Страшен Плач Вечер

  • 2 523
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте искам да ви споделя нашия проблем тъй като педиатърката ни каза че то си решавало кога да плаче.Та така сега към проблема Днес направи нашата Ивайла 3 месеца преди 2 дни около вечерта 17:00 18:00 приблизително изпадна в неистов Плач плач ли беше какво чудо беше.Дере се задавя се суха нахранена изкъпана и мерихме температура всичко изглежда беше наред.На следващия ден все едно не беше това дете смееше се през целия ден разходки на вън вечерта се изкъпахме наяде си се и си запса и тази вечер отново този плач.Та исках да ви попитам за съвет Благодаря предварително.Забравих да добавя че днес пак цял ден с майка са си смее ли и преди да се прибера от работа пак този плач който ни тормози така от време на време.

# 1
  • Мнения: 46 484
Звучи като колики.
С какво се храни?

# 2
  • Мнения: 7
Звучи като колики.
С какво се храни?

АМ на ХИП

# 3
  • Мнения: 46 484
Вижте дали дупката на биберона не е много голяма.
Колко време след хранене се появява?

# 4
  • Мнения: 7
Вижте дали дупката на биберона не е много голяма.
Колко време след хранене се появява?


Не се появява след хранене или аз не сме обърнали внимание.Случва се само вечер и то варива в това време 17:00 18:00

# 5
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 664
Има вариант да се преуморява по това време бебето. Майка ми като е била бебе също е правила така - безпричинен рев за 1 час от 7 до 8 вечерта. Всеки ден! Баба ми се е била пищисала...
Период е, минава.
Гушкайте, подрусвайте, сложете я в слинг, сменете светлината, сменете стаята, сложете топло компресче на коремчето...
Това се сещам на първо четене.
Успех!

# 6
  • Мнения: 4 660
Моето бебе  плачеше между 19-20 часа, отдавахме го на колики. Чак сега разбирам че е била уморена и иска да си легне за нощния сън . Вече е на почти годинка след 19 часа я къпем и към 20 часа я слагаме да спи. И тя е доволна и ние.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 36 579
Близка приятелка ми е споделяла, че нейната дъщеря също така ревяла като по часовник всяка вечер. Май от колики беше и при тях. редували са се с таткото да я разнасят. Период е.

# 8
  • Мнения: 46 484
...сложете топло компресче на коремчето...
При болка в корема първото правило е да не се слага топло и студено.

Не се появява след хранене или аз не сме обърнали внимание.Случва се само вечер и то варива в това време 17:00 18:00
А кога е било последното хранене преди това? Имам предвид, че може и да е глед. Предлагали ли сте мляко?

В колко заспива?

# 9
  • Мнения: 7
А кога е било последното хранене преди това? Имам предвид, че може и да е глед. Предлагали ли сте мляко
В колко заспива?
Във 16:00 се наяде започна към 17:15 и 20 да мрънка и да плаче.Изкъпа ли са е по рано по принуда така ми казаха поне дали са и малко мляко и е заспала и до този момент спи.

Последна редакция: пн, 11 мар 2019, 20:58 от Не се сърди, човече

# 10
  • Мнения: 46 484
Не разбрах точно, но ако се успокоява след мляко, значи е гладна.

# 11
  • София
  • Мнения: 38 410
И моята дъщеря беше така - от 6 до 8 вечер.
Дайте капки за колики.

# 12
  • Мнения: 221
И моето бебе е нервно вечер. Ако не мога да го успокоя го събувам да порита бос. Веднага се успокоява. Започва да се смее. Мисля че е от емоциите през деня, явно вечер е уморен.

# 13
# 14
  • София
  • Мнения: 38 410
Пробвайте повиване.
Нещо такова:

Общи условия

Активация на акаунт