Женени от пръв поглед < II сезон > тема 4 /16.03 - 25.03/

  • 64 156
  • 1 532
  •   1
Отговори
# 30
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Нали не забравяте, че и в този формат може да има елементи на сценарий Grinning Тооо, мъжете ако ги питате.....никога няма празно при тях tooth

# 31
  • Мнения: 15 960
Въобще не мисля, че е имало секс при възрастните. Светозар се изказа с типичния си хумор, двусмислено.

# 32
  • Мнения: 9 124
Да де, ама той Зарко се похвали вече, поне според мен (така го разбрах) Те нещо много изкуствено го дават, сякаш се правят на много отворени или и аз не знам. Като ги представяха много стабилен ми изглеждаше тоз Зарко, ама какво ли не прави семейния живот минути след бракуването))) Човекът се промени тотално. Това не ми харесва в него, разочарована съм. Таня и тя го дава нещо...Докато другата двойка, този Мерел ли беше, много деликатен, джентълмен човека. Засега той най-много ми допада.

# 33
  • Мнения: 10 874
Интересно ми е къде ще живеят Василена и Никифор. Експертите по сеир казаха, че доста участници са отпаднали защото са живеели с родителите си още, а в същото време Никифор живее с техните по една или друга причина. Василена май ще трябва да го приюти в нейната квартира.
Никой не е казал, че участници са отпадали, защото живеят с родителите си. Тоя въпрос го има още в първата анкетна карта.
Казаха го експертите, дали не беше още в първия епизод. Не помня точните думи, но беше нещо от сорта, че докато живееш при мама и тати и си зависим от тях, т.е. не си самостоятелен, няма как да си готов за такава сериозна крачка, каквато е бракът.

# 34
  • Мнения: X
Има много хора, които правят секс на първа среща или секс за една нощ, но разликата е, че партньорът им не им е натресен от други хора, без право на избор. Дори за секса за една нощ е нужно привличане, а какъв е шанса да си привлечен толкова от някой, който ти е натрапен?Simple Smile
Светозар в началото го харесах, стори ми се приятен, интелигентен мъж, който си търси щастието след трудни моменти в живота си. След това ме изненада неприятно, видя ми се лигав и инфантилен с глуповато чувство за хумор. Таня и тя малко се изхвърля за възрастта си. Имам чувството, че много им се иска да изглеждат куул, че са модерно мислещи, разкрепостени, че годините са само число...обаче всичко при тях ми изглежда изнасилено и смешно.
Другото, което ме озадачава. За мен е меко казано проява на лош вкус, да събереш човек, загубил съпругата си от рак на гърдата, с жена с същата диагноза. Човекът гледа да излезе от кошмара на преживяното и да гледа напред, те му натресоха пак жена с такива тежко наследство.

Последна редакция: нд, 17 мар 2019, 01:25 от Анонимен

# 35
  • Мнения: 4 212
Аз пък намирам нещо подло и в Мерал,нещо в погледа му ме навява на тия мисли,не е май и той такъв на какъвто го играе сдържан,обран,джентълмен,грижовен,тих и кротичък.Има нещо в него,където ме отблъсква във маниерите ли,държанието ли и той ми е малко изкуствен и прикрит.Аз личнооо се възхищавам на хора на годинии които се забавляват,отворени към нови неща,модерни,луди въпреки годините си,не казващи ооо аз съм на толкова години не ми отива на годините подобно поведение нооо естествено стоящи.Тук и на мен по възрастната двойка ми е изкуствена и комична.

# 36
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
Таня си каза, че ще му даде шанс. Никой не я караше да си муши пръстите в устата му заедно с тортата. После в стаята също беше инициатора на целувката. Кой знае колко време е била на сухо жената, пък това и е законен мъж все пак. Според мен, не са правили секс единствено, ако не му е станало.

Фолкпевицата пък беше си пийнала доста. Показа, че не й е проблем да се мляска с Мерал. Тъй че и там мисля, че работата е станала.

