А сега, аплодисменти моля - ЮЛСКИ бебета в главната роля!!!

  • 11 300
  • 291
  •   1
Отговори
# 225
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
ЧЕСТИТА РАДОСТ НА ВСИЧКИ НОВИ МАЙЧЕТА! МНОГО ЗДРАВЕ И УСМИВКИ ДА ВИ НОСЯТ БЕБЧЕТАТА ВИ!
  И аз изгубих бройката на кого честитих вече Thinking
  Асинка, специални благодарности за подкрепата! Hug После ще ти пиша на лични.
  А Пърли, мимо момиче,не така, не с тия пораженчески мисли!Да се справиш с кърменето на бебето си и с всичко ново в живота ти, хич не е лесно, а като гледам, ти успяваш  smile3501 smile3501 Това, че има кой да ти помага е супер, но не мисли, че е защото ти не можеш сама. Аз не бих се справила сама без моите невероятни момчета!!! Hug Hug Hug Особено без тати, направо не ми се мисли Thinking
 Ивче,хич не е нормално да имаш температура след раждането. Тази вечер излезнах на разходка с баткото и дето се напъвах да качвам количката в колата, такава беля си докарах- получих кръвоизлив и се наложи една приятелка да идва да ни прибира. Сега съм добре май,но неещата стават сериозни и май трябва пак да ходя на доки.
   Много невлезнали майчета наистина!Рени,поздравления за огромния труд!!!
  И хайде, не остана вече време да си гушвате бебчовците!
  леко раждане!

# 226
  • Мнения: 55
Честито на мамите agne6a, Tizija и Taliq!Да са им живи и здрави бебчетата,много да ги радват и слушкат.
Пък аз да ви се похваля-днес си взех Държавния изпит(не че някой ме забеляза оттук,ама...карай... Tired).Изпита ми беше устен и писмен и имам две оценки  по 4.50 hahahaМного съм доволна и адски уморена.Сега вече се оставям и аз на мисли само за бебка. preggoИначе си нямам контракции,нямам подувания на краката и други неща нямам все още.Май аз ще съм последна ooooh!

# 227
  • Мнения: 660
 smile3501  love001 smile3501Честити бебенца на Агнеша, Тиция и Талия! Да са живи, здрави и благословени и да бъдат гордос за мама и тати!!! smile3501  love001 smile3501

Верче, браво за взетия изпит!   bouquet Направо ви се чудя на всички, дето имате сили да учите, аз цялата бременност, за срам и позор, не успях да се насиля да отворя един учебник, дори колкото да си поддържам нивото Embarassed, а колко колоквиума можех да взема... #Cussing out

Цитат
Бибошка, как така не си ходила на преглед от 12 седмици?

Аз на преглед ходя всеки месец - т.е. на ЖК, където акушерката ми мери корема и кръвното и толкоз. Но понеже се падат 2 или 3 ехографа по каса за бременността - а докторицата ми направи 3 в началото и оттогава хич не се е замисляла да ме погледне /тя и отсъства през повечето време/; та в 25-та с. последно ходих да ме погледне една приятелка от по-горния курс, която в момента специализира в Шейново. Приятелката, обаче, рече, че през юли ще излиза в отпуска, та ако искам да раждам при нея, да вземем да го предизвикаме в края на юни #Crazy, и понеже се отказах от това предложение, реших да не я тормозя да ме гледа пак и така... Пък за частно нямам финансови възможности. А сега това в Св.София е към училището.
Ред-Хард, това, което аз знам за родилните контракции, е, че са 1)През равни интервали, 2)Постепенно скъсяващи се интервали, 3)С постепенно усилваща се болезненост, като, разбира се, чувството за сила на болката и въобще за наличието й е много субективно.

Последна редакция: вт, 04 юли 2006, 22:40 от biboshka

# 228
  • Мнения: 1 298

   Много невлезнали майчета наистина!Рени,поздравления за огромния труд!!!
 

Не съм аз ами фиончето  thumbsup
Реших че утре ще ходя на църква.И светена водица ще си взема.
Спокойни сънища на всички мами и бебенца  smile3524

# 229
  • Мнения: 1 193
БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА СТРАХОТНИТЕ ПОЖЕЛАНИЯ !
Нямам време да изчета всичко, че нямах нет а и от два дни сме вкъщи с бебка. Видях, че нямате инфо колко сантиметра се роди -53см. Ще разказвам всичко и снимки ще кача , но след няколко дни.
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ НОВИ МАЙЧЕТА  bouquetДА ВИ РАСТАТ ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБОЦИТЕ!

