Шайло Нувел Джоли Пит може и да не стане красавица...

  • 9 058
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 42
На мен в родилния дом така ми казаха "Ау какво хубаво бебе!" /а то беше червено, жълто/, не прилича на Вас" Hug

# 16
  • Мнения: 7 474
Често се случва на хубави родители децата да не са красиви и обратното, живот ,кво да правиш Praynig

# 17
  • Мнения: 920
За Маргарита Карамитева ли става въпрос?


Yes!!!  Laughing

# 18
  • Мнения: 483
Примери

Дъщерята на Апостол Карамитев и Маргарита Дупаринова.
Дъщерята на Коста Цонев и Анихид.
Снимки?Че аз нещо не си спомням
Точно за нея се сетих  hahaha
 Peace

# 19
  • Мнения: 765
 Абе тея генетици друга работа нямат ли , че се занимават с бъдещата визия на едно бебе ! А и както скоро писах в една друга тема - красотата е най-поправимото нещо в наши дни , представете си след 15-20 години - всеки , който има възможности ще може да е копие на Анджелина , какво остава за дъщеря и' ? Wink

# 20
  • Мнения: 14 654
защо така сте се хванали за маргарита карамитева ?според мен не е грозна , има особени черти , но не мога да я определя като грозна . и не е смешно да се показват снимки на хора , които и не подозират как им се присмивате

# 21
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Маргарита Карамитева не е красива, но е характерна жена, а това е по-важно.
Хм, аз пък съм на 100 %, че няма да е красива жена, защото младите момичета са красиви заради младостта си, а красивите жени са продукт на самите себе си (калпав цитат на господин Шоу).
дъщерята на Марлене Дитрих цял живот живее в сянката на майка си и с презрението й, че не е така красива като нея  Sick Индивидуалността и мозъкът могат да бъдат красиви, ако нямат черни мисли, другото е ефект на младостта

# 22
  • Мнения: 1 616
защо така сте се хванали за маргарита карамитева ?според мен не е грозна , има особени черти , но не мога да я определя като грозна . и не е смешно да се показват снимки на хора , които и не подозират как им се присмивате

Съжалявам, че така лично приемаш нещата, но дай ми цитат, в който някой се е присмял на актрисата??? Говорихме за това, че не винаги децата наследяват красотата на родителите си и като пример посочихме Маргарита Карамитева. Колкото до снимката - взета е от списание "Ева", където всеки може да я види, така че не виждам нищо нередно в това.

# 23
  • Мнения: 14 654
Примери

Дъщерята на Апостол Карамитев и Маргарита Дупаринова.
Дъщерята на Коста Цонев и Анихид.
Снимки?Че аз нещо не си спомням
Точно за нея се сетих  hahaha
 Peace

ето го цитатчето , което ме подразни .присмех си е. снимката може да е в списание ева, но сигурно не е сложена там,за да се види колко "грозна " е жената . присмехът зад нечийй гръб е едно от нещата, които са ми най-противни

# 24
  • София
  • Мнения: 3 992
успокоих се малко, да ви кажа. Crazy

# 25
  • Мнения: 2 495
Ето и най-новата новина, свързана със семейство Джоли-Пит
http://www.tialoto.bg/article.php?cat=10&id=3267

# 26
  • Мнения: 14 490
добро утро - то си личеше на първите снимки, с тая уста и стърчащите уши, пък за широкото чело тип брад пит - мене ако питате баш грозничка ще си е.

# 27
  • Мнения: 412
защо така сте се хванали за маргарита карамитева ?според мен не е грозна , има особени черти , но не мога да я определя като грозна . и не е смешно да се показват снимки на хора , които и не подозират как им се присмивате
Peace при това в споменатия филм играе Боряна Пунчева...която е съвсем друго лице.

# 28
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Ето и най-новата новина, свързана със семейство Джоли-Пит
http://www.tialoto.bg/article.php?cat=10&id=3267
все се чудех кой пусна последната анонимка Аман от свекървата вече  Joy Joy и звездите имат проблеми

# 29
  • Мнения: 920
Кой се присмива? Грозна си е жената. А че е добра артистка - да, добре играе.  За разлика от сина на Калоянчев, който е гОла вОда.

Общи условия

Активация на акаунт