Сега, кой как реагира на сутринта и защо е друг въпрос. Това, че един е по-обран в изказването си, друг е длъжен да се похвали, трети пази честа на избраната (щото колко му е фолкпевицата да е пожелала на другия ден да кажат, че само са си говорили, за да се разграничи от останалите фолкпевици дето биха си легнали с всеки. То нали след тези чаши на екс и до дъно дето тя глътна и е било само до приказки) си е в реда на нещата, реагират си според характера.

В края на краищата и да не са правили и да са, все тая за нас. Но факт, че Ивана се държеше студено с Мерал на медения месец, може пък да не е харесала представянето му и да не иска повече близост.

Според мен, Василенка това с детето си го измисли за да се отърве от брачната нощ, ако не и хареса жениха. Тази жена хитрее, прави схеми в главата си. Като й подхвърлиха, че няма да е добре да не присъства детето на сватбата и тя си измисли вариант. Ако й беше харесал жениха, щеше да му представи детето после. Сега обаче може и такава среща да не се състои, освен ако не я притиснат от предаването.
Никифор реагира на болестта и на липсата на първа брачна нощ учудващо добре. Мисля, че там кумата му помогна, тя му подсказа как да се държи на положение, да покаже благородство. Иначе както беше не на кеф, че за него и целувка няма, само някой да му беше подпалил фитила и щяхме да гледаме истерия като при Барбито. Даже може и по-лоша.

# 37
  • Мнения: 2 701
Аз мисля, че при Светозар и Таня е имало секс. Поне според неговия коментар на сутринта някак така ми изглеждаха нещата. Незнам, може и да греша... Чудя се обаче как така като току - що са се запознали и вече и секса го свършиха .. Grinning Не го приемам за ок това. То и целувките им ми идват в повече, пък секса вече ... ( ако е имало де ).
Вярно, че съм чувала за секс на първа среща, но не очаквах от хора на тази възраст да си падат по тези работи.
Ще видим, или по - скоро чуем, какво е станало - Зарко няма да не се похвали в идните епизоди Grinning
Точно пък с годините човек по-лесно се решава стига да му хареса другия и да му е до секс. Ако на младини се колебаеше и избифаш, то на тези години знаеш за какво става дума и няма какво да му мислиш много. Много бързо можеш да решиш да или не.

# 38
  • Мнения: 2 220
Секс не вярвам да е имало никъде в двойките. На Лиско може и да му се е искало, но се съмнявам Таня да се е жертвала още първата нощ. Василена може да е всякаква, но не вярвам да лъже за детето, нормален човек не би излъгал за такова нещо. За мен, Никифорчо си е мухльо с/без появата на Василена, и не, няколко нули в заплатата му не биха променили това. Той просто си е смотан, такъв му е тертипа.

# 39
  • Мнения: 20 168
второ да си легна с някого, когото познавам от няколко часа, не е ясно дали ме привлича въобще, камерата до последния момент в стаята ...бе странно ми е
И аз мисля така.
Светлозар май не е споменавал, че е имало секс, просто каза, че няма оплаквания.
Василена си е преценила за детето, не ми е ясно какво толкова напирате за него, детето та детето.....

# 40
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Кой знае колко време е била на сухо жената, пък това и е законен мъж все пак.
.......
Според мен, Василенка това с детето си го измисли за да се отърве от брачната нощ, ако не и хареса жениха.
........
Никифор реагира на болестта и на липсата на първа брачна нощ учудващо добре.
Кажи ми, че се майтапиш?! Joy

# 41
  • Мнения: 19 485
То вярно, че е шоу /пардон, социален експеримент/, но дори и хората от предаването не сложиха камери като в Биг Брадър в стаята на двойките на първата брачна нощ. Имало ли е, нямало ли е секс, говорили ли са си, какво са си говорили....за нас това е загадка и предлагам да не го коментираме по този недостоен начин. Най-мъчно ми стана от коментарите за Таня, че тази достойна жена била загоряла и плачела за секс моля ви се. По-интересни са ми разговорите и това какво ще стане в обикновения живот с тях, щото в петзвезден хотел и в чужбина може да се вика "Юхуууууу", друго е като започне обикновения съвместен живот, че и когато няма камери пък - съвсем.

