Звездни компромати - 403

  • 71 083
  • 741
  •   2
Отговори
# 345
  • Мнения: 5 904
На КАТ Вон Ди нямам нито един козметичен продукт, точно, защото ми е доста противно същество и нямам намерение да й подхранвам неваксинираната империя. Антиваксър, а? Добре, че са ваксините, че да порасне жива и задава, че да натрупа милионите си, милата тя.

# 346
  • Sofia
  • Мнения: 6 998
Този хубав мъж до Лиз Хърли е облечен като палячо с лакейската ливрея и шарени гащи .

# 347
  • София
  • Мнения: 327
Не видях да се е писало, но Диляна Попова честити в инстаграм РД на Блатечки и на картинката пише “And then I met you...”

# 348
  • Мнения: 4 717
Стига де, чудничък е Джефри, нищо му няма. На мен такова лошо и страшно ми е Кат фон Д. Scream
Тя изкукурига тотално последните няколко години. Не беше така.

Като казахте Кат вон Ди, тя съвсем не е толкова красива и нежна както преди

Скрит текст:

Пуснала  е видео, в което говори колко са я наранили лошите коментари за нея и семейството й,включително наричайки я нацист и антиваксър.
https://www.facebook.com/katvond/videos/876007456064094/

# 349
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Понеже и аз гледах видеото й, тя обясни, че не е антиваксър. Обясни, че все пак за първи път е майка и на база всичко прочетено за ваксините, е решила да не ваксинира детето си. И все пак, след консултация с педиатър са ваксинирали бебето.
До колкото съм наясно, и бебето не се отглежда като веган.

# 350
  • Мнения: 5 904
Понеже и аз гледах видеото й, тя обясни, че не е антиваксър. Обясни, че все пак за първи път е майка и на база всичко прочетено за ваксините, е решила да не ваксинира детето си. И все пак, след консултация с педиатър са ваксинирали бебето.
До колкото съм наясно, и бебето не се отглежда като веган.
Е, браво, много се радвам за нея. Значи просто поддържа зловещ имидж, сатанисти, това-онова... Както знаем, това продава. Но пак нямам желание да й купувам малко грозничките на външен вид кутии. Тя, не че страда от това, де Wink КАТ Вон Ди е успешен продукт, спор няма!

# 351
  • Мнения: 2 653
Не видях да се е писало, но Диляна Попова честити в инстаграм РД на Блатечки и на картинката пише “And then I met you...”


И аз го видях и се зачудих дали за него става въпрос.

# 352
  • Мнения: 9 486
Гала и компания в на Кафе се гаврят с яка от лисица 🤬

# 353
  • Мнения: 5 005
Не видях да се е писало, но Диляна Попова честити в инстаграм РД на Блатечки и на картинката пише “And then I met you...”


И аз го видях и се зачудих дали за него става въпрос.

За него става въпрос, Шушон кога още писа, че са заедно. Тези дни отвсякъде ми изкача новината.

# 354
  • Мнения: 19 692
Може ли снимката с честитката? Hug

# 355
  • Мнения: 9 486
Може ли снимката с честитката? Hug

Скрит текст:

# 356
  • Мнения: 6 003
Е добре де, не мога да разбера какво по-точно се очаква от Катето. Човек като всички нас, с всичките му пороци. Да надене расо ли, да отиде в манастир ли.....Казвала е много пъти, че едва свързва двата края, явно за това се чуди в какви формати да учавства и какви книги да издава. А отностно таланта, колкото толкова. Явно има по-талантливи от нея, което не намирам за кой знае какъв грях. Така ѝ се е стекъл живота, повече от това не може. Все едно да обвиняваме защо в БГ не живеят 8 мил. доктора. Аз лично не виждам нищо лошо да е направила, макар и да е купонясвала някога някъде. Голямо чудо станало. Дай да я убием с камъни.


Още малко да  заплачем за живота на тази хетера. Така й се бил стекъл живота - а защо не е пробвала никога да си намери работа, по-различна от това на софийски клубен палячо и изтривалка? По нейното време е имало и по-талантливи, и по-красиви жени, но непобедимият  талант на Катето е един - липса на всякакви морални граници и притежанието на женски полов орган. Това й е талантът. И до ден днешен не си търси работа, сякаш медиите са нужни да я подслоняват в името на един сантиметален соц филм, в който е играла...Чист паразит и образец за соц. Златка. Другото падение  е, че от няколко години играе образа на баба- вдовица отдадена на внучето, която тъгува за починалия си съпруг, за голямата си любов...сякаш цяла София не познава простотиите й...

# 357
  • Мнения: 19 692
Благодаря, Ванилия Hug

# 358
  • Мнения: 9 209
Questar

ти като че ли лично на теб ти е открадвала роли и заради нея си била пренебрегвана, в соца Joy Joy

Кой както може, живее! Други живуркат коментирайки ги с хейт, нищо лично!


# 359
  • Мнения: 6 003
Questar

ти като че ли лично на теб ти е открадвала роли и заради нея си била пренебрегвана, в соца Joy Joy

Кой както може, живее! Други живуркат коментирайки ги с хейт, нищо лично!




Аз по соца за щастие не съм живяла. Изпълненията на Катето Евро  са познати на много хора. Не знам какви роли е крадяла, аз знам само една нейна роля, ролята на Рени. Няма защо да се хейтва една остаряла соц.Златка, няма нищо по-тъжно от остаряла хетера, но защо пък да не покоментираме колко именно  жалко остаряват такива жени. Че и опитват да замаскират това, което цял град знае.

Общи условия

Активация на акаунт