Станете част от историята на "Книга на красотата"

  • 37 045
  • 1 480
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 417
Определено съм съгласна, когато постигаш целите си, вътрешно се чувстваш добре и придобиваш и самочувствие.

# 811
  • Мнения: 471
Права е!

# 812
  • Бургас
  • Мнения: 1 640
Колкото повече, толкова повече! Правопропорционално расте и увереността спрямо успехите.

# 813
  • Мнения: 855
Напълно съм съгласна с Мадона

# 814
  • Мнения: 505
Съгласна съм с Мадона.

# 815
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 676
Още не първи въпрос отговорих , че за мен една жена е красива когато е уверена в себе си.Това и външно си личи Blush

# 816
  • Мнения: 1 333
Точно казано, няма как да не съм съгласна!

# 817
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Когато човек е красив отвътре, това рефлектира и отвън.

# 818
  • Мнения: 200
Да, съгласна съм

# 819
  • Мнения: 3 923
Съгласна съм.

# 820
  • Мнения: 1 100
Съгласна съм!

# 821
  • Мнения: 206
Напълно съм съгласна!

# 822
  • Мнения: 198
Съгласна съм с Мадона.

# 823
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 176
Съгласна съм 🙂

# 824
  • Мнения: 41


Едва ли има любител на съвременното кино, който да не знае коя е Ема Уотсън.
Започнала зашеметяващата си филмова кариера едва на 8 години с ролята на Хърмаяни в екранизациите на "Хари Потър", тя пораства пред очите на публиката и се превръща в красива млада жена.
Ема е родена в Париж в семейство на британски адвокати и до 5-годишната си възраст живее във Франция. След раздялата на родителите си се мести заедно с майка си и по-малкия си брат в Оксфордшър.
Тя мечтае още от 6-годишна да бъде актриса и успява да впечатли учителите си с участията си в училищните пиеси. Нейната учителка я препоръчва за кастинга на "Хари Потър" и оттам започва всичко. Прослушващите са искрено впечатлени от нейната увереност и тя почти веднага получава ролята.
Уотсън се снима във всички филми от поредицата и зрителите наблюдават трансформацията ѝ от малко момиченце в нежна девойка с естествена и нежна красота, която пленява света на киното и ѝ печели роли и в други филми в компанията на световноизвестни актьори като Том Ханкс.

Ема обаче не желае да се отдаде само и единствено на актьорската кариера и използва популярността си, за да споделя своите виждания за правата на жените по цял свят. През 2014 г. тя става посланик на добра воля на ООН. По време на известната си реч в Ню Йорк Уотсън представя нова кампания на ООН, наречена "HeForShe", която има за цел да привлече подкрепата на колкото се може повече мъже за постигането на равенство между половете. Според актрисата именно това е правилният път за справяне с проблема – да започнат все повече мъже да го осъзнават и да говорят за него.
Освен с работата си в каузата за равноправие, Ема участва и в много други благотворителни каузи, като едно от най-впечатляващите ѝ дарения е това от един милион паунда в полза на фонд за подкрепа на жертвите на сексуален тормоз.
Актрисата споделя, че никога няма да спре да се бори за принципите, в които вярва, и ще продължава да отделя винаги част от приходите си за благородни каузи в помощ на нуждаещите се.

Общи условия

Активация на акаунт