ЛЕТНИ НАМАЛЕНИЯ И РАЗПРОДАЖБИ

  • 11 457
  • 90
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 142
там, там!

isaikova  bouquet

# 16
  • Мнения: 3 216
Дика-50%

# 17
  • Мнения: 302
А в магазина на Есприт в Мол-а  дали има намаление?

# 18
ima li niakoi ot varna,da mi kaje kade ima razprodajbi i namalenia?bremenna sam sa wtori pat i niamam nikakvo vreme da obikaliam.imam predvid sa vasrastni

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
В Хепиленд имаше 30-50%

# 20
  • Мнения: 498
-30% Fox kids в мола

# 21
  • София
  • Мнения: 4 966
А в магазина на Есприт в Мол-а  дали има намаление?
няма

ВъВ fox за 2 или пове4е дрехи=на половин цена

# 22
  • Мнения: 147
В магазин Bondi в Лозенец има разпродажба.Има много голям избор все още, бяхме в събота и сме много доволни от придобивките. SunglassesПрепоръчвам горещо.Дрехите са немски, намерих магазина чрез форума. всъщност това е марката, която облича бебетата от корицата на "9 месеца".

# 23
  • Мнения: 147
 Да използвам темата да попитам, дали някой знае IKKS дали имат вече някакво намаление. Влюбена съм в техните дрехи, но са ми скъпички.. Cry Cry Cry

# 24
  • Мнения: 5 370
Да използвам темата да попитам, дали някой знае IKKS дали имат вече някакво намаление. Влюбена съм в техните дрехи, но са ми скъпички.. Cry Cry Cry
Засега ти гарантирам, че няма-двете продавачки все така си скууучааят отвън на по цигара или си пращат СМС-чета.
днес като ходя за кухня ще погледна пак и ти обещавам да пиша. Peace
ОБАЧЕ!
ТИ за детските ли дрешки ИККС питаш? newsm78

# 25
  • Мнения: 147
Да използвам темата да попитам, дали някой знае IKKS дали имат вече някакво намаление. Влюбена съм в техните дрехи, но са ми скъпички.. Cry Cry Cry
Засега ти гарантирам, че няма-двете продавачки все така си скууучааят отвън на по цигара или си пращат СМС-чета.
днес като ходя за кухня ще погледна пак и ти обещавам да пиша. Peace
ОБАЧЕ!
ТИ за детските ли дрешки ИККС питаш? newsm78

За детските питам, не знам да има за големи.Има ли? ShockedЗащото съм разглеждала сайта на марката и съм впечатлена.. PraynigИмам предвид дали има магазин в София?

# 26
  • Мнения: 3 457
в пакостник-направо са ми легнали на сърцето,особено като не съм от София Mr. Green

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 849
В магазин Bondi в Лозенец има разпродажба.Има много голям избор все още, бяхме в събота и сме много доволни от придобивките. SunglassesПрепоръчвам горещо.Дрехите са немски, намерих магазина чрез форума. всъщност това е марката, която облича бебетата от корицата на "9 месеца".

Моля те за координатите на  този магазин Praynig

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 849
Намерих в нет-а, но не съм сигурна дали става въпрос за същия - ул. Кричим 2??

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Намерих в нет-а, но не съм сигурна дали става въпрос за същия - ул. Кричим 2??
Да за него става въпрос

Общи условия

Активация на акаунт