"Майка" (Anne) - всеки делничен ден от 20:00ч. по BTV

  • 12 108
  • 186
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 680
Първите серии не съм ги гледала, сега съм до седма. Сега опитвам на лаптопа, довечера ще пробвам от 35 нататък да видя какво ще стане.

# 121
  • Мнения: 36 770
Не знам какво мога да кажа за Шуле?????
За трети път гледам сериала, но не намирам нищо за което да се хвана и да я оправдая!
Тази жена не е трябвало да става майка...Захвърли детето си от любимия й Джингиз да го гледа дъщеря й...Дете гледа дете. А тази простакеса дойде й седна да яде като невиждала - цял ден не била яла.....

# 122
  • София
  • Мнения: 3 468
Ани, здравей!
По горе бях писала, че Шуле е пропаднала жена. Да , пропаднала и отврътителна. Каква майка??? Животните не постъпват така, а първо хранят малките и след това ако остане за тях. Аз наистина преди не исках да я коментирам, защото както и сега ми идват изрази, които не са подходящи тук за писане.  Тези епизоди са доста показателни за това каква отрепка е Шуле. Няма да пиша повече, защото  всички, които гледат ще разберат, а и това, че има провидение и всеки получава това, което заслужава рано или късно. Ани, хубава и вечер и до скоро. Flowers Four Leaf CloverFlowers HibiscusFlowers TulipFlowers Cherry BlossomFlowers Four Leaf Clover


# 123
  • Мнения: 1 256
Здравейте. В рекламата видах как Зейнеп и Синан казват, че ще се женят. В кой епизод го показват това?

# 124
  • Мнения: 71
Здравейте. В рекламата видах как Зейнеп и Синан казват, че ще се женят. В кой епизод го показват това?
Никъде не показват сватбата. Само имаше една сцена, в която наблегнаха на халките и на двамата. Единствено на снимки са показвали.

# 125
  • Мнения: 1 256
Здравейте. В рекламата видах как Зейнеп и Синан казват, че ще се женят. В кой епизод го показват това?
Никъде не показват сватбата. Само имаше една сцена, в която наблегнаха на халките и на двамата. Единствено на снимки са показвали.
Явно съм се объркала. Все ми се струва, че съобщиха че ще се женят. Много го плетупаха този филм.

# 126
  • Мнения: 4 303
karina31, само по това ли съдиш?
Ами той не е свършил още.
Има какво да се гледа до 80 и някоя серия.
На места даже прекалено много го разтягат/при издевателството на Дженгиз върху Синан и Зейнеп/.

# 127
  • Yambol, Yambol, Bulgaria
  • Мнения: 85
Как Зейнеп ще разбере че Мелек е жива

# 128
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Как ги режат тези серии? Това нали го гледахме снощи?

# 129
  • Мнения: 680
Довечера ли Зейнеб ще разбере, че Мелек е жива?

# 130
  • Мнения: 36 770
Когато казвам, че Синан е съучастник на Джихаде, имам предвид този момент - Синан позволи Джахиде да го оплете в лъжите си, че всичко, което прави го прави за Зейнеп...Мисля, че Али щеше да намери подходящ начин да каже на Зейнеп, че Турна е жива и нямаше да позволи Джахиде да го подведе....

# 131
  • София
  • Мнения: 3 468
Здравейте!
Много време не сте писали. Дано не сте разлюбили сериала, очакват още премеждия. Аз също не съм писала, но не бях в България и имах много други задължения. Последно Ани е писала и  отново е дала предпочитанията си на Али. Тук с нея имаме различия, защото аз наистина харесвам повече Синан. Любовта на Синан към Зейнеб е голяма и очевидна. Той за нея е готов на всичко. Прави няколко опита да сподели със Зейнеб, че Турна е жива, но все се случва нещо, което му попречва. Готов е да осинови дете заради нея. Готов е да даде живота си за нея.  С една дума истински я обича. При Али за мен нещата не стоят така. Той наистина беше влюбен в нея, но какво му пречеше да се бори за любовта си. Тръгна със сестра й , та даже заживяха заедно.След тежката катастрофа в която Зейнеб изпадна в кома, той отиде на експедиция. Синан беше неотклонно при нея. Дали при тези ситуации Али щеще да каже на Зейнеб е въпрос?
Скрит текст:
И накрая Али отново е с Дуру, щастлив, въпреки, че Зейнеб е вече вдовица.
Хубав ден ви желая и до скоро. Flowers Four Leaf CloverFlowers HibiscusFlowers HerbFlowers TulipFlowers Four Leaf Clover
Беренка поздравява всички на Цветница:

