Дяволското гърло Тема 4 "Тръгваш обратно за Смолян. Веднага!"

  • 40 652
  • 734
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 365
Aсен винаги ми е бил извън подозрение, а след снощния епизод съвсем си затвърдих мнението. Тръгнаха в абсолютно грешна посока, но чрез намерените у Лазар часовници, разследването ще се обърне и той ще помогне да достигнат до убиеца. Въпросът, който ме мъчи в момента е защо Диана се намира в опасност? Hе смятам, че хипито представлява опасност за нея, а кой друг освен разследващите ще знае, че е попаднала на улики?
Hа мен също портрета от рисунката ми заприлича на майката на Чанови.

# 691
  • Мнения: 31 425
Ако Краси е убиецът, веднага ще разбере за уликите в Диана.

# 692
  • Мнения: 104
Здравейте! Гледам филма и следя темата с интерес. Simple Smile Едно предположение и от мен. Мисля, че е възможно да е ( забравих му името) от екипа на Филип- играеше Личката в “Дървото на живота”. Не бие на очи, но е вътре в разследването. На една от оперативките обсъждаха за полицай или бивш полицай и като цяло за мен около образа му има определена тайнственост ( за разлика от Донка и Попето например). Не знам как ще навържат историята, но и аз смятам, че бащата е бил замесен по някакъв начин с каналите, но не мисля, че това е основният мотив. Още преди сериала да започне Карамазов беше споменал в интервю, че се разказва за драмата и личната трагедия на едно семейство.

# 693
  • Мнения: 2 560
" Ще те попилея" е репликата на Духовникова. Мен също ме дразни, ама защото мразя заплахи и хора, които боравят с подобни методи.
Интересна ми беше реакцията на Филип в колата, след като Мия обвини Асен. 

# 694
  • Варна
  • Мнения: 1 216
Коя серия беше снощи и колко още остават до края?

# 695
  • Варна
  • Мнения: 2 059
Ако убиецът е Асен е странно да ни го разкрият още по средата на сериала, нещо друго ще има. Драмата в семейството, за което говорят най-вероятно ще е за Чанови. Другото е семейството на Мия, но не ми се вярва за нейното да става въпрос. Та ако не е Асен - остават Филип, бащата или майката. Който и да е обаче, ще е странно да се е справил сам. Възможно е един да е извършителят, а друг да е заличавал следи, като е разфасовал. Ако излезе Филип замесен ще е най-неочаквано май.

# 696
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 063
6та серия, още толкова има. Преполовихме го 😆
Всички помним обаче Личката в ДЖ какъв гадняр беше и май за това се спряга и тук да е той лошият, но на мен не ми се вярва...
Нямам никаква представа кой може да е, но като че ли най- мн клоня към прокурора Чанов.
Какво написа Диана на книгатс на Лазар?? Мн тъпо от нейна страна да раЗкрие по този начин, че е била в хижата му... Надявам се да не ѝ се случи нещо лошо, това ще е края за Миа, а аз ѝ симпатизирам, въпреки недостатъците ѝ, но кой е съвършен??? Много е добра в сферата, в която се изявява. Може би ако се случи нещо лошо с дъщеря ѝ ( но не фатално), ще си преосмисли цялостно държанието към нея и ще им се получат нещата.

# 697
  • Мнения: 4 891
Как вървят нещата, ако не е непознат в последен епизод, Краси ще е.
Асен и Лазар не са.
Точно това мисля и аз.

# 698
  • Пловдив
  • Мнения: 198
Офф, Духовникова яко преиграва, вече започва да ме дразни.

Не е Асен убиеът, повече от ясно е.

Не случайно и човекът пред Дяволското гърло каза, че и Лазар гледа коне лятото. И не е тамошен.

Мия заслужава да ѝ се случи нещо лошо, да се разтърси, че съвсем се е самозабравила. Не и пука нито за дъщеря ѝ, нито за нищо друго. Споед мен е много вероятно наистина тя да е виновна за смъртта на мъжа си.

Наистина прекали с нападките срещу Асен. Но да не забравяме, че тя и хабер си няма за Лазар за момента. Въпросът е дали Дияна ще й сподели какво е намерила или ще действа на своя глава - доста твърдоглава се оказа, каква смелост да остане в колибата и послание да напише даже Rolling Eyes

# 699
  • Мнения: 2 792
Убиецът със сигурност няма да се появи накрая. Гледаме го вече шест серии.

# 700
  • Мнения: 6 033
Чета ви и очаквам Мари-Мар да даде линк. Снощи нямах възможност да го гледам.

# 701
  • Мнения: 11 637
Всички подсказки от интервютата водят към Краси.

# 702
  • Кърджали
  • Мнения: 10 383
Аз си мисля че  убиеца ще е един от героите, които виждаме досега. Разбира се, няма в прав текст още сега да ни посочат, но ще го виждаме често. Уликите ще сочат към други задънени улици, ще ни връщат към нкой георй после уж ще към някаква друга следа и човек и като на филм в последната серия вече е ни го разкрият.
Снощната серия ми хареса. Усещах как седя на тръни да не би Дияна да си намери белята в тази барака. Па и тя с нейната глупава смелост. Идеше ми да я дръпна чрез екрана и да я набия ей...

# 703
  • Варна
  • Мнения: 2 059
Убиецът със сигурност няма да се появи накрая. Гледаме го вече шест серии.

И той е...? Неговото име е ...? Joy

# 704
  • Мнения: X
Убиецът със сигурност няма да се появи накрая. Гледаме го вече шест серии.
Супер!
За мен ще е разочароващо в края на сериала да покажат едно куку и "заповядайте, този е убиецът"

Общи условия

Активация на акаунт