Стара Загора 7 - дремем на Бирхала със кафета, други пържат дупе по морета...

  • 13 508
  • 281
  •   1
Отговори
# 210
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Радина Стоянова е директорката на Дом № 44... Днес по обяд бяхме с нея на Бирхалето... Пихме кафе и бистрихме щекотливи теми за дома и като цяло...
Пепчо, що се отнася до блузката и сандалите при теб... Ами занеси ги направо до Българка, през деня се предполага, че директорката е там... А аз лично неин телефон нямам... Хапката май го беше записвала някъде... А те големи ли са, не стават ли за 44-ти...?

# 211
  • Мнения: 9 120
не стават за дом  - за около - годишно дете/момче са.
Няма кога да ходя до горе до дома, ще чакам някой да пусне телефон и да я причакам из града госпожата.

# 212
  • Мнения: 6 243
Нямам тел. на г-жата от Дом Българка. Връзката с нея я прави Катинка. Ще видя дали ще успея да й звънна и ако взема номера, ще го дам на Пепи.

# 213
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 521
620 123 и 642 023 - това са телефони на Българка. Извадих ги от протокола за дарение.

# 214
  • Мнения: 619
здравейте!вече сме с компютър-добре,че бързо се оправи.днес ще има ли някой на кафето ???

# 215
  • Мнения: 9 120
Благодаря, Лалка, сега ще се обадя.

# 216
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 360
Когато искате идвайте....само не днес, че сега тръгвам на ЛКК-то и незнам кога ще се прибера.
За сержи няма да повтарям  Twisted Evil Ако искате и в петък, че съм сама /сержито е наряд тогава  Crazy/
Иначе правя точно това, което е описал Експрес Mr. Green

# 217
  • Мнения: 1 343
Прощъпулката

С удоволствие Ви съобщавам че ние затвърдихме хвърленото пъпче. Денис както се вижда от снимките хвана парите , а пъпа му баща му го хвърли в банка така че имам си 120%-ов банкер в къщи.
Отивам да приготвям и стягам багажи. Целувки от нас.

# 218
  • Мнения: 449
Ние пък още не сме хвърлили пъпа-ама че сме разсеяни -  дали е късно вече

# 219
  • Мнения: 6 243
Когато искате идвайте....само не днес, че сега тръгвам на ЛКК-то и незнам кога ще се прибера.
.. Ако искате и в петък, че съм сама /сержито е наряд тогава  Crazy/

По кое време в петък, слънце мое? На обяд ли?

# 220
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 360
Когато искате идвайте....само не днес, че сега тръгвам на ЛКК-то и незнам кога ще се прибера.
.. Ако искате и в петък, че съм сама /сержито е наряд тогава  Crazy/

По кое време в петък, слънце мое? На обяд ли?
Когато ви е удобно на вас  Heart Eyes

# 221
  • Мнения: 280
Ох,нахалничка съм малко,ама искам и аз на гости.Омръзна ми вече само вкъщи да стоя и все на бебешки да говоря.Пък и нали бебо е наред,мога да си позволя една бавна разходка Grinning

# 222
  • Мнения: 6 243
Херич, ако все пак ти се домъкнем на обяд, ще ни пуснеш ли?

# 223
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 360
Херич, ако все пак ти се домъкнем на обяд, ще ни пуснеш ли?
Ако слушате Mr. Green
Става няма проблем....знаете къде живея...пък и с това кръвно няма де да ходя. Уф изкарах си акъла значи днес. Ама туй е щото махах много сладко последните дни..знам си аз Crazy

# 224
  • Мнения: 280
Ами,ако повече махаш,ще ти падне кръвното!Нали знаеш,като стоиш на едно място,се получава венозен застой,оттам отоци по краката,дъра-бъра и после кръвното скачаааа.Или пък,което е по-вероятно,се успокои,че Джейд замина за морето и няма нужда да пазиш Сержи и като се кротнааа,чак кръвното вдигна.Ама тя онази знаеш ли с какъв тен ще се върне,ум да ти зайде Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт