Женени от пръв поглед < II сезон > тема 4 /16.03 - 25.03/

  • 64 202
  • 1 532
  •   1
Отговори
# 1 485
  • Мнения: 2 220
Струва ми се, че болшинството от защитниците на Василена нямат семейство, а дори и по-дълга връзка не са имали. Мъжете, които величаят, никога няма да вземат за жена някоя като Василена. И то не само заради детето. Тя е комплексирана, страда от недооцененост и всячески се мъчи да изпъкне. Затова и с такава работа се е захванала, че по цял ден да се самоснима и да се самоубеждава, че ето на другите грешат за нея. Тя затова и се е записала в предаването, да я видят всички колко е красива в булчинска рокля, а защо не и да натрие носа на някой - по нейните си представи.
Никифор не знае какво да прави, може би ако не беше по телевизията, щеше да знае, но сега трябва да заглажда положението, та дори ако трябва да го играе смотан. Ако Василена беше кротка и спокойна, нещата щяха да се развият по друг начин. Но никой не е в състояние да предвиди нейните постоянни подскачания. Тя изненада дори екипа. Какви са тези истерии, тръшкания, все някой й крив. Ами нищо не е на всяка цена. Изтърпи си предаването, изиграй си ролята, пък после върви където щеш. Никой не те е вързал насила. Сега сама си лепна такова петно, че не знам дали въобще ще избледнее някога.
А кои са защитниците на Василена, аз не съм видяла някой в темата да я защитава? На нас просто ни е смотан Форито, което не прави Васа готина и добричка.

# 1 486
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 864
Струва ми се, че болшинството от защитниците на Василена нямат семейство, а дори и по-дълга връзка не са имали.
Как позна?! Аз даже съм и девствена tooth

# 1 487
  • Мнения: 6 720
Обаче Фориту има вече над 300 приятели у фейса Wink

# 1 488
  • Мнения: 25 795
Следя ви да не изтърва новата тема. Party

# 1 489
  • Мнения: 2 220
Обаче Фориту има вече над 300 приятели у фейса Wink
Юхууу, колко бяха в началото-към 50тина май. Ще намери той сгодна женица, ще видите  Sunglasses

# 1 490
  • Мнения: 6 236
Да взема да му пиша едно съобщение във FB на Форито да дойдe в бг мама ,че да си комуникираме с него отблизо и на въпросите ще ни отговаря ..... Mr. Green

# 1 491
  • Мнения: 3 743
Да взема да му пиша едно съобщение във FB на Форито да дойдe в бг мама ,че да си комуникираме с него отблизо и на въпросите ще ни отговаря ..... Mr. Green
Да дойде, поне да му преподадем как да си изключи Caps Lock-а и що е то запетайка и къде се използва. 

# 1 492
  • Мнения: 36 666
Сестрата се изказва за другите жени - кое е нормално и кое не е. Тя разбира; има над 3000 последователи, някои от които й предлагат да я издържат (но как точно става, не знаем - уговарят се на лични съобщения).

# 1 493
  • Мнения: 39 467
Я, викнете верно Фори тука.

# 1 494
  • Мнения: 36 666
Ама, той може и да е вече тук - при толкова много новорегистрирани в темата не може да сме сигурни, че не е...

П.п. Не, всъщност ако беше тук, щеше да пише само с главни букви  -  щеше да се забележи от пръв поглед...

# 1 495
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 864
Той нарочно пише с малки букви, за да не го разконспирираме Mr. Green

# 1 496
  • Мнения: 39 467
JoyJoyА ОТ ЗАПЕТАЙКИТЕ КАК ЩЕ ИЗБЯГА АААА?

# 1 497
  • Мнения: 6 236
Писах му на лични ,надявам се да го прочете и да цъфне тука  Whistling

# 1 498
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 864
Сестрата се изказва за другите жени - кое е нормално и кое не е. Тя разбира; има над 3000 последователи, някои от които й предлагат да я издържат (но как точно става, не знаем - уговарят се на лични съобщения).
Ти пък що реши, че приема предложенията за издръжка, че и на лични се уговарят? newsm78 Това вече звучи като научна фантастика Mr. Green

# 1 499
  • Мнения: 6 720
Писах му на лични ,надявам се да го прочете и да цъфне тука  Whistling

А, такааа! Опасни сте Joy

Общи условия

Активация на акаунт