ЛЕТНИ НАМАЛЕНИЯ И РАЗПРОДАЖБИ

  • 11 443
  • 90
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 346
в бебемания до лятно тракия варна има 50%намаление на всички дрешки до края на месеца включително и на белъо

# 46
  • Мнения: 3 089
Във Vero Moda на Витошка също има намаление. За съжаление не помня точно процентите newsm78
и аз не помня, но май по-висока цифра от 50 лв. не видях. като се има предвид, че нещата са шити в турция, разбираемо е. но пак са добри. аз се сдобих с шаренка пола и също толкова шарен потник. хубави са.
а в детския сектор май нямаше по-голяма цифра от 25. заслужава си човек да намине.

# 47
  • Мнения: 193
Не видях на нито един етикет сумата от 50 лв. Незнам кога си ходила там, но аз в сряда си купих много яка рокля за 30 лв. и блуза за 20. Дрехите наистина са хубави.
Не виждам нищо лошо в това, че са шити в Турция.

Последна редакция: пт, 07 юли 2006, 09:08 от elen

# 48
  • София
  • Мнения: 3 814
Не видях на нито един етикет сумата от 50 лв. Незнам кога си ходила там, но аз в сряда си купих много яка рокля за 30 лв. и блуза за 20. Дрехите наистина са хубави.
Не виждам нищо лошо в това, че са шити в Турция.

Къде точно на Витошка се намира магазина?Аз също днес ще ходя да си търся рокля и ме заинтригува с тази оферта!Ако имаш снимка,  bouquet моля пусни!

# 49
  • Мнения: 193
След Солунска от лявата страна на Витошка по посока Патриарха /с две думи след магазина на Sisley/. Нямам снимка, но и нямаше да ти свърши работа, защото са останали единични бройки почти от всичко. Иначе роклята е от кенар, цветът е нещо средно между синьо и зелено, с висока талия и дантела.

# 50
  • София
  • Мнения: 3 814
Благодаря!  bouquet

# 51
  • Мнения: 3 089
Не видях на нито един етикет сумата от 50 лв.
ааа, има, има - якетата, пуловери, сака - намират се точно до касата. но и 50 не е скъпо.
Не виждам нищо лошо в това, че са шити в Турция.
да, няма нищо лошо, че са шити е турция. но пък мисля, че е ясно, че потник с етикет веро мода за 9 лв не е наистина веро мода. в което, пак казвам, няма нищо лошо.
Незнам кога си ходила там, но аз в сряда си купих много яка рокля за 30 лв. и блуза за 20.
и аз бях в сряда там. току-виж сме били заедно, но не сме знаели  Hug

# 52
  • Мнения: 1 284
В Мол София във всеки магазин има намаления

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
В Адидаса на Витошка за детски неща има 25% намаление

# 54
  • София
  • Мнения: 2 181
В магазина на Чико с/у Южния парк 30% разпродажба -поне така пише на витрината

# 55
  • Мнения: 653
В магазина на Чико с/у Южния парк 30% разпродажба -поне така пише на витрината

може ли да ми кажеш къде точно се намира този магазин? и само с неща на Чико ли е? търся точно такъв магазин

# 56
  • София
  • Мнения: 2 181
Намира се малко по-нагоре от входа на Южния парк от към Нишава.Има и други неща,не само на Чико.

# 57
  • Мнения: 653
Намира се малко по-нагоре от входа на Южния парк от към Нишава.Има и други неща,не само на Чико.
благодаря  Peace

# 58
  • София
  • Мнения: 4 966
 inapp ,като ходиш-сподели на какво са намаленията.Дали не са само за дрешки...и столчетата влизат ли в промоцията.
Ще съм благодарна  bouquet

# 59
  • София
  • Мнения: 3 814
70% в Calliope ! Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт