Станете част от историята на "Книга на красотата"

  • 37 047
  • 1 480
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 910
Не обичам комплиментите - карат ме да се чувствам неловко. Рядко павя такива.

# 841
  • Мнения: 471
Коя жена не обича комплименти. Аз също правя, когато нещо в някой ми харесва.

# 842
  • Мнения: 2 005
Обичам да правя и да получавам комплименти.

# 843
  • софия
  • Мнения: 4 180
Много обичам да ми правят комплименти и обичам да правя и аз на другите. Никога не пестя комплименти към хората, защото знам,че това може да ги накара освен да се почувстват добре и да повярват още повече в себе си .

# 844
  • Мнения: 1 149
Обичам да получавам комплименти, макар понякога да се чувствам неловко Simple Smile Винаги правя комплименти, когато нещо ми хареса.

# 845
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Обичам да получавам комплименти, стига да са искрени. Също така правя комплименти, само когато наистина човекът отсреща ги заслужава.

# 846
  • Мнения: 844
Правя комплименти винаги,когато има за какво.С удоволствие приемам комплименти,особено когато са от близки и искрени хора.

# 847
  • Мнения: 802
Обичам да получавам комплименти, но само когато са искрени и не са лицемерни и правя такива

# 848
  • Мнения: 16
Обичам, както да получавам, така и да правя комплименти.

# 849
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 052
Предпочитам да праавя, отколкото да получавам комплименти.

# 850
  • Пловдив
  • Мнения: 680
Обичам да правя комплименти,както и обичам да получавам.

# 851
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 409
Харесва ми да ми правят комплименти,когато са от сърце.

# 852
  • Мнения: 1 988
Трудно приемам комплименти, винаги ми е неудобно. Аз правя, но само ако действително има за какво.

# 853
  • Мнения: 549
Не обичам да получавам комплименти,  но обичам искрено да изкажа възхищението си към някого.

# 854
  • Мнения: 2 682
Мислех, че всяка жена обича да получава комплименти. Аз самата обичам и да получавам и да правя, когато има за какво. Много мразя обаче комплимент по задължение колкото да отвърнеш на човека от среща. Такива комплиментите са ми изкуствени, фалшиви и ненужни.

Общи условия

Активация на акаунт