Decathlon

  • 14 867
  • 139
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 68 643
Първата доставка ти я възстановяват с връщането на цената на стоката.

тоест би имала само две доставки - една за връщането, и една за получаването на стоката втория път.

# 91
  • Мнения: 306
Здравейте, виждам, че има промени в сайта и не мога да открия списъка ми с любими продукти. Да не би да са го премахнали като опция?

# 92
  • Мнения: 1 454
И аз не мога да открия. Също са ми неактивни всички стари поръчки. Отделно пуснах поръчка онзи ден и ми даде единствено опция експресна с Еконт до адрес, която е 9 лв. Писах им и казаха че ще предадат на IT отдела. Изобщо откакто промениха сайта изглежда доста по- нефункционални Sad

# 93
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Няма "любими" в момента. Още преди няколко седмици, когато направиха тъпата промяна им писах, казаха, че временно не работели някои функции. колко временно... не е ясно. Много ме дразни така сайтът, преди поръчвах много често, виждах си всички поръчки със снимки, имах голям списък с любими, сега е пълна отврат и не виждам да се работи по него.

# 94
  • Мнения: 68 643
Няма й наличности.
Снощи трэгнах да пускам маратонки, сложихи бански за синко, то ми начисли две доставки. Ег@ти. Нищо не пуснах че се ядосах...

Вемаг е така, но когато поръчките са от двама РАЗЛИЧНИ търговеца.

А тук е един, все от декатлон са и двете неща. Нахалници...Grin

# 95
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 016
Някой има ли от тези туристически сандали и какво му е мнението за тях?

# 96
  • Мнения: 4 761
Някой има ли от тези туристически сандали и какво му е мнението за тях?
...

Пробвала съм първия модел. Изобщо не ми бяха удобни и не ги взех. Стъпалото ми не се вписваше изобщо в извивките на сандала, но аз съм с леко дефектни крака. Такъв тип сандали от години нося на Ecco. И пак не всички техни модели са ми ок на стъпалото.

Последна редакция: чт, 09 юни 2022, 07:53 от bubanka

# 97
  • Мнения: 574
Здравейте , някой знае ли дали промоциите в онлайн Декатлон ги има и в реалните Декатлон ?

# 98
  • Мнения: 40 869
За всеки продукт си има на едно място проверка за наличност и там излиза в кои физически магазини я има стоката.  Ние така си купихме каяк - избрахме по интернет, видяхме къде го има, гледахме на живо, и после купихме.

# 99
  • Мнения: 1 965
Новия вид на сайта е много зле... И ме накара да платя доставка от 9 лв, хем поръчката ми беше за немалка сума.
Сега, наложи ми се да върна нещо, закупено онлайн. Изпратих го, но ни вест ни кост от Декатлон, гледам, че пратката е приета при тях вчера, кога да очаквам някъде да се отрази, че ще има връщане или мейл някакъв... Моля, ако някой е връщал скоро да ми каже каква е новата им процедура.

# 100
  • Мнения: 68 643
Обади им се. Иначе следиш си сметката..до 14 дена е срокът по закон мисля.

# 101
  • Варна
  • Мнения: 25 236
За каква сума поръча? Миналата седмица исках да поръчам една шапка до магазин, но нещо се беше бъгнало и не ми даваше такава опция, само с Еконт за 9 лева доставка. Писах им в Месинджър и ми отговориха да им пратя номера на поръчката, за да махнат стойността на доставката. Но това при положение, че реално би трябвало да имам опция за безплатна доставка. Та от тая гледна точка съм доволна от Декатлон, услужливи са. Сайтът верно е ужасен. Преди имаше и възможност за превод на мненията от чужд език, сега няма и трябва всичко да копирам в преводача. За липсата на секция Любими да не говорим. Още я чакам.

# 102
  • Мнения: 22
Аз връщах скоро детски сандали за двайсетина лева. След близо две седмици без реакция от тяхна страна им писах през контактната форма на сайта - отговориха ми с имейл и скоро след това преведоха парите. Връщането с Еконт е близо 8 лв., ако знаех щях да подаря сандалите:grinning:

# 103
  • Мнения: 310
А как е процедурата за връщане на стока поръчана он лайн във физически магазин?
Какво трябва да нося? Новият им сайт е мега дразнител.

# 104
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Касовата бележка, изпратена по мейла.

Общи условия

Активация на акаунт