Какъв крем за лице използвате? – Тема 14

  • 55 935
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 661
Ползвам я като нощен крем, без отмиване, но не ежедневно, а 2-3 пъти в седмицата.

# 16
  • Мнения: 5 234
Аз съм в търсене на серум. Моля препоръчайте.
За каква кожа, какъв ефект търсиш и бюджет?
Нормална кожа, търся антиейдж ефект или подхранване, озаряване - всякакви хубавини Simple Smile, до 100 лв.
Благодаря!

# 17
  • София
  • Мнения: 1 434
Коя по точно маска на Талго?
Заглеждам маската от премиум серията на лиерак.

Тази е, но сега видях, че пише COLD CREAM..Не съм ползвала. Знам само, че е ако имаш раздразнена кожа и зачервявания от студ. Ще се разбере.

# 18
  • Мнения: 134
Ползвала съм на Талго Ултра хидратиращата маска и вчера се похвалих с луксозната маска  Prodige des oceans.
След 4 бр. пилинги маските ми излекуваха кожата.

# 19
  • Мнения: 1 195
Бихте ли ми препоръчали крем за ужасна  смесена кожа- на места доста мазна, на други понякога се напуква и бели от сухота. Каквото и да съм пробвала досега ми запушва порите и ми докарва пъпки, на слънце половината ми лице лъщи, случвало се е дори да почне да сърби ужасно на места веднага след намазването. От доста време не съм купувала нищо. Иска ми се да хидратира сухото и да не дразни мазното.

# 20
  • Мнения: 1 359
От около месец съм с колагеновия серум на Биотен и дневния Биотен скин дефенс и съм доволна. Учудващо за мен, защото обикновенно лъщя от всичко. Дано и със стоплянето на времето останат така. Търся добър хидратиращ дневен крем, задължително с фактор, който да редувам с биотена. Преди страници се спомена Биодерма хидрабио, но няма фактор. Моля за предложения.

# 21
  • Мнения: 1 890
Много е добра маската на Талго, дано останеш доволна. Аз я ползвам почти 6 месеца вече.
Бисквитка, коя е маската на Талго?

# 22
  • София
  • Мнения: 6 040
Какво мислите за серумите на Mizon, - пептидни и колагеновия? Нещо са ми влезнали в главата.

# 23
  • При децата ми
  • Мнения: 5 986
А, за серумите на "Виктория бюти" с охлювен екстрат?

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 4 576
Благодаря за новата тема, винаги ми е много полезна.
В момента за през деня ползвам Биотен 3Д Хиалуроник, бб крема на Гарниер, сс на Боржуа и оцветения флуид на Нивея. Нощни - Royal velvet на Орифлейм, нощен Биотен 3Д Хиалуроник и един крем на Балеа за суха кожа. Серуми - Балеа Аква и Марион колагенов серум. От всичко изброено съм страшно доволна /нормална към суха кожа/.
Смятах през пролетта да продължа с биотенските кремове, но със затоплянето на времето, дневния изведнъж започна да ми идва тежък.. И евентуално ще отпадне като вариант и за пролетта.

# 25
  • Мнения: 2 266
В момента ползвам Лореал нощен за 45+.Все още нищо не мога да кажа за него.

# 26
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 661
Много е добра маската на Талго, дано останеш доволна. Аз я ползвам почти 6 месеца вече.
Бисквитка, коя е маската на Талго?

Ето тази - https://www.arlen.bg/product/3911/maska-za-suha-i-chuvstvitelna- … ng-mask-50ml.html

# 27
  • в Кошера
  • Мнения: 2 212
Дневен и нощен крем - Clarins Multi-Active + околоочен от същата серия.
Преди нощния крем слагам и този серум.

# 28
  • Мнения: 2 050
Vichy Slow Age флуид и СС крем на Буржоа вече 2 години.

# 29
  • София
  • Мнения: 9 394
Vichy Slow Age флуид и СС крем на Буржоа вече 2 години.
Този крем се рони при мен. Нямах търпение да го махна. Идеалията им- и тя така.

Аз дообирам последни мл. от AVENE HYDRANCE OPTIMALE RICH PROTECTIVE HYDRATING CREAM 40ML -той си е мой дългогодишен любимец, купувам го всяка година! Flutter Heart Eyes Heart Eyes
+
купуван миналата пролет

Имам почти нов и ползвам
-доста белее и го нося задължително и само под фдт. Самостоятелно не съм го носила до сега.

Отворен от миналата есен:


Още от време на време мажа


И за да не ми свършат запасите поръчах днес от промоцията в Ремедиум:
Galenic Aqua Urban Слънцезащитна емулсия за лице SPF30+ х40 мл Sunglasses Flutter Crazy


За околоочни ползвам
новият ми -


+
редувам с dr. brandt® No More Baggage Eye De-Puffing Gel


Отворени, но не интензивно ползвани още  ooooh!:
+

Олио за лице ползвам на Деларом  

А най-най-често посягам към....домашният ми микс за лице, направен с равни части кокосово и какаово масло!  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт