Женени от пръв поглед < II сезон > тема 4 /16.03 - 25.03/

  • 64 152
  • 1 532
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 22 944
Благодаря за темата.

Преди близо година се наложи да лежим с детето в частна болница. Беше грипен сезон, пълно с болни деца и в  стаята имаше още две деца, едното от които от ромски произход, което лежеше с баба си ( майката на баща му). Ta другите жени много си приказваха и стана ясно, че майката на ромското детенце преди години е родила преждевременно, съответно детето се е наложило да остане дълго време в болница , обаче сватбата на майката и бащата вече е била планирана и те са се оженили, докато недоносеното детенце е лежало в болницата. И го разказваха без грам срам. Не знам дали е заради произхода им или какво, но след тази история вярвам, че и Василена би си оставила детето в болница.

# 46
  • Мнения: 9 044
Някои още от 7ч. кексове,та кексове ,чакайте бе хора,още не съм закусвала   Sick Mr. Green
Хайде да идва вторник,че тук с тези теории на конспирацията съм  Crazy
Благодаря за новата интересна темичка.

# 47
  • Варна
  • Мнения: 10 547
И за мен никой не е консумирал брака. Зарко каза, че нощта е минала без забележки, но това не означава, че са правили секс.

# 48
  • Мнения: 4 746
И аз гласувах, че всички ще се разведат.
За секс , ако е имало такъв не вярвам да е бил още в първата брачна нощ.
Ивана доста се накваси. Всеки нормален и уважаващ себе си и жената до себе си мъж не би си легнал с толкова пила жена. Предполагам тя е заспала в момента, в който се е тръшнала на леглото. Сутринта беше още с грима, което ме навежда на мисълта , че или е била в неадекватно състояние или си е мърла по принцип. Но предполагам, че не е второто.

Таня и Лисан не вярвам да са правили нещо, но той така го изкоментира , за да е ясно. Аз бих го халосала след подобно изказване. Каквото и да са правили не е нужно да прави такова подмятане.
Разгледах му профила и мога да кажа, че си е дърт смотльо, който се опитва да се прави на готин с плоски и вулгарни шеги.
Таня може и да му даде шанс след края на предаването, но и те като Атанас и Антония няма да изкарат повече от 5-6 м и ще се разделят. Просто са от две планети, а и мисля, че много скоро тя ще си събере куфарите за чужбина.

# 49
  • Мнения: 9 124
Да, така каза, но доста намекнато и това ми направи лошо впечатление, сякаш се хвалеше този Зарко.
За детето на Василена разбрах, че има нещо като чревна инфекция поне така чух. Не мисля, че е нещо сериозно заболяване, та чак да се променя формата. Пък и със сигурност има някой там близък. По-притеснителното е, дали няма да използва това и да не замине на пътешествието в Кипър, защото автоматично отпада едната двойка за гледане. Никифорчо беше готов да отидат и видят детето, за да е спокойна, но.... това ми направи добро впечатление. Малко са тези мъже така да реагират, а той не е наясно дали има или няма тя дете до самия ден, това е новост за него. Защо да е смотльо, заради това, че не и скръцна със зъби ли? Мисля, че той е доста разочарован от Василена, не заради целувки, секс и т.н. Той не я хареса визуано. Внимателно го наблюдавах (това ми е интересно) първото впечатление и израз, като се видят при влизането. Еми той направо посърна, за мен нормално, но се овладя. При Мерел очаквах да получат удар направо при вида на роклята на булката, ама учудващо я приеха нормално)))
За Таня не съм чула и разбрала, да има проблем със здравето. Жалко, ако е така. Този не е за нея определено. Много стабилен ми изглеждаше при представянето, много очаквания имах за тази двойка, но....Зарко определено ми е най-неприятен от тримата мъже. От жените-Василена.

# 50
  • Мнения: 3 743
И на мен Ивана ми изглежда мърла. Лежеше с едни дрехи в хотела докато спеше и после със същите тръгна да се разхожда из града. Ако не ме лъже паметта така пътува и в самолета. 😷 Също я забелязах, че говори с пълна уста доста често.

Последна редакция: нд, 17 мар 2019, 11:21 от Emiliana V55

# 51
  • Мнения: 25 737
Гласувах, всички ще се разведат.
Просто мачмейкърите са подбрали двойки за сеира и рейтинга.
Мерси за темата.

# 52
  • Мнения: 1 799
И на мен Ивана ми изглежда мърла. Лежеше с едни дрехи с хотела докато спеше и после със същите тръгна да се разхожда из града. Ако не ме лъже паметта така пътува и в самолета. 😷 Също я забелязах, че говори с пълна уста доста често.

