да мисли и търси Турна измисля тази жестокост. Купува гробно място и прави гроб на Турна. Единствено за това знае Шуле. Тя се съгласи да извърши този грях, защото Джахиде и даде пари с които тя освободи Джангиз от затвора. Тази жалка и паднала жена -  "майка" Шуле отново продаде детето си и го "погреба" заради пари. Гробът разбира се е фалшиф и в последствие се разбира. Най-напред за това узнава Селим, който вижда "семейството записано на камера" пред ресторанта в който работи - вече не е полицай и е женен за Зейнеп. Вижда ясно и разпознава Турна. Проверява в гобищния парк кой е закупил мястото и разбира се това е Джахиде. Веднага отива при нея и тя признава, че го е направила за доброто на Зейнеп и го моли за сега да не й  казва. Той премълчава за момента, защото в това време Зейнеп припада и пак я закарват в болницата. След това случайно разбира и Гьонюл. Но мисля, че това е в следващите серии.   
Всичко добро и до скоро.Flowers Four Leaf CloverFlowers HibiscusFlowers Four Leaf Clover

# 107
  • Димитровград
  • Мнения: 397
Привет!

bubolina_80, Здравей!
Накратко ще ти разкажа:
Скрит текст:
Джахиде, за да престане Зейнеп да мисли и търси Турна измисля тази жестокост. Купува гробно място и прави гроб на Турна. Единствено за това знае Шуле. Тя се съгласи да извърши този грях, защото Джахиде и даде пари с които тя освободи Джангиз от затвора. Тази жалка и паднала жена -  "майка" Шуле отново продаде детето си и го "погреба" заради пари. Гробът разбира се е фалшиф и в последствие се разбира. Най-напред за това узнава Селим, който вижда "семейството записано на камера" пред ресторанта в който работи - вече не е полицай и е женен за Зейнеп. Вижда ясно и разпознава Турна. Проверява в гобищния парк кой е закупил мястото и разбира се това е Джахиде. Веднага отива при нея и тя признава, че го е направила за доброто на Зейнеп и го моли за сега да не й  казва. Той премълчава за момента, защото в това време Зейнеп припада и пак я закарват в болницата. След това случайно разбира и Гьонюл. Но мисля, че това е в следващите серии.   
Всичко добро и до скоро.Flowers Four Leaf CloverFlowers HibiscusFlowers Four Leaf Clover

Nina NN, много ти благодаря за отделеното време и разсяненията! 😊🍀💐

# 108
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 018
И аз благодаря,Нина.

# 109
  • Мнения: 1 027
Милото дете. Жал ми става, че някъде реално някои деца така живеят в изродена среда и страдат... Хора, мн ме напряга този сериал Simple Smile)) моят мъж ми вика, че съм луда Simple Smile))

# 110
  • Мнения: 4 303
Тази серия и следващата са ми най тежки на мен.
Дете се грижи за дете, че и за всичко май.
На една, един ъгъл бяха с Гюнюл, но съдба. Не се видяха.

# 111
  • София
  • Мнения: 2 992
Милото дете. Жал ми става, че някъде реално някои деца така живеят в изродена среда и страдат... Хора, мн ме напряга този сериал Simple Smile)) моят мъж ми вика, че съм луда Simple Smile))

И, мен. За това, сега го пропускам. Веднъж ми е достатъчно.Само, ви чета.

# 112
  • Мнения: 1 056
Пропаднала била Шуле
А ДЖахиде каква е? Богатите могат да си позволят да симулират нечия смърт и да извадят престъпник от затвора. И Зейнеп в началото симулира смъртта на Мелек, уж да я спаси. Но без парите на маминка не знам колко щеше да се прави на майка. А за Шуле ситуацията е добре дошла. Тъкмо се е оттървала от конкуренцията в лицето на Зейнеп.
 

# 113
  • Мнения: 71
Привет!

bubolina_80, Здравей!
Накратко ще ти разкажа:
Скрит текст:
Джахиде, за да престане Зейнеп да мисли и търси Турна измисля тази жестокост. Купува гробно място и прави гроб на Турна. Единствено за това знае Шуле. Тя се съгласи да извърши този грях, защото Джахиде и даде пари с които тя освободи Джангиз от затвора. Тази жалка и паднала жена -  "майка" Шуле отново продаде детето си и го "погреба" заради пари. Гробът разбира се е фалшиф и в последствие се разбира. Най-напред за това узнава Селим, който вижда "семейството записано на камера" пред ресторанта в който работи - вече не е полицай и е женен за Зейнеп. Вижда ясно и разпознава Турна. Проверява в гобищния парк кой е закупил мястото и разбира се това е Джахиде. Веднага отива при нея и тя признава, че го е направила за доброто на Зейнеп и го моли за сега да не й  казва. Той премълчава за момента, защото в това време Зейнеп припада и пак я закарват в болницата. След това случайно разбира и Гьонюл. Но мисля, че това е в следващите серии.   
Всичко добро и до скоро.Flowers Four Leaf CloverFlowers HibiscusFlowers Four Leaf Clover
Това защо не го даваха?

# 114
  • София
  • Мнения: 3 440
Ели, сценарият е построен така, че много от действията на героите се разбират от техните спомени. Няма твърда последователност, а доста след събитията ги представят като спомени. Възможно е и някой неща по БТВ да са преглътнали, но основното показват. Аз съм разказала съкратено основното в няколко серии.
Доста е тежък сериала, но сега разбирам, че се приема и разнопосочно от някой момичета. Аз лично симпатизирам на Зейнеп и смятам, че всичките нейни постъпки са за да помогне на едно нещастно дете и да го спаси от нищетата в която живее, а даже и от смърт. Зейнеп силно желаеше да  даде майчина обич  на Турна, каквато  тя нямаше и  от която всяко дете се нуждае. При Джахиде майчината любов  стигаше до там да обича осиновеното си дете , да го задоволява с всичко, да ревнува от рождената му майка и  от Турна. Трагедията на тази властна жена е разбирането й за живота, че всичко се купува с пари. Не мога да отрека, че тя беше разумна, но много хитра и доста подмолна. Шуле - прекрасна игра на актрисата, която изгради образ на  наистина пропаднала жена. Пропаднала във всяко едно отношение. Имаше една реплика към ная на Гьонюл където казва " Ти все пак имаш съвест". Аз мисля, че няма  съвест. Една елементарна, заблудена, невъзпитана и много глупава жена, която заради един престъпник съсипа живота си и остана без децата си. Чак накрая разбра, че нещастието й, пълния крах на живота й, се дължи на Дженгиз, който трябваше да разкара много отдавна.

# 115
  • Мнения: 674
Къде мога да гледам епизодите с бг превод или аудио? В предишните страници имаше линк, но не мога оттам да гледам.

# 116
  • Мнения: 71
Къде мога да гледам епизодите с бг превод или аудио? В предишните страници имаше линк, но не мога оттам да гледам.
Какъв е проблема с линка?

# 117
  • Мнения: 674
Проблема вероятно е от компютъра.

# 118
  • Мнения: 71
Проблема вероятно е от компютъра.
Ако ти излизат реклами, на всички е така 🤣 При първо цъкане реклама и след това на второ цъкане се отваря. Ако пък не, жалко, това е единственият сайт, който има с бг. Всичко друго е на руски.

# 119
  • Мнения: 4 303
Къде мога да гледам епизодите с бг превод или аудио? В предишните страници имаше линк, но не мога оттам да гледам.
До кой епизод си стигнала?

Общи условия

Активация на акаунт