# 42
  • Мнения: 1 167
Интересно ми е къде ще живеят Василена и Никифор. Експертите по сеир казаха, че доста участници са отпаднали защото са живеели с родителите си още, а в същото време Никифор живее с техните по една или друга причина. Василена май ще трябва да го приюти в нейната квартира.
Никой не е казал, че участници са отпадали, защото живеят с родителите си. Тоя въпрос го има още в първата анкетна карта.
Казаха го експертите, дали не беше още в първия епизод. Не помня точните думи, но беше нещо от сорта, че докато живееш при мама и тати и си зависим от тях, т.е. не си самостоятелен, няма как да си готов за такава сериозна крачка, каквато е бракът.

казаха го директно "експертите" , че много от мъжете са отпаднали именно заради това. Не били достатъчно самостоятелни и улегнали, живеели с родителите си все още.

# 43
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
Не се майтапя. 😃 Показвам нещата от различна гледна точка и провокирам размисли 😉

Hито Таня е светица (на нея топлина, подкрепа и секс са й нужни), нито мисля, че детето на барбито трябва да участва в тази пародия. Но пък да го използва за да избяга от секс си е хитро. Сега нито тя, нито родните й и приятелите й ще кажат че всъщност детето си е Ок и си е в къщи. Те ще си я подкрепят. Но както и да е, имам право да си мисля всичко за всеки. Ще е интересно да видим как след сватбата отива да види детето в болницата, а Никифорчо й държи ръката и я утешава. М/у другото, точно това имах предвид за него. Той би отишъл в болницата с нея, ако тя поиска. Което обаче не виждам как ще се случи, тя вече показа голяма ненавист и неуважение към него.

# 44
  • Мнения: 1 800
Кой знае колко време е била на сухо жената, пък това и е законен мъж все пак.
.......
Според мен, Василенка това с детето си го измисли за да се отърве от брачната нощ, ако не и хареса жениха.
........
Никифор реагира на болестта и на липсата на първа брачна нощ учудващо добре.
Кажи ми, че се майтапиш?! Joy

Нали !!!!!!!!!! Simple Smile 

На Василена хич и не й трябва да си го измисля това с детето - нито е задължена да прави секс, нито да си води детето на сватбата - това все пак не е детската градина и не й е необходимо да си измисля глупави извинения за пред учителката.

За реакциите на Никифор - интересно каква би била тогава "лошата" реакция - може би да се разсърди и разплаче или пък да й шляпне един шамар и да обърне масата?

За Таня - жената се изживява като дама, а дамите не си лягат с някого още на първа срещата, колкото и да е загоряла - ще изчака. Това са хора от друго поколение, гледат на предаването като на сериозна възможност да намерят партньор - тази сватба за тях не е там някаква случайна възможност изпаднала им на командировка - дай да се възползваме, че друг надали ще се навие, те си проучват все още нещата, искат да са сигурни за себе си, искат да са сигурни и за другия - има време ще стигнат и до там. Не забравяйте, че при тях го има и момент с операцията на Таня - колкото и щадяща да е - все пак това е бил рак на гърдата - все някаква операция има - може да чувства и някакво притеснение дали ще бъде харесана достатъчно. За коментара на Светозар - веднъж и той да се пошегува на място - Simple Smile хаха - какво очаквате от един мъж, ако го попитат - "Как мина първата брачна нощ?"

Мерал и Ивана също не са спали заедно - сигурна съм - той защото така е възпитан - да не прибързва, тя - за да отхвърли имиджа на фолкпевица - сигурно 100 пъти ПР й е казал и внимавай, не бързай с интимностите - нека покажем че си различна! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт