Какво бихте казали или направили преди "армагедон"?

  • 1 449
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 167
аз един буркан течен шоколад, и една лъжица, ама супена
и да седна, и да ме гушне мъжа ми и .. така да си ... .чакаме

# 16
  • Мнения: 310
Е да седнем да плачем ли ?!  newsm78

e...не ама...
Аз поне не мога да се кефя, когато знам, че живота си отива. Иначе бих прекарала времето със семейството си и сладоледи Феникс и чипс и... я да взема да спра, че  Crazy

# 17
  • Мнения: 260
Секс и шоколад, по възможност в комбинация.
А да, и ще издиря Джони Деп и ще го отвлека...както и да е, отнесох се Mr. Green

# 18
  • Мнения: 6 039
Дали изобщо има значение, каквото и да кажа ще потъне в забвение.
А и едва ли ще е нещо умно и важно.

# 19
  • Мнения: 2 353
  Ще лющя бира с близките и ще си определим среща в отвъдното, на която ще закъснея, разбира се Blush като най-смотана...Ще пуша до последно и ще покарам колата. И без това няма да ни трябва Mr. GreenИзкушаващо е и да се обадя на учителката ни по биология от седми клас, за да й кажа, че е прасе, но едва ли. Що пък да не й се обадя сега? Много е късно Mr. Green

# 20
  • Мнения: 636
"Едно кафе, моля, и се отдръпнете от прозореца, че ми пречите на гледката"

# 21
  • Мнения: 1 006
Вин Дизел.  Heart Eyes Точка.

Една питанка преди точката. newsm78 Предвид часовата разлика мога ли да избягам от моя армагедон и да изпреваря значително неговия и така да си бЕгаме постоянно ? Е кво ся...Нали новата година настъпва по различно време в различните части в света  Mr. Green

# 22
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Направо не ми се ще да го пиша, но бих прегръщала до смърт дъщеря си. А иначе не е вярно, че си деля децата....

# 23
  • Мнения: 394
НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ.............. Mr. Green

# 24
  • София/Перник
  • Мнения: 985
Мда.... снощи го сънувах тоз армагедон. И станах космонавт, да знаете, и откраднах една совалка. Излетях в космоса и... беше супер преживяване.
Та смятам, ако ще става нещо такова - ще полетя със совалка, пък после ще му мисля  Mr. Green

# 25
Ако нямах семейство, щях да яздя кон през полето, или да поплувам с делфините ,да летя с делтаплан, но обезателно със совалка, като Галски и от там бих гледала края.Но в моя случай едва ли бих могла да отделя очи от дъщеря си.И сигурно ще я целувам и  гледам, гледам...и целувам.

# 26
  • Мнения: 515
Ако бях надарена с подходящите данни- вероятно щях да съм една от екипа на Уилис. И бих казала - Няма невъзможни неща, да става каквото ще.

# 27
  • Мнения: 374
ми мога и да спазаря любимия да се разходим до някое видно място по света....кат за последно един вид....че маи тва ще ми е... Mr. Green

ма дано не чакам да доиде края на света де......  Joy Joy Joy

# 28
  • Мнения: 755
Ще правя всичко за което сега не ми стиска или се пристискам! Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт