Забременели след ин витро - Тема 45

  • 65 814
  • 748
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 087
Всичките ми деца са били с повишени околоплодни и по големи за гестационната възраст......ген, за моите скромни 1,65 и55кг, износих близнаци до 37г.с по трансфер, а по прм 35г.с, които тежаха по 3кг и бяха 49,53см.....може да си представиш какъв растеж им е бил заложен, тъй като имах да ги нося още 2-3,седмици. И до ден днешен са напълно здрави , но големи....не дебели, големи. Днес стават на 8м, а отговарят на 1година деца, по 78-9см са и бад 9кг.
Правиха ми и на мен кръвно захарен профил и беше в рамките на нормалнотоза бременна жена.

# 721
  • Мнения: 766
Момичета, моля която от вас може да помогне, че се притесних. Лежах в болница след прокървяване, в 7 г.с., там ми взеха вагинален секрет и днес на епикризата пише, че са открити микро организми Ешерихия коли и Стафилококус куагулация негативна. Никога не са ми откривали такива бактерии, а сега даже нямам назначена терапия за тях. Нали трябва да се лекуват, какво да правя? Опасни ли са?

# 722
  • София
  • Мнения: 10 642
Обърни се към лекаря си

# 723
  • Мнения: 766
Обърни се към лекаря си

В петък съм на преглед и ще го питам. Притесних се, защото никой нищо не ми обясни, нито ми изписаха медикаменти. Ако не бях прочела епикризата нямаше и да знам. За мен това изобщо не е редно..

# 724
  • Sofia
  • Мнения: 417
Момичета стискам ви палци за пухкав и хубав завършек 🍀 Аз отпадам от редиците, днес на прегледа 8гс се установи, че ни е спряло сърчицето и четвъртък отивам на медикаментозен аборт 🤗 Прегръщам ви и ще продължавам да ви чета!

# 725
  • Мнения: 83
Момичета стискам ви палци за пухкав и хубав завършек 🍀 Аз отпадам от редиците, днес на прегледа 8гс се установи, че ни е спряло сърчицето и четвъртък отивам на медикаментозен аборт 🤗 Прегръщам ви и ще продължавам да ви чета!
Ехх много жалко.Не падай духом само,много от нас сме преживели същото,но все пак рано или късно ще се получи.Бързо възстановяване и скоро те чакаме пак тук.Прегръдки!!!

# 726
  • Мнения: 19 686
Прегръдки, да се завърнеш бързо!

# 727
  • Мнения: 482
Момичета стискам ви палци за пухкав и хубав завършек 🍀 Аз отпадам от редиците, днес на прегледа 8гс се установи, че ни е спряло сърчицето и четвъртък отивам на медикаментозен аборт 🤗 Прегръщам ви и ще продължавам да ви чета!

много съжалявам, мила, много труден момент, но явно ембриона не е имал потенциал да оцелее.
следващият ще е по-силен! пожелавам ти го от сърце много скоро Hands Pray

# 728
  • София/Севлиево
  • Мнения: 10 930
Момичета стискам ви палци за пухкав и хубав завършек 🍀 Аз отпадам от редиците, днес на прегледа 8гс се установи, че ни е спряло сърчицето и четвъртък отивам на медикаментозен аборт 🤗 Прегръщам ви и ще продължавам да ви чета!

Много,много съжалявам.Но не се отказвай,а опитай отново,когато пак ви разрешат.

# 729
  • Sofia
  • Мнения: 417
Много ви благодаря момичета 🤗 Разбира се, че няма да се отказваме... сигурно ще изчакат да ми се нормализира лигавицата и отново започваме 🤗🍀

# 730
  • Мнения: 3 123
Съжалявам и дано скоро отново си при нас!🍀
Аз бих взела мерки и за кръвното, както и за повече почивка и по-малко стрес ( не казвам,че това е причината,дано не се сърдиш, че го пиша, просто е хубаво да се вземе и това впредвид)💕

# 731
  • Sofia
  • Мнения: 417
Съжалявам и дано скоро отново си при нас!🍀
Аз бих взела мерки и за кръвното, както и за повече почивка и по-малко стрес ( не казвам,че това е причината,дано не се сърдиш, че го пиша, просто е хубаво да се вземе и това впредвид)💕

Кръвното е под контрол, още преди трансфера ми изписаха лекарства... но виж за почивката, може би ще се замисля следващия път... Просто първия път лежах и беше 0, сега не лежах и поне стигнах до някъде.. жалко, че няма точна формула.. Animal Frog

# 732
  • Мнения: 3 123
Всичко ще е наред и твоето бебче те чака🥰🌻🍀

# 733
  • Мнения: 189
Здравейте момичета, да помоля за помощ малко, чудя се в коя седмица съм точно, ако пункция та ми е била на 16.10, а трансфера на 21.10.
Ходя вече два пъти на преглед, през 7дни, на първия преглед, докторът ми каза, че съм в 6+1, а след 7 дни ми каза, че съм в 8 седмица, каза, че не му харесват нещата, затова сега се чудя в коя седмица съм и да търся ли второ мнение. Ще съм благодарна, ако ми помогнете да си сметна г. с.

# 734
  • София
  • Мнения: 200
Точно в 8ма седмица си. 8+0 ти е днес.
Ето тук можеш да си видиш по подробно по седмици. Чухте ли сърдечна дейност?


Когато е 8+1 вече се води 9та седмица.


https://www.calculator.net/pregnancy-calculator.html?ccalcmethod … &x=78&y=9

Общи условия

Активация на акаунт