Къде в Бургас? (55)

  • 40 345
  • 746
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 4 808
Търся си комбиниран часовник, термометър и влагометър, в дървена рамка.Някой,ако се сети къде е виждал,ще съм благодарна.
Ние си взехме такъв комбиниран от Айко. Мисля, че имаше и дървени, не знам дали са от истинско дърво. Обаче работи един месец и спря, сега ще го връщам, че имали гаранция.

# 346
  • Бургас
  • Мнения: 3 075
Можете ли да ми препоръчате фирма за изработка на качествени комарници?

# 347
  • Бургас
  • Мнения: 1 128
Много съм доволна от момчето от фирма Туристстрой. Бързо дойде взе размери и монтира нашите комарници. Ако решиш ще намеря номер за връзка.

# 348
  • Бургас
  • Мнения: 824
Много съм доволна от момчето от фирма Туристстрой. Бързо дойде взе размери и монтира нашите комарници. Ако решиш ще намеря номер за връзка.
И аз искам.Много моля.

# 349
  • Мнения: 121
Много съм доволна от момчето от фирма Туристстрой. Бързо дойде взе размери и монтира нашите комарници. Ако решиш ще намеря номер за връзка.
И аз искам.Много моля.
И аз се присъединявам.

# 350
  • Бургас
  • Мнения: 1 128
Ще напише тук номера, ако го истрият модераторите ще го пратя на лично.
0878 45 12 27 - записала съм го комарник Simple Smile

# 351
  • Мнения: X
Отдавна не съм ползвала такси, моля да ме посъветвате от коя фирма да поръчам? Дали да се обадя на момента или малко по- рано, все пак е сезон и са заети, а ще постъпваме в болница и е важно.

# 352
  • Мнения: 28 053
Отдавна не съм ползвала такси, моля да ме посъветвате от коя фирма да поръчам? Дали да се обадя на момента или малко по- рано, все пак е сезон и са заети, а ще постъпваме в болница и е важно.

Бургас такси - ако ти трябва за рано сутринта, можеш да поръчаш от вечерта - кажи за болницата. Ако е през деня, до 10 мин. най - късно ще изпратят.

# 353
  • Мнения: X
Благодаря много, но не мога да се ориентирам в нета за лов точно фирма става дума. Има " Бургас Трансфер", таксиметрова фирма "Бургас" и подобни

# 354
  • Пловдив
  • Мнения: 4 515
Благодаря много, но не мога да се ориентирам в нета за лов точно фирма става дума. Има " Бургас Трансфер", таксиметрова фирма "Бургас" и подобни

Бургас Такси
*9000 е номерът. Още на предната страница бях Ви отговорила и аз след първото питане за тарифата на такситата до Ветрен.

# 355
  • Мнения: X
Открих ги, сърдечно благодаря!

# 356
  • Мнения: 4 808
Можете ли да ми препоръчате фирма за изработка на качествени комарници?
Аз си ги поръчвам онлайн от "Волена 08" и комарници.бг. Много съм доволна, изработката и доставката е до пет работни дни, но сама си взимам размерите, а ММ после ги монтира. Основно от Волена поръчвам, също и вертикални щори оттам, в сайта им е обяснено как да си вземеш размерите за всичко. Излиза по–евтино, но и съм много доволна от качеството. В комарници бг поръчвах два пъти, за балконските врати, защото Волена имат ограничение във височината, но и от тях съм доволна. И в двата сайта може да си вкараш размерите и да изчислиш сумата, която ще ти излезе. При Волена доставката е безплатна, при комарници бг ако поръчаш повече от един артикул също е безплатна, за един беше 4 или 5 лева. Скоро ще ми трябват ветроупорни завеси за верандата, смятам пак да са от Волена.

# 357
  • Мнения: 121
Аз си ги поръчвам онлайн от "Волена 08" и комарници.бг. Много съм доволна, изработката и доставката е до пет работни дни, но сама си взимам размерите, а ММ после ги монтира.
А дали предлагат и монтаж от Волена?

# 358
  • Мнения: 4 808
Аз си ги поръчвам онлайн от "Волена 08" и комарници.бг. Много съм доволна, изработката и доставката е до пет работни дни, но сама си взимам размерите, а ММ после ги монтира.
А дали предлагат и монтаж от Волена?
Не знам, фирмата е старозагорска ако не греша, може би в сайта им пише.

# 359
  • Мнения: 384
Благодаря,Дама от морето, вчера и там проверих, за съжаление само с пластмаса бяха.

Общи условия

Активация на акаунт