Да - спеше и се разхождаше с едни и същи дрехи - явно е по небрежна, отгоре на всичко това розовото хич не й стоеше добре!


А за реакцията на Никифор - как искал да отиде да види детето - това, двамата да минат набързо през болницата и после дружно да си ходят в хотелската стая - трябва да успокои ли Василена??? Първо той нито е баща на детето, нито им е някакъв близък приятел - на това дете само той му липсва в момента. Второ и за любовта на живота си да се женеше Василена - този ден е опорочен вече от ситуацията и не прави чест на продукцията да изисква от нея присъствие в такъв момент.
За мен "нормалната" реакция в случая би била - " ау така ли - много неприятно - нямаше ли как тогава да се отложи сватбата, аз бих разбрал и бих изчакал, за да е подходящ момент за теб, мога ли да ти помогна с нещо, мога ли да направя нещо за теб и т.н." и сам да й предложи да си отиде при детенцето.

# 53
  • Мнения: 20 163
По-притеснителното е, дали няма да използва това и да не замине на пътешествието в Кипър, защото автоматично отпада едната двойка за гледане.
Аз пък и стискам палци, дано се отърве където може, по-малко гаври за гадната и сеирджииска публика.
Във Фейсбук, жени разни коментират колко била грозна, а като им погледнеш снимките, те по-големи крокозавъри от нея.

Последна редакция: нд, 17 мар 2019, 10:45 от Lemy

# 54
  • Мнения: 15 538
Благодаря за новата тема. Нямате изчитане ей Simple Smile

Според мен Таня и Светозар са правили секс първата нощ. Пийнаха си достатъчно, за да се отпуснат, а и двамата са на години, от доста време сами - като нищо може да са се отдали на ласки. И защо не? Все пак секса си е един вид забавление, удоволствие и начин да се разтоварят от стреса. А те явно в последните години са били подложени на доста стрес, така че не виждам нищо лошо, ако са консумирали брака си.

Ивана и Мерал също може да са го направили. Тя си пийна доста, вижда се, че лесно й падат задръжките, а Мералчо, като нищо може да се е възползвал. И при тях не виждам нищо лошо - млади са, защо не

# 55
  • Мнения: 25 737
За секса и аз мисля, че само на Фори не му се отвори парашута. Peace

# 56
  • Мнения: 9 124
Леми, ами не е хубава Василена и за мен, особено в лицето е направо .... Не виждам никаква красавица, въпреки тунинга, дето казва ,че инвестирала за богат мъж. Дори не подозирах, че има подобрения, докато сама не се тръшна и сподели отчаяна, пък то мъж с коремче видиш ли и пратили. Ми то ....всичко си има граници. Може и под стрес да си, може и да не ти е приятен някой, но си има начин и да го държиш на дистанция, пък и да проявиш елементарна култура. Тя няма нищо в плюс за мен. За жалост не е и първа младост, би трябвало животът да я е научил на нещо. Самата тя си казва, че била "малко кифла си падам" , при това с гордост. Преди сватбата беше едно уж лъчезарно момиче, търсещо мъж и спътник, разбран и добър, пък... Не знам за нея какво образование има, но Никифор със сигурност поне нещо е завършил и "смотаняка" има повече ум в главата.
За секса май и двете двойки са правили, като се замисля. Разликата е, че Мерел пази достойнството или не знам как да го напиша на момичето, а онзи Фарчо направо я поряза Таня с тази ехидна усмивка, ама голям.... излезе тоз.

Последна редакция: нд, 17 мар 2019, 10:55 от fanfanito

# 57
  • Мнения: X
Не е имало секс според мен и при двете двойки. Светозар просто пусна поредната плоска шега, явно смятайки, че очакват с нещо да се похвали.
Василена не мисля, че излъга за детето, но сватбата наистина можеше да се отложи. А предложението на Никифор да отиде да види детето....хм коя ли майка би замъкнала непознат на свиждане в болницата, мне, не, не.
Никифор си личи и от профила, че има поведение на загорял и постоянно се натиска да е в близост до някакви жени, въпреки че на тях не им е приятно.

# 58
  • София
  • Мнения: 7 886
В Инфекциозна болница свиждане няма.
Била съм там с моят син.

# 59
  • Мнения: 9 124
Къде ги гледате тези профили, бре((( Аз не съм видяла нищо. Не казвам да се изпъне пред детето, а да изчака навън  и Василена да си го види и да се успокои, след което да си продължат по план.

Общи условия

Активация на акаунт