Шайло Нувел Джоли Пит може и да не стане красавица...

  • 9 069
  • 67
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 550
Много сладко бебче.
Що някой очаква да е мисис свят на 2 седмици?  newsm78

# 46
  • Мнения: 3 153
Страхотни изказвания за едноседмично бебе!!! Грозно било, чертите му не били хубави, устата му голяма.............умрЕх си от смЕх! Явно не сте раждали деца, щом не знаете, че бебе на 1 седмица, на 1 месец, на 6 месеца и на 2 години е съвсем различно дете. Не бързайте друг път със смешните коментари, ето и малко снимков материал без коментар и нека някой се осмели да ми каже, че детето ми ще стане грозно , съдейки само по първата снимка:
На 5 дни-чуден хубавец:

На 3 месеца:

На 1.6 месеца:

Сега:

# 47
  • Мнения: 7 430
Маргарита Карамитева не е красива, но е характерна жена, а това е по-важно.

Peace
Скоро се запознах с нея и смея да твърдя, че е толкова чаровна, колкото и аз Wink
Страхотен, позитивен човек е и хиляди пъти предпочитам нея за приятел, отколкото някоя от нашите миски или манекенки, фолк певици и т.н. които са крАсивИ.

...а по темата - малката е много сладко детенце и не знам защо си мислят таблоидите, че няма да е хубаво newsm78

# 48
  • Мнения: 3 405
Както казва моя свекър:Хубавите са през поколение.................. newsm78

Не са, ние сме хубави до девето коляно  Mr. Green

Детето им ще е хубаво, прилича на татко си  Grinning

Последна редакция: нд, 02 юли 2006, 05:53 от Анджелина

# 49
  • Мнения: 14 499



е кажете че не мяза на йода от междузвездни войни
и между другото да твърдиш че всички бебета са хубави е меко казано елементарно - има деца, които са си грозни бебета и си остават такива

# 50
  • Мнения: 6 167
Както казва на една приятелка свекърва и: "Тая мойта снаха как роди такива хубави деца!" Laughing


Joy Joy Joy
падам.
детето им да е здраво и щастливо
освен това отсега е доста сладко.
дано да е добро и умно.

и да не стане някоя Парис Хилтън или Никол Ричи, тия лигли  #2gunfire

# 51
  • Мнения: 8 769
Много сладко бебенце. Предполагам, че е наследило пухкавите устни на майка си. Което не е зле-я какъв секс лъха оттам! Flutter

# 52
  • Мнения: 7 186



е кажете че не мяза на йода от междузвездни войни
и между другото да твърдиш че всички бебета са хубави е меко казано елементарно - има деца, които са си грозни бебета и си остават такива


То е ясно, че са различни всички бебета, но е грозен начина, по който говориш за едно бебе, това е елементарното. Sick
Йода от Междузвезни войни, как го измисли?? Shocked

# 53
  • София
  • Мнения: 15 251



е кажете че не мяза на йода от междузвездни войни
и между другото да твърдиш че всички бебета са хубави е меко казано елементарно - има деца, които са си грозни бебета и си остават такива


Абе, ти че си фенка на Дженифър Анистън е ясно. Че не можеш да простиш на Анджелина дето й отмъкна Брад Пит е очевидно.  Grinning
Но на твое място бих си изляла неприязънта някъде другаде-не върху бебето. То не е виновно за любовните несполуки на бившата жена на баща си. Никак не ми харесва начинът, по който пишеш за това бебче, което на всичкото отгоре си е много красиво даже.  Peace

# 54
  • Spain
  • Мнения: 3 750



е кажете че не мяза на йода от междузвездни войни
и между другото да твърдиш че всички бебета са хубави е меко казано елементарно - има деца, които са си грозни бебета и си остават такива

  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
като ти гледам само подписа ми става ясно защо не го харесва6 бебето
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 55
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092



е кажете че не мяза на йода от междузвездни войни
и между другото да твърдиш че всички бебета са хубави е меко казано елементарно - има деца, които са си грозни бебета и си остават такива

  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
като ти гледам само подписа ми става ясно защо не го харесва6 бебето
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green


Точно!
Ама ми е чудно как може направо да изпитваш едва ли не неприязъм към едно толкова сладко и красиво същество. Защото видиш ли Брат Пит изостави Анистън заради Джоли.. ми обичат се хората. Пък и не ти прави чест да наричаш едно бебе "Йода от междузвездни войни" аз лично ако бях майката и кажеш такова нещо за детето ми просто не ми е на ум на какво ще те направя!
А бебчето е супер сладко. Само, че още от сега има някакви супер очаквания към външният му вид, предвид това кой са родителите му. Което никък не мисля, че е правилно  Naughty

# 56
  • Мнения: 2 255
някой ми беше казал ,че хубавите деца,са децата на любовта Heart Eyes
ще я почакаме да я раздруска пубертета малката с кучешкото именце и ще заформим нова темичкаааааа Wink
хайде до след 12-13 години пак тук и пак по темата Peace

# 57
  • Мнения: 391
Важното е бебчетата да здрави .Дали ще са красиви или не  на външен вид не зависи от тях ,а и  физическата красота сама по себе си  не винаги носи щастие на притежателя си . А бебето на Джоли и Пит е красиво ,според мен . И ще бъде хубавица.Момичетата най-често приличат на бащите си ,така че вероятно ще прилича повече на Брад Пит.

# 58
  • Мнения: 2 120
Много сладко бебенце. По снимките си личи, че има устата на майка си и профила на таткото.

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 7 011
Дребни, завистливи душици!
Йода било, с кучешко име, с грозни черти....
Какво още ще измислите за невинното същество?

Ако някоя мамаа от форума пусне снимките на Шайло и я представи като "форумско" бебе съм сигурна, че ще е най-прекрасната принцеска  и ще се размажете от комплименти!

Общи условия

Активация на акаунт