Станете част от историята на "Книга на красотата"

  • 37 041
  • 1 480
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 840


Изтеглени са трима късметлии, които печелят подаръци от трети етап на играта.
Това са:

Summer789
Магси
venera_73


Честито!


Date Очакваме печелившите да се свържат с нас до 08 април 2019 г. на e-mail: igra@bg-mamma.com като упоменат, че са победители в играта на Dove и напишат потребителското си име, електронната поща, с която са регистрирани във форума и координати за получаване на наградата (име, адрес и телефон).


А всички останали очакваме да се включат и в следващия етап на играта ни, като отговорят на въпроса "Обичате ли да получавате комплименти? А вие правите ли такива?"

Отново трима от всички отговорили ще получат подаръци от Dove.

# 826
  • Мнения: 432
Обичам, ако не са лицемерни. Аз също правя премерено, ако е в повече става досадно. Simple Smile

# 827
  • Мнения: 14 795
Аз обичам да получавам комплименти,а също и да правя,когато намеря за удачно.

# 828
  • Мнения: 39 384
Разбира се, че обичам комплиментите. А аз ги раздавам на килограм.

# 829
  • София
  • Мнения: 3 011
Не обичам много да получавам комплименти. За мен други неща са по-важни, като отношението и действията. Правя комплименти, но никога за външния вид. Най-много комплименти правя на баба ми за вкусната храна, защото знам, че тя обича да получава.

# 830
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Няма жена, която да не обича, аз също правя комплименти.

# 831
  • Мнения: 668
Кой не обича комплиментите разбира се и аз обичам и правя комплименти.

# 832
  • Мнения: 523
Обичам да получавам комплименти , стига да са заслужени. Лично аз не си ги спестявам , а ги казвам винаги

# 833
  • Мнения: 4 859
Обичам повече да правя комплименти,отколкото да ми правят.
А от получените комплименти най-ценни са на семейството и приятелите ми.

# 834
  • Благоевград
  • Мнения: 512
Да, обичам, когато са искрени. Лично аз повече обичам да правя комплименти, не знам защо.

# 835
  • Пловдив
  • Мнения: 515
Обичам да получавам комплименти ,но рядко се сещам да ги правя.

# 836
  • Мнения: 1 998
Обичам да получавам комплименти, когато усещам, че са искрени, също така правя комплименти, само ако са от сърце и наистина мисля това, което казвам. Simple Smile

# 837
  • Мнения: 6 040
Обичам да ми правят комплименти, обаче имам лошият навик да ги оспорвам. Grinning Примерно: "Днес си много хубава" Аз:  "Амии... същата съм си." Или: "Много ти е хубава косата днес." Аз: "Оо, те къдриците ми се изправиха вече." Хаха, често ми се карат за това и ми казват да приемам комплиментите и да не ги оспорвам.
Аз също правя комплименти. Днес стартирах деня с комплимент към колежка, която изглеждаше изключително елегантна. Simple Smile

# 838
  • Мнения: 917
обичам да ми правят и аз понякога правя

# 839
  • Мнения: 3 542
Обичам да получавам, когато са искрени и също така правя, когато наистина има защо.

Общи условия

Активация на акаунт