# 132
  • Мнения: 36 770
Нинка добре си се завърнала  Hug Не съм писала, защото последния пост беше мой, а имам 2 предупреждения за повтарящи се постове и следва бан...Така, че съм примерна и чакам....
В петък не гледах епизода, защото гледам един сериал онлайн...
Но да продължим със Синан и Али....
Така е, Синан беше непрекъснато в болницата при Зейнеп, но да не забравяме, че той направи катастрофата, независимо, че Зейнеп също имаше вина - едно време в автобусите имаше табела "Не разговаряйте с водача по време на пътуване"...Т.е. да не му се отклонява вниманието....А Зейнеп непрекъснато мрънкаше....
Синан се държи с Али много агресивно. Али дори не трябва да поглежда Зейнеп....Синан има много силно развито чувство за собственост към Зейнеп по отношение на Али и точно това на мен не ми хареса в героя....
Зейнеп дори и вдовица никога няма да позволи Али да присъства в живота й, защото не би наранила Дуру. А Дуру както вече съм писала е една глезла, която много добре знаеше, че Али е влюбен в Зейнеп, но дори умишлено се натрови, за да си постигне целта.....
За мен дребните неща в характерите на героите са много съществени и един иначе симпатичен герой, с такива дреболии много бързо  минава в другата графа.
Ако си спомняш, когато гледахме сериала в оригинал и момичетата се възхищаваха от Джахиде преди да е направила голямата гадост, не я харесвах... От това, което гледах в сериала, интуицията ми подсказваше, че Джахиде е от властните турски майки, които сме гледали в много сериали...Майки, които най-добре знаят какво е добро и какво не за децата им и вземат решения вместо тях....
По отношение на Зейнеп също имам резерви. Тя продължава да нарича родната си майка госпожа Гюнюл или по име....
Спирам, че малко попрекалих с критиките....

# 133
  • София
  • Мнения: 3 468
Ани, здравей мила!
Съгласна съм с всичко написано от теб. Аз също доста от последните  сериите не съм гледала и може би там е показана неприязъността на Синан към Али. Забравила съм, но явно Синан ревнува, а който обича ревнува, особено,  турския мъж. Много ми е жал за него. Лоша съдба му отредиха. Не я заслужава. За Али също си права, пределно му е ясно, че Зейнеб не би го приела заради Дуру. Но, не го разбирам след като е влюбен в Зейнеб и не обича Дуру, защо отново е с нея? Живя с нея, даде й надежда за любов,  разделиха  се, а след това отново е с нея. Нима вече се влюби в Дуру. Възможно е. Ще приключвам,
Скрит текст:
Имам да оправям целия апартамент, въпреки, че дъщеря ми изпрати нейната чистачка да свърши основното почистване, но пак ме чака много работа.
  Хубава вечер и  до скоро.Flowers Four Leaf CloverFlowers HibiscusFlowers HerbFlowers TulipFlowers Four Leaf Clover
Прочетох, че Джансу Дере ще участва в нов сериал, който ще се нарича "Оазис" и също ще е римийк на японски сценарии.

# 134
  • Мнения: 71
Здравейте на всички, радвам се, че се завърнахте.
Да се включа и аз в дискусията. Не мога да определя кой от двамата мъже ми допада повече като герой. И двамата имат както плюсове, така и минуси.

Общи условия

Активация на акаунт