СЕДМИ КЛАС. Какво ще се учи, детето не знае, обаче сърцето на мама не трае

  • 49 405
  • 767
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 8 629
Джон Симеонов Joy
Харесвам чувството му за хумор.

Последна редакция: пт, 05 апр 2019, 12:52 от Слънчевата

# 316
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 345
Джон Симеонов Joy
Харесвам чувството му за хумор.
Слънчева защо ги изтри отговорите , аз не успях да си ги препиша. Crazy

# 317
  • София
  • Мнения: 8 629
Защото не е цялата тема, малко безсмислено е така. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 318
  • София
  • Мнения: 109
Много благодаря за теста beki8!   

# 319
  • Мнения: 4 393
Кои бяха авторите и произведенията за матурата? Не беше всичко от учебника, нали?

# 320
  • Мнения: 1 188
Здравейте момичета. И аз съм със седмокласничка от Варна. В неделя ще е на пробен по МАТ в МГ и в тази връзка, искам да ви помоля, ако имате възможност разбира се, да ми изпратите някой от провелите се вече изпити в МГ, за да й разпечатам у дома. /Все още нямам достъп до общата поща/. Благодаря ви! klamerche@gbg.bg ми е пощата.
Минах вече през този кошмар с каката преди две години. В момента тя е ученичка в 1 ЕГ. Ако имате въпроси, на които мога да ви отговоря, относно тази гимназия, съм на среща.

# 321
  • Варна
  • Мнения: 1 123
Кои бяха авторите и произведенията за матурата? Не беше всичко от учебника, нали?
На първата страница в темата има Задължителната литература - 8 произведения са.

Моята дъщеря каза, че не искала още една такава  ваканция - имаха мноого домашни и проекти(някои и екипни) от училище, отделно и от уроците имаше домашни и време за почивка почти не остана.
Имам теста по МАТ от МГ Варна от 23.03. Едната от задачите - 20-та ми се вижда непълно условието.
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:

# 322
  • София
  • Мнения: 7 075
Джон Симеонов Joy
Харесвам чувството му за хумор.
Ха-ха, специално отворих тестовете да видя какво е писал Simple Smile

# 323
  • София
  • Мнения: 2 814
Не е учила девойката, бяхме на кратка екскурзия да разпуснем. Каза, че ще си пише домашното уикенда.
Нямаме още резултат от Междучасие БЕЛ, предполагам утре ще ги изпратят..

Моите са на спортен лагер, само аз ги мисля матурите сега 😂
И в тази връзка има ли някое дете от външните за Междучасие, което да си е получило резултата?

# 324
  • Sofia
  • Мнения: 945
Не съм полуила още мейл от izpitai me аз

# 325
  • Мнения: 1 245
Моля за помощ за зад. 5 и 4

Последна редакция: сб, 06 апр 2019, 17:26 от Elea Lea

# 326
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 8 218
Може ли някой да ми обясни как се решава задачата с мъдреците? Мислим я тук трима възрастни и не можем да я измилим.

# 327
  • Мнения: 790
[quote author=Elea Lea link=
Зад 4: в триъгълници АРС и АВС два от ъглите са равни, следователно ъгъл АКВ е 44градуса. Следователно ъгъл ВКС е 180-44 и е равен на 136 градуса

# 328
  • Мнения: 5 102
Може ли някой да ми обясни как се решава задачата с мъдреците? Мислим я тук трима възрастни и не можем да я измилим.

[/quote

Изходна постановка: има една истина и тя присъства винаги при съвет. Изключваме отговора един лъже, а двама казват истината и отговора и тримата лъжем.

# 329
  • Мнения: 790
[quote author=Elea Lea link=
Зад 4: в триъгълници АРС и АВС два от ъглите са равни, следователно ъгъл АКВ е 44градуса. Следователно ъгъл ВКС е 180-44 и е равен на 136 градуса
[/quot

Триъгълниците са АРС и АВК. Извинете за грешката

Общи условия

Активация на акаунт