Бродирана красота 137

  • 31 894
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 695
Каква красота Heart Спомен за Коледа посред жаркото лято.

Няколко етапа от мен.

"Композиция с ябълки" на Лукас. Шия го за подарък


"Имението" на Золотое руно.


Любимият ми "Утро в боровата гора"


Ииии ... Тази мащабна епопея, която шия много рядко, но реших да се похваля Grinning Нахалната космата топка много държеше да влезе в кадър Kissing Heart


Ангел-хранител на Класик Дизайн също го придвижвам добре, но сега не мога да го покажа.

И още нещо, което съм започнала и се надявам до зимата да завърша Hug


От телефона не мога да сложа снимките в  спойлер, извинявам се.

# 691
  • Мнения: 7 106
Скрит текст:
Зориии направо разкош, много хубав Flushed Завиждам благородно за тази зиман красота...Още един към колекцията зимни Flushed Мисля че е много добре със снежинки! Ти как мислиш? А кой е следващият който ще почваш ( много обичам този въпрос)?
Етапче и от мен:

Побърках се от шиене тази седмица...Исках да изпреваря Зори, но неуспях, тя е ненадмината в това...
Връщам се да гледам пак на Зори красотата...

Ехааа, ами че той е на края вече. Добре си побоцкала тази седмица, направо си го овършала!
Харесва ми и на мен със снежинки, не е гъст снеговалежа, тъкмо започнал Grinning. Така ще го оставя.
Не знам какво ще започвам още. Все още сме в разгара на ремонта и всичко ми е по кашони в другия апартамент. Имам разпечатана и подготвена тази схема и ми е под ръка, най-вероятно него ще подхвана, просто защото нямам условия да комплектовам друго в момента, а имах други мераци. Ама е малко и ще стане бързо.


А ми се искаше да започна някой от тези двата  на Dimensions, ама ще бъде като се преместим :
Скрит текст:



NoMe ❄️ ти си фабрика за красоти! И гоблени и плетки да ти вървят гладко и бързо, за да им се радваме и ние.

# 692
  • Бургас
  • Мнения: 610
Зори интересни планове имаш..Летните дименшъни са много слънчеви.... и разбирасе...къщички Simple Smile В твоите пейзажи задължително присъства  и къщичка...

# 693
  • Карлово
  • Мнения: 405
Още едно бебешко - пинетки на Vervaco схема от нета.
 Чака си надписа ,пране, ютия и рамка.

# 694
  • Русе
  • Мнения: 520
Зори, и аз обожавам къщите на Дим. Вторият го виждам за първи път и ми хареса. Как се казва?
За зимния просто нямам думи, голяма красота е. Браво!
NoMe, мечтая си да имам твоята производителност. Браво и на теб.
Аз мързелувам, това е последното, което боднах и е от фонда и аз съм човек

# 695
  • Мнения: X
 
Едит. Разбрах си грешката и ще коригирам. Бъркам наклона на горната нишка на кръстчето иначе на полукръста съм уцелила. Утре с начале. За блендата разбрах, но и там ще поря. Добре, че овреме се усетих, че нищо не е както трябва.

Последна редакция: пн, 08 юли 2019, 00:44 от Анонимен

# 696
  • Мнения: 6 937
парашутани, страхотно е това!
Забравих кой беше специалист по тези бижута, но бих помолила да пише и на мен на лични откъде да се сдобия със заготовки.
От много време хем ми се шие, хем не мога нищо да харесам, знам че няма да могада отделя достатъчно време, а и финанси, така че нещо такова дребосъчно би удовлетворило моментното ми състояние 😁

# 697
  • Русе
  • Мнения: 520
tonynette, конците не се пресукват предварително за блендата, но честно казано не разбрах добре и въпроса. Кръстчето и полукръстчето ли шиеш с мартеница? Просто следваш инструкциите от кой цвят по колко нишки ти е дадено, вдяваш ги заедно и така шиеш мартеницата.
poliiii, купувам заготовките от магазин Марипоса, както писах и миналия път.

# 698
  • Мнения: 7 106
Зори, и аз обожавам къщите на Дим. Вторият го виждам за първи път и ми хареса. Как се казва?



Antique Charm се казва и е доста стар модел. Май не се намира свободно, евентуално из нечии стари запаси в иБей или разни търгове. Аз ще си го комплектовам сама, само да стигна до него. Отдавна ми е влязъл под кожата и мисля, че му идва реда Simple Smile
Бижутата са прекрасни, много нежни. Щерката би се зарадвала на един такъв комплект, ама тук не откривам заготовки. Ще трябва в нета да търся.

тихерула, много сладки буйки!

pyypi, позна Grinning. Кой каквото си няма, това иска Simple Smile)) та и аз подсъзнателно като нямам къщурка си шия такава Joy.

# 699
  • Мнения: 11 832
Poliiii аз бях казала на Парашутани откъде да си купи, но ние сме в един град с нея  Wink
Парашутани страхотен комплект  Hug

Иначе в интернет има достатъчно места от където може да се вземат онлайн напишете - метални заготовки за бижута и ще излязат.

И като съм влязла да пиша да покажа и аз дреболиите - колиета, два комплекта - колие с дамско огледалце и престилка от една игра
Скрит текст:


Зори страхотен гоблен и браво за скоростта! А на това зимното ретро моделче което показваш всяка зима му се каня, ще чакам да го видя Simple Smile .

Последна редакция: пн, 08 юли 2019, 09:27 от mibobo

# 700
  • София
  • Мнения: 9 850
Леле, тук се напълнило с красоти! Simple Smile
Зори, УАУ! Прекрасен Simple Smile Дано скоро му дойде реда и при мен Simple Smile

# 701
  • UK
  • Мнения: 203
Добро утро! Включвам се с първо етапче от първия ми чорап на Дим (имам още 3 до Коледа, стискайте палци):



Снимката е от миналата седмица и вече съм по-напреднала, ще се включа отново, когато привърша чувала.

# 702
  • София
  • Мнения: 9 850
Дерзай и пускай етапчета по-често, моля Simple Smile като не шия, поне да плакна оче с вашите красоти Simple Smile

# 703
  • София
  • Мнения: 438
Мислех да покажа направо в рамка, обаче нямам търпение да се похваля
Остава пране, гладене и мъниста 😊

# 704
  • Мнения: 7 106
Страхотен, много нежни цветове Heart Eyes. Да го покажеш и в рамка после.

Ето едно етапче и от мен :

Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт