Hercai/Вятърничав по ATV Тема 1

  • 65 211
  • 740
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 900
И Гьонул е с наполовина български корени. А по отношение на бабата - отмъстителка може умишлено да лъже, но ми се струва по-вероятно да е частично заблудена. Т.е сина й да е предизвикал свадата или да е тормозел жена си, но тя просто да не иска да повярва в това. Защото го е загубила по такъв начин и защото всяка майка вярва, че детето й е добро и невинно.

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 1 392
Да се включа и аз бабата ,че лъже е ясно от всякъде, казала е това което на нея и е изгодно, а за дете останало сирак, ще се хване на всяка дума която му кажат.Тя цял живот е подхранвала омразата която самата е засяла в сърцето на Миран. Във фрага, когато вижда,че е объркан, веднага го манипулира "майка ти дрън-дрън" , знае как да го обърква. Със сигурност ще изостави Реян след сватбата. Някъде четох, че предварително искал прошка за това което ще и се случи утре. Тоест изоставянето и т.н (поне аз така го тълкувам)
За бащата не мисля, че е убиец, колкото и да се променя човек, ако е убиец, и то за да открадне чужда жена, не би обичал така съпругата си и дъщеря която не е негова.
А братовчедките влюбени в Миран, са жалки, егоистични и разглезени. Братовчедката на Реян е просто отвратитена, свикнала да получава всичко, не вярвам да обича Миран, просто "принцесата" е решила,че го иска, и сега мрънка, щот не го получи, не е свикнала да и отказват.

# 77
  • Мнения: 5 486
Здравейте разковничето не е Хазар. Вероятно е натопен без да знае даже. В старите  е проблема за мен- на Хазар бабата и дядото на Ярен и Райян.

Но тук е поредното звездно дете - Гюл.

# 78
  • Мнения: 4 370
Хайде и аз да коментирам първия епизод след превода.
Първо да БЛАГОДАРЯ  на момичетата за този светкавичен превод!!! Дано и за в бъдеще да ни радвате с всяка следваща преведена серия!
Изчетох мненията и предположенията ви и съм съгласна с вас. Бабата гони някакво преувеличено отмъщение, но дали не знае истината или тя си го преувеличава, ще видим в последствие.
Аз си мисля дали майка му на Миран не е избягала с Хазар. Да са били някаква голяма любов, а не да е отвлечена. Може и бабата да е наредила да я убият или пък втория брат /Джихан ли се казваше/. Хазар със сигурност не е убиец. Само той каза "бог да го прости" за бащата на Миран, а брат му гузно погледна надолу.
Братовчедът е мекушав и нерешителен, но много бих искала той да даде най-голямата подкрепа на Рейян след като я изгонят.
Миран яко се влюбва и много ще драпа след Рейян, ще му се сбъднат думите, че ще я търси винаги и ще скочи в пропастта с нея.
Отлично се справят всички актьори. Не ми се иска краят да бъде трагичен, но щом филма се прави по книга, явно нещата няма да завършат както на нас ни се иска.

# 79
  • Мнения: 5 486
А как завършва книгата? Нали и "Истанбулска невеста" е по книга. Там спазва ли се сюжета по книгата?

# 80
  • Мнения: 5 900
Мери Попинс, относно братовчеда - точно защото е мекушав и алкохолизиран никаква подкрепа не може и няма да даде на Реян. Както се видя от фрага - от него само допълнителни неприятности могат да произлязат. Напротив, той ще се озлоби срещу момичето, че не го е предпочела и ще е първия който ще ритне падналата.
Казват, че в книгата Реян умира. Дано да префасонират финала на филма и да дадат надежда за обичащите.
ATV не беше ли държавната телевизия на Турция?

# 81
  • Мнения: 21 201
Здравейте. wavey
Боби, мерси че ме насочи към линка за книгата, чак днес ми се отвори.
Ми те същите имена като в сериала.
Срещнах инфо онези дни(доколко е вярно не знам) че авторката на книгата щяла стриктно да следи дали сюжета на сериала спазва действието в нея, ако е така, кооооофти.
Ебру е изпяла песента.
Скрит текст:
Эбру поделилась видео, где сама же исполняет песню "Добро пожаловать/Hoşgeldin"😍
Подпись к видео: "Исполнение песни "Добро пожаловать/Hoşgeldin" стало для меня первым и, одновременно, незабываемым опытом. Огромное спасибо за ваши прекрасные отзывы, оставляю это здесь с силой, полученной от вас.
Рауль Керимли

https://vk.com/dizimaniamiras?z=video-74204908_456239619%2F5c2b1 … pl_wall_-74204908

 Rolling Eyes Rolling Eyes
Скрит текст:
Фото от поклонников сериала со съёмок.
Подпись к 1 фото: "На завтрашний день после свадьбы господин Миран вернёт её к дверям отчего дома, на её ногах нет обуви😑Глаза опухли, эта девочка заставит нас много плакать..."
Рауль Керимли



SET
https://vk.com/dizimaniamiras?z=video-74204908_456239617%2Fa4eda … pl_wall_-74204908

С фенка.


Последна редакция: пн, 18 мар 2019, 16:23 от Neidjal

# 82
  • Мнения: 5 900
Като почнат сълзите мене ме пишете бегала. Мога да понеса малко драма, но само ако отдолу прозира надежда.

Прекрасна !!!

