Звездни компромати - 403

  • 71 098
  • 741
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 5 012
Може сега на дърти години Катето да е осъзнала, че мъжът и е бил голямата и любов, няма лошо.
По спомен те са били разделени, когато тя се е вихрела из заведенията. Аз поне тази жена с мъж не съм я виждала.

# 361
  • Мнения: 4 198
Как била живяла Катерина Евро - ами живяла си е живота, както е намерила за добре. Има много приятели и близки хора, което смятам достатъчно говори дали е положителен човек.
Апропо, далеч не е единствената актриса с подобен стил на живот, винаги са били много по-освободени.
Засичала съм я многократно по заведения, не съм я виждала да се излага, забавлявала се е жената.
И какво значи ''да замаскира'' онова, което цял град знае? Не съм забелязала да се опитва да замаскира нещо. Тя е това, което е.
Обложката на книгата й идеално я отразява - засмяна и с цигара, купонджийка.

# 362
  • Мнения: 5 913
Може сега на дърти години Катето да е осъзнала, че мъжът и е бил голямата и любов, няма лошо.
По спомен те са били разделени, когато тя се е вихрела из заведенията. Аз поне тази жена с мъж не съм я виждала.

А, Гого фризьора май й беше гадже.

Последна редакция: пт, 22 мар 2019, 13:05 от Не се сърди, човече

# 363
  • софия
  • Мнения: 2 463
Eva Green
Скрит текст:
Victoria Justice
Скрит текст:
Stana Katic
Скрит текст:
ALEX RODRIGUEZ
Скрит текст:
PRINCESS Eugenie
Скрит текст:
Lupita
Скрит текст:
EMMA ROBERTS
Скрит текст:
Courteney Cox
Скрит текст:

# 364
  • Мнения: 5 012
Катето и друго младо гадже се оказа, че е имала, но мисълта ми беше, че не е била във някаква сериозна връзка и да изневерява и да се шуми.
Ето Блатечки ги редува примерно, за по една година на разменено гостуване. Като го търпят жените....

# 365
  • София
  • Мнения: 19 363
Катето Евро нали в Плейбой се снима, може оттам да тръгна медийната й известност. И вече е от хората, които се появяват във всяко предаване и разбират от всичко. Да не е луда да си търси истинска работа
Имала е достатъчно роли, но като изключим Оркестъра, май другите не се помнят

# 366
  • София
  • Мнения: 4 328
петък е, вие Катето обсъждате;)

ако и Диляна го прибрала пак Блатечки, ще трябва да признаем, че му е златен:)

# 367
  • Мнения: 24 601
ако и Диляна го прибрала пак Блатечки, ще трябва да признаем, че му е златен:)
Едва ли...По скоро двете му жени са големи бели птици

# 368
# 369
  • София
  • Мнения: 12 548
Джеси Джей
Скрит текст:
Скрит текст:

# 370
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 223
Брус Уилис и Ема Хеминг са подновили брачните си клетви (тия не знам защо се стараят да догонят Тоцка).
сред присъстващите - Деми Мур, Румър, Скаут, Талула и двете малки щерки
Скрит текст:

още:
Скрит текст:




# 371
  • Мнения: 31 357
Ай леле, Диляна и Асен златиния....

# 372
  • Мнения: 3 671
Ай леле, Диляна и Асен златиния....
Тез двама само секса ги обединява! Да, но..., Асо иде на старост, ще пусне шкембе, ще оплешивее и побелее, ще вземе да и пърди в кревата и..., Асо вънка от играта!
Диля поне още 15 години ще се вживява на готина!

# 373
  • Мнения: 14 742
Е добре де, не мога да разбера какво по-точно се очаква от Катето. Човек като всички нас, с всичките му пороци. Да надене расо ли, да отиде в манастир ли.....Казвала е много пъти, че едва свързва двата края, явно за това се чуди в какви формати да учавства и какви книги да издава. А отностно таланта, колкото толкова. Явно има по-талантливи от нея, което не намирам за кой знае какъв грях. Така ѝ се е стекъл живота, повече от това не може. Все едно да обвиняваме защо в БГ не живеят 8 мил. доктора. Аз лично не виждам нищо лошо да е направила, макар и да е купонясвала някога някъде. Голямо чудо станало. Дай да я убием с камъни.


Още малко да  заплачем за живота на тази хетера. Така й се бил стекъл живота - а защо не е пробвала никога да си намери работа, по-различна от това на софийски клубен палячо и изтривалка? По нейното време е имало и по-талантливи, и по-красиви жени, но непобедимият  талант на Катето е един - липса на всякакви морални граници и притежанието на женски полов орган. Това й е талантът. И до ден днешен не си търси работа, сякаш медиите са нужни да я подслоняват в името на един сантиметален соц филм, в който е играла...Чист паразит и образец за соц. Златка. Другото падение  е, че от няколко години играе образа на баба- вдовица отдадена на внучето, която тъгува за починалия си съпруг, за голямата си любов...сякаш цяла София не познава простотиите й...
Да сега е хрисима и блага.Моите спомени от край време са за шумна,вулгарна жена.В допълнение с дрезгавият глас,съвсем противна.В брадъра се подхвърляха някакви неща за нея,но нищо не се разбра.Само се хилеха,че си я знаят.Предполагам,че е имало разговор,но не са го излъчили.Пак там тя каза:''Е,какво кой не си е показвал циците като си пийне?Ами да,искате ли да ми видите циците?'' и си вдигна блузата,но отдолу не беше гола.Много грозна работа. ooooh!Сега говори за сина си:Сашко това,Сашко онова,все едно е бебенце.Много бил добричък. ThinkingАз съм я запомнила от гостуване с него във вечерно шоу на Иван и Андрей.Като малък счупил крак и казал,че не може да ходи.Тя не повярвала и му крещяла и псувала.Сашо я имитираше:Ставай,мамка ти+ да ти.... майката. Заливаха се от смях.После разбрала,че наистина бил със счупен крак.

# 374
  • София
  • Мнения: 3 096
Кога пък минаха 10 години, откакто Брус Уилис и Деми Мур са разделени, че и се ожени пак...

Това интервю със Сашо Кадиев и Катето Евро си го спомням. Но смисълът беше, че Сашко много лъжел като малък, че все нещо е паднал, счупил, ударил се и когато един ден действително счупил крак, майка му не му повярвала. Псувните не ги помня.

Общи условия

Активация на акаунт