# 230
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Вера, честито    bouquet  и не си мисли така  Naughty - стисках ти палци  Hug!
Фиона, нямам представа откъде се взима Егн-то - може би като се издаде акта за раждане, които според мен би трябвало да се издава в съвета, но незнам.... newsm78

Рени, и останалите в очакване, хайде бе хора!!! Цялото юлско сестринство сега вази гледа! Утре като вляза в темата да сте родили, че да не се разправяме.  Mr. Green
Чул те Господ  Praynig

Равия, дано се оправиш по-бързо и да се радваш и да си гледкаш бебочето! Praynig

# 231
  • Мнения: 326
Браво на мама Vera 25 това си е сериозен труд. Заслужаваш аплодисменти Simple Smile  Hug Hug
държавния изпит си е нещо много трудно Пожелавам ти приятно наслаждаване на оставащите моменти от бременността и предстоящаото скорошно раждане   bouquet Grinning

# 232
  • Мнения: 2 653
Ravia  , оправяй се бързо!
Вера-25,  честито!ДАно си обичаш професията и да я работиш с удоволствие!
 smile3529  bigdance2
Това наистина си е геройство .Аз бях решила да кандидатствам тази година за друга спец(още не бях бременна) , но се отказах, защото  трябва да се явявам на кандидатстудентските изпити по бълг и история.(че предния път бях с физика и матем  и е малко гадничко така, но)Отказах  се,и защото зпитите са сега през юли , а там ще е пълно с дечица -току що завършили, а аз като магаре в стадо овце- с този корем Embarassed , а пък и в тези жегии да седя  и да пиша....и затова догодина.
Добре дошла, Амери!  welcome

Дано Италия победи!
football newsm18  football   newsm18
Че не ги обичам много немците!
(завършила съм езикова гимназия с немски и от тогава ги мразя , заради граматиката Sick)
Хайде мами , леко раждане!

# 233
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
 fiona, честито ти победа на италианците  Party Party
  Много мами гледам има будни  Shocked 1countingsheep 1countingsheep 1countingsheep
  Айде лека от нас и спокойна нощ!

# 234
  • Мнения: 2 653
fiona, честито ти победа на италианците  Party Party
  Много мами гледам има будни  Shocked 1countingsheep 1countingsheep 1countingsheep
  Айде лека от нас и спокойна нощ!
Мерси! newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18
Ами аз заспах към 9 и спах до сега- и сега тежко и горко ми цяла нощ няма дад мигна.А и пак нещо горема ме наболява.
Будни мами- може би значи че ще раждат накой от тях. newsm78

# 235
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Равия, а ти защо не спиш? Crazy Ние все още нямаме занимавки и не трябва да се съобразяваме с никого, ама ти си имаш бебоче... Hug
Фионче, дано това да означава че някой ще ражда, но не ми се вярва- аз лично нямам никакви симптоми, освен безболезнено стягане на корема! Tired
Нашият бебешок беше много активен през продълженията- направо не можеше да се укроти! Party

# 236
  • Мнения: 326
Тази сутрин аз съм първа.
Едни киселини имах тази нощ не можах да спя. Сега пих поредната доза сода и ще се опитам да поспя. На всичко отгоре и са ме стегнали едни тип предменструални болки в кръста,  дали това означава че ще е скоро раждането - незнам, но днес сме на преглед и доки ще внесе яснота по въпроса.  Дано великия момент вече да наближава, че нямам никакво търпение.

Желая на всияки ви лек и спокоен ден, а на тези които ще раждат днес бързо леко и безпроблемно раждане.

# 237
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
  Привет и от нас !Ние се хранихме преди малко и сега чакам беба да се оригне  tooth
 Докато се хранехме се сетих,че от два дни искам да ви подсетя нещо,ама като влезна или има нови бебоци  или нещо друго и все си забравям. Става дума за консервиране на плодове за бебчетата ни.Аз си мисля днес да впрегна майка ми да ми консервира малко праскови и кайсии. В кърмаческия форум мисля имаше как се консервират плодове и зеленчуци. Та днес мисля да понаправя с мама това онова  cook
  А и друго исках да се похваля  newsm03- влизам си вече във всички стари дрехи от преди да забременея. Не че съм станала финна и елегантна, просто си влизам в дрешките и   newsm68 newsm44 не ми се налага да купувам нов размер дрехи.
   Ние заспахме  smile3524 без да се уригнем, ама карай. Отивам да полегна и аз. Леко раждане на запътилите се за великото събитие!!! newsm17
 

# 238
  • Мнения: 166
Добро утро и от мен!!!
Честито на Талия, Агнеша и Тиция! Да са им здрави и послушни бебчетата!!!
Вера честото дипломиране! Моят държавен изпит беше ноември и после разбрах, че съм била бременна! Simple SmileИ добре, че и аз го взех.
Амери, добре дошла отново сред нас!
Равия, стискам палци да оздравееш.
Аз тази нощ имах страшни болки в кръста и все още имам, но не усещам контракции и затова не се шашкам много (само малко Joy), Даниела 77 теб още ли те боли кръста?

# 239
  • Мнения: 1 440
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ МАМИ!!! ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБЧЕТАТА!!!   bouquet

Аз нямах интернет няколко дни и като гледам с каква скорост се появяват малките човечета, направо се разтопих от умиление  Hug
Онзи ден на консултацията пак ми казаха, че бебо е доста ниско долу и утре съм на ехограф да видим какво става. Моят корем също е твърд през голяма част от деня, но безболезнено. Само една боцкаща болка се появява отдолу от време на време и придърпване...имам чувството, че бебо си прави път newsm78 Интересното е, че болките в гърба ми спряха преди 2 седмици, а напоследък усещам леко гадене (без да съм имала такова досега) и си мисля дали може да е Тотемата дето я пия?Много ми е гадна...

Рени, айде и от мен леко и скорошно раждане! Стискам палци!

Общи условия

Активация на акаунт