Последна редакция: пн, 18 мар 2019, 16:33 от dariVale

# 83
  • Мнения: 9 785
Забелязахте ли, че приятелят на Миран се заглежда в Ярен / когато отидоха да искат булка/  Grinning

# 84
  • Мнения: 21 201
Нещо не е баш така историята както бабето я описа на малкия Миран.
Язък, отровила е детската му душа Rolling Eyes и сега на моменти е направо страшен когато се сети за думите на баба си.
Жалко за милото Рейянче, ще изгори като факла, ноооо и Миран бей ще гори в пламъците на любовта.
Засега успява да се въздържа, но му става все по-трудно да се овладява.
Жените в конака без Зехра/майка й и малкото Гюлче Heart Eyes са от отврат нагоре, но пък са хубави.
Яренка е хубавица, но е типично копие на с-во Шадаулу, личи си от километри, че им е кръв.
И уж майка му, и уж сестра му, и те хубавици, особено измислената му сестра.
Като го гледам Хазар какъв е мек по душа/засега, никак не ми се вярва да е сторил това, в което бабата на Миран го обвинява.
Дядката е ооооотврат небесен, Sick другия му син също е гад, Confused а Азад е просто амеба. Stop
Сто на сто бабето и дядката стоят в основата на тази вражда, и са я насадили в децата си като са я деформирали през годините.
Истината не е такава, но язък за двамата млади, които са просто прекрасни един до друг.

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 1 392
За авторката да си следи колкото иска, те си имат и сценаристи, и със сигурност са подписали договор и могат да си разработят както искат сценария. (Игра на тронове, също е по книги, но в един момент започнаха да се движат в различни посоки, и автора, и сценаристите казват,че ще има разлики във финалите). АТВ не е държавния канал. Да допълня,че и на мен не ми се гледа само драма, трябва да има надежда, любов. А "братовчеда" изобщо няма да е никава подкрепа, аз даже си мисля, че в един моменти би опитал да я насили, смятайки,че вече е вещ, в друг сериал съм гледала нещо подобно, няма да се изненадам.
Бабата и дядото са в основата на всичко, но да видим от къде е тръгнала тази омраза, не вярвам бащата на Реян да е убиец, този човек е най-милия и добър в това семейство( а човек не може така радикално да се промени).

# 86
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 379
Здравейте Hug
Включвам се и аз, че се зарибих Stuck Out Tongue Winking Eye. Още не съм изгледала 1 епизод, но видях че имач бг превод, за което ОГРОМНИ БЛАГОДАРНОСТИ на екипа Flowers Hibiscus. Истината не е такава, каквато я представят. Сериала много ми напомня на Съла а и ГГ са много сладки, макар Миран визуално да не ми много ОК Confused, но пък засега ще му дам шанс! Реян много добре знае, че не е с кръвна връзка със семейството. Така разбрах аз още от самото начало, когато говори тя. Ще видим как ще развият сюжета, но пък се очертава интересен, нооо без драма при комшиите не става Sad.
Наде Hug Боби Hug
Хубава вечер на всички Hug

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 1 392
Здравейте Hug
Включвам се и аз, че се зарибих Stuck Out Tongue Winking Eye. Още не съм изгледала 1 епизод, но видях че имач бг превод, за което ОГРОМНИ БЛАГОДАРНОСТИ на екипа Flowers Hibiscus. Истината не е такава, каквато я представят. Сериала много ми напомня на Съла а и ГГ са много сладки, макар Миран визуално да не ми много ОК Confused, но пък засега ще му дам шанс! Реян много добре знае, че не е с кръвна връзка със семейството. Така разбрах аз още от самото начало, когато говори тя. Ще видим как ще развият сюжета, но пък се очертава интересен, нооо без драма при комшиите не става Sad.
Наде Hug Боби Hug
Хубава вечер на всички Hug

Аз мислех,че тя не знае, че не е истинска внучка на семейството Thinking А за Съла,  още в началото се пишеше,че ще е модерен римейк на Съла, дори конака е същия. А за драмата, то е ясно без нея сме за никъде, дори в комедиините сериали, вкарват  и драма понякога.

# 88
  • Мнения: 4 370
Здравейте Hug
Включвам се и аз, че се зарибих Stuck Out Tongue Winking Eye. Още не съм изгледала 1 епизод, но видях че имач бг превод, за което ОГРОМНИ БЛАГОДАРНОСТИ на екипа Flowers Hibiscus. Истината не е такава, каквато я представят. Сериала много ми напомня на Съла а и ГГ са много сладки, макар Миран визуално да не ми много ОК Confused, но пък засега ще му дам шанс! Реян много добре знае, че не е с кръвна връзка със семейството. Така разбрах аз още от самото начало, когато говори тя. Ще видим как ще развият сюжета, но пък се очертава интересен, нооо без драма при комшиите не става Sad.
Наде Hug Боби Hug
Хубава вечер на всички Hug

Аз мислех,че тя не знае, че не е истинска внучка на семейството Thinking А за Съла,  още в началото се пишеше,че ще е модерен римейк на Съла, дори конака е същия. А за драмата, то е ясно без нея сме за никъде, дори в комедиините сериали, вкарват  и драма понякога.

И аз разбрах, че Рейян не знае, че не е от семейството.
За братовчедът може да сте прави, аз БИХ ИСКАЛА да е така, не казвам, че ще е така.

# 89
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Записвам се и по късно ще чета bouquet

Общи условия

Активация на акаунт