Женени от пръв поглед < II сезон > тема 3

  • 36 282
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 15 960
Точно, че ставаше въпрос за целувки в обичайните моменти, когато и другите двойки се целунаха, само при тях имаше напрежение, и то от нейна страна.

# 736
  • Мнения: 10 874
Еха, за три дни се изписа тази тема! Grinning

Nature Star2 Заповядайте в НОВАТА ТЕМА! Nature Star2

# 737
  • Мнения: 10 374
Гледам някои реалитита, защото са ми интересни човешките характери и реакции, също и начинът на поведение - има печеливши начини на поведение и такива, които те правят тотален аутсайдер. По този начин се вижда и характерът, и достойнството на човека. Има хора, които не реагират на провокациите и запазват достойнството си, излизат победители. Въпросната мацка, като си знае характерчето, не трябваше да се поставя в такава ситуация. Явно си е мислела, че като си постави изискванията, екипът от психолози моментално ще и сервира човекът за нея. Само че, и тия психолози не избират от неограничено количество хора, а от тези, които са се записали за участие. Явно, принцовете, мечта на всяка жена, не проявяват интерес.

# 738
  • Sofia
  • Мнения: 4 015
Аз пък не бих искала да ме целува някой, който виждам за първи път и очевидно не харесвам. Без значение, че се жениш по телевизията. Никифор обаче беше влязъл във филма и си е помислил вероятно, че Василена ще се навие да му бъде жена, да я целува и да прави секс ама няма да му се получи и това е по-нормалната реакция ако не харесваш другия. Форума обаче си крещи как Василена трябва да се "прежали" в името на предаването.....

# 739
  • Мнения: X
Аз пък не бих искала да ме целува някой, който виждам за първи път и очевидно не харесвам. Без значение, че се жениш по телевизията. Никифор обаче беше влязъл във филма и си е помислил вероятно, че Василена ще се навие да му бъде жена, да я целува и да прави секс ама няма да му се получи и това е по-нормалната реакция ако не харесваш другия. Форума обаче си крещи как Василена трябва да се "прежали" в името на предаването.....

На същото мнение съм. А и това не е обичайна/нормална  сватба, та Никифорчо да очаква целувки и секс, щото видите ли - били женени.

А и явно по договор - целувките и сексът не са задължителни.

# 740
  • Мнения: X
Аз понеже гледам отгоре-отгоре, не разбрах при другите двойки секс имаше ли?Stuck Out Tongue

Общи условия

Активация на акаунт