Женени от пръв поглед < II сезон > тема 3

  • 36 216
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 444
Аха, сега разбрах как са ги избрали един за друг - освен, че единия има, а другия иска дете, двамата се занимават с търговия.

Така и аз ставам мейкър-шейкър...ФърлАм боба (шарен задължително) и съвпадЪк до съвпадЪк ...

# 16
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 114
Вместо да налива силикони, да беше вложила
 парите в изчистването на това фъфлене.

# 17
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Бих сватосала Никифор с Антония от първи сезон ✌😂
Еее, у у кого ще живеят?! И при давама - пренаселено. Антония може да се окаже доста...хм, семпла и шумна за неговия вкус Grinning

# 18
  • Мнения: 6 444
Няма Фейс и Инстаграм..

# 19
  • Мнения: 1 559
Василена сложи каруцата пред коня...пардон - каляската пред коня. Спешно трябва да прочете ''Големите надежди'' на Дикенс, че може  така да си остане...с булчинската рокля вовеки веков.
Скрит текст:

Последна редакция: чт, 14 мар 2019, 00:00 от Карла_Карла

# 20
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 114
Бих сватосала Никифор с Антония от първи сезон ✌😂
Еее, у у кого ще живеят?! И при давама - пренаселено. Антония може да се окаже доста...хм, семпла и шумна за неговия вкус Grinning
'Найш как ще си пасне Тонката със систъра 😀
Ще хвърчат перушини и змийски кожи 😀

# 21
  • Мнения: 478
Вместо да налива силикони, да беше вложила
 парите в изчистването на това фъфлене.

И как се размотава правилна дикция с изрязани деколтета ? Не става.

# 22
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Искаме систъра да участва в следащото издание на "Женени от пръв поглед". Вярвам, че до тогава все още ще отговаря на изискванията на предаването Grinning

Не знам каква е историята на майката и семейството...но и двете деца да са стари ерген и мома...има причина

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 3 559
Василена сигурно е очаквала нещо поне като Георги от първия сезон /софтуерен консултант ли беше/, нали така да й приляга на принцесиния статус, а то "баничарка". Как да не е в истерия? Laughing  

Последна редакция: ср, 13 мар 2019, 23:58 от rosi81

# 24
  • София
  • Мнения: 2 238

Не знам каква е историята на майката и семейството...но и двете деца да са стари ерген и мома...има причина
Тъжно... 🙄

# 25
  • Мнения: 10 874
Че Василена е повърхностна и меркантилна си пролича още от първите епизоди, обаче сега просто удари дъното... Neutral Face Принцеса била, ама той защо нямал кола, ама тя не си давала нейната... Ужас и безумие!!! И наистина не разбирам на каква база са нейните високи изисквания. Самата тя не е нищо особено нито на външен вид, нито интелектуално, нито душевно. Целият епизод беше наистина един сеир и нищо повече. Не знам тези експерти какво са си мислели, като са ги събрали двамата... Та при тях провалът си личеше още отпреди сватбата!

# 26
  • Мнения: 366
Василена много се изложи наистина. Абсолютно невъздържана и истерична. Не го хареса-ок. Можеше след сватбата, като останат насаме в стаята да му каже- Виж какво не си мой тип, не те харесвам и никога няма да те харесам, но тъй като съм си дала задника под наем и и няма как да се откажа, ще избутаме криво-ляво една- две седмици и кой от къде е.
 Без да изпада в истерии, все пак въвлича родителите си, детето си. Представям си какъв срам е и за тях.

# 27
  • Мнения: 6 444
Майката на Никифор, от малкото което видях, е в постоянен ретрограден Меркурий... постоянен.

Последна редакция: чт, 14 мар 2019, 00:09 от Thirteen#

# 28
  • Мнения: 6 666
Отдавна не бях виждала толкова беден духовно човек, изключително меркантилна и празна е Василена. Никифор може да е льольо с шкембе, но спечели моите симпатии и съчувствие.

# 29
  • Мнения: X
И аз се изкуших и погледнах профила на сестричката...доста психарски поглед има:). Една от снимките й е озаглавена: " В моята стая". Напуши ме на смях, аз за "моята стая" говорех като бях на 15:). Жена на нейната възраст би трябвало да има нещо повече от " моята стая". А в другата стая сигурно братчето е живяло. И пак ще се върне скоро у тях.

Общи условия

Активация на акаунт