Женени от пръв поглед < II сезон > тема 4 /16.03 - 25.03/

  • 64 236
  • 1 532
  •   1
Отговори
# 1 470
  • Мнения: 13 092
И какво ако е спала с 15 мъже? Ако иска и с 20 да спи, който иска честна булка да ходи да търси в някое Родопско село. Какво влиза в работа на някой кой с колко човека спи. Тотално изплискахте легена.

# 1 471
  • Мнения: 36 848
От тези коментари за жените над 30, които трябва да се примирят с всеки чичак, който ги хареса, останах точно с това впечатление - че става дума за група хора, които живеят в много затънтено село.

# 1 472
  • Мнения: 39 625
Локумчо какво тролче е Joy. Нищо де, докато има кой да му разтегля локумите ще пише.

# 1 473
  • Мнения: 36 848
Така си е ... Това с въпросите всъщност е за отделна тема - Какви въпроси се задават на първа среща?
Скрит текст:
Информацията при непознати винаги е подвеждаща - виждали ли сте това меме - "Каза ми, че кара мерцедес и има собствен дом":

# 1 474
  • Мнения: 25 851
Тези въпроси са страхотни Stuck Out Tongue Winking Eye Joy
Забравил си два - Имаш ли СПИН? А венерически болести? - идеални са за хора, които тъкмо се запознават.

Ей сега се замислих, правят ли им тестове за венерически заболявания преди сватбата Thinking
Би трябвало да. Психо и васерман задължително.

# 1 475
  • Мнения: 36 848
Онзи наркоман с кучетата, от първи сезон дали е минал през психо тест? Забравих му името - приятелят на Константин, дето все си забърсваше черния умивалник в банята...

# 1 476
  • Мнения: 3 743
Аз искам да знам дали има кариеси пък? Оралната хигиена ми е важна, нали ща са цалуваме? 😜

# 1 477
  • Мнения: 574
Онзи наркоман с кучетата, от първи сезон дали е минал през психо тест? Забравих му името - приятелят на Константин, дето все си забърсваше черния умивалник в банята...
Нищо му нямаше на Стефан, просто не беше за предаването. Чак пък наркоман...

# 1 478
  • Мнения: 2 220
Онзи наркоман с кучетата, от първи сезон дали е минал през психо тест? Забравих му името - приятелят на Константин, дето все си забърсваше черния умивалник в банята...
Нищо му нямаше на Стефан, просто не беше за предаването. Чак пък наркоман...
От 15 мин се чудя за кого иде реч, хем го гледах сезона Grinning Много си е готин Стефан даже, но не за дълъг път. Пък може вече да му е дошъл акъла в главата, знам ли.

# 1 479
  • Мнения: 36 848
Човекът през цялото време се смееше неадекватно и зениците му бяха разширени. Докато не видя изследвания, няма да повярвам, че това е нормално.

# 1 480
  • Мнения: 7 194
Освен с колко мъже съм спала, обичам да ме питат също така коя ми е любимата поза🤣, но това вече е въпрос за втора среща. Сигурна съм, че на Фори тези са му сред любимите въпроси.

# 1 481
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Вие пък... Тези въпроси някои ги задават предварително /особено в сайтовете за запознанства/, а на първа - втора среща вече напират за друго Grinning

# 1 482
  • Мнения: 574
Човекът през цялото време се смееше неадекватно и зениците му бяха разширени. Докато не видя изследвания, няма да повярвам, че това е нормално.
Изобщо не ми изглеждаше напушен, а леко инфантилен.
Групата на Коцето не е по смешните наркотици Laughing

# 1 483
  • Мнения: X
Освен с колко мъже съм спала, обичам да ме питат също така коя ми е любимата поза🤣, но това вече е въпрос за втора среща. Сигурна съм, че на Фори тези са му сред любимите въпроси.
Само с въпросите ще си остане.

# 1 484
  • София
  • Мнения: 3 882
Струва ми се, че болшинството от защитниците на Василена нямат семейство, а дори и по-дълга връзка не са имали. Мъжете, които величаят, никога няма да вземат за жена някоя като Василена. И то не само заради детето. Тя е комплексирана, страда от недооцененост и всячески се мъчи да изпъкне. Затова и с такава работа се е захванала, че по цял ден да се самоснима и да се самоубеждава, че ето на другите грешат за нея. Тя затова и се е записала в предаването, да я видят всички колко е красива в булчинска рокля, а защо не и да натрие носа на някой - по нейните си представи.
Никифор не знае какво да прави, може би ако не беше по телевизията, щеше да знае, но сега трябва да заглажда положението, та дори ако трябва да го играе смотан. Ако Василена беше кротка и спокойна, нещата щяха да се развият по друг начин. Но никой не е в състояние да предвиди нейните постоянни подскачания. Тя изненада дори екипа. Какви са тези истерии, тръшкания, все някой й крив. Ами нищо не е на всяка цена. Изтърпи си предаването, изиграй си ролята, пък после върви където щеш. Никой не те е вързал насила. Сега сама си лепна такова петно, че не знам дали въобще ще избледнее някога.

Общи условия

Активация на акаунт