ЛЕТНИ НАМАЛЕНИЯ И РАЗПРОДАЖБИ

  • 11 466
  • 90
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 881
Момичета, има ли някъде разпродажба на сандалки. Не знам как растат вашите дечица, но преди месец и половина купихме на малката сандалки, бяха й леко големички, а сега ми се струват малки:(

# 31
Момичета, има ли някъде разпродажба на сандалки. Не знам как растат вашите дечица, но преди месец и половина купихме на малката сандалки, бяха й леко големички, а сега ми се струват малки:(
Момичета, има ли някъде разпродажба на сандалки. Не знам как растат вашите дечица, но преди месец и половина купихме на малката сандалки, бяха й леко големички, а сега ми се струват малки:(
В Колев и Колев има 20 %

# 32
Магазинът на " Benetton" в Mall of Sofia има разпродажба до 50 процента на детски стоки, като аз специално видях много хубави блузки по 13 лв., както и патналонки къси за по 20 лв.

# 33
  • Мнения: 424

  Sad  В  Дика Варна няма грам намаление. За пореден път се убеждавам, че тук през лятото търговията е изкривена и  във Варна почти няма летни намаления, но тук е мястото да кажа:
Обувки Брайт до 40 %
Геокс - 20 %
Капаска пише до 50 % , но май е по-малко
За Манго  не знам ако някой е видял да каже

# 34
В мола на Стамболийски има доста намаления и много добри цени,през ден съм там и се охарчих #Crazy,но нали имам детски Joy

# 35
А къде се намира Хепиленд

# 36
  • Мнения: 2 073
Във Варна в момента има 30-50% в Бенетон (и в детския) и 50% в Бети Баркли/Черути.

# 37
  • Мнения: 928
А къде се намира Хепиленд

На Черни връх, до бившия (май е бивш  newsm78 ) завод Витоша.

# 38
  • Мнения: 205
на черни връх не беше ли някакъв детмаг,нямам спомен да е хипо newsm78

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
на черни връх не беше ли някакъв детмаг,нямам спомен да е хипо newsm78
Не е Хипо,а е Хепи

# 40
  • Мнения: 205
да ама нали за хиполенд питат,а в софия няма

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Не четеш внимателно.Питат за Хепиленд  Naughty

# 42
  • Мнения: 205
да права си Embarassed

# 43
  • Мнения: 193
Във Vero Moda на Витошка също има намаление. За съжаление не помня точно процентите newsm78

# 44
  • София
  • Мнения: 3 816
Във фирмения магазин на ФЛАВИЯ на Стамболийски! Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт