Пчелички, птички и мухички, а на теста- две чертички!

  • 31 164
  • 769
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 96
Здравейте, прекрасни момичета. Честит празник! Blush
Ивче, успех. Дано всичко мине по план и много скоро да получиш най-благата вест! ❤️
Мигленче, стискам палци да ни за радваш с едно хубаво ЧХГ! Kissing Heart
Буболесче, дано не дойде. Hug

# 61
  • Мнения: 88
Меги чакам двойно чхг, мисля те миличка.
много странно, овулацията мина, а гърдите не ме болят грам, както предните месеци,дано е признак че сме сътворили малкото човече Stuck Out Tongue Winking Eye

# 62
  • Мнения: 2 516
Отказах се от бета ЧХГто. Пуснах само генетичните. Реших да не си го причинявам. Няма смисъл. Имам 4,5 дена до М. В петък най-късно ще са готови и ще имам посока.

# 63
  • Мнения: 3 597
Здравейте , момичета Simple Smile

Днес имаме влага вест ! Нашата Cherry^Blossom стана мама на близнаци , момче и момиче Blue HeartHeart
Да са и живи и здрави бебешоците и я чакаме , за да ни замерва с памперси на воля Hug

# 64
  • София
  • Мнения: 913
Ех, че хубаво!

Да са живи и здрави бебоците, мама Чери, тати и цялото семейство! HeartHeartHeart

Пожелавам на мъниците да растат под щастлива звезда, да са винаги здрави и изпълнени с радост, да са гордостта на мама и на тати! Blue HeartHeart


# 65
  • Мнения: 5 457
Честит празник и Честито на Cherry Blossom! Flowers Hibiscus


При мен днес много празнично почна да ми зацапва и до 2 дена ще ми дойде. Точно както и предишните месеци. Днес ми е 29ти ден, но с моята малко късна овулация си е точно на време.
Вчера успях да си изровя епикризата за едната операция, сега търся тази за другата и ще попълявам анкетата за Надежда. Няма мърдане.

На другите НЕчакащи, успех! Heart

# 66
  • Мнения: 589
Успех, Рокет! Ти си силно момиче и ще се справиш! Целта оправдава средствата. Казват, че Надежда е най-добрата репродуктивна клиника в България, със сигурност ще успееш!

# 67
  • Мнения: 5 457
Мерси, Brandywine Simple Smile
За жалост хич не съм силна. Хубаво, че съм в офиса, иначе досега да се бях разревала и разтръшкала.
И аз като Бубето мисля другият месец да не се занимавам с никакви тестове за овулация. Досега поне 3-4 пъти сме я хващали и файда никаква.

Пф, крив ден ми е днешният , въпреки че е толкова хубав и светъл празник.

# 68
  • Мнения: 532
Момичета, аз имах една идейка наскоро, но като спрях да бебеправя млъкнах, защото в положението ми сега е лесно да се говори за нея! 😁 А идеята е 2-3 месеца всички тук да си бебеправим без следене на БТ, тестове, дори гледане на календарчетата 🤭 Нека почине психиката малко!  Незнам дали е осъществимо, защото е много трудно, когато силно желаеш детенце, ама ще ми е много интересно колко бебоци ще си заченем тогава. Според мен главичките ни много пречат на процеса. И все пак предлагам да пробвате, а аз един ден като получа зелената светлина ще се включа! ❤ Групово, сектанстко НЕтестване и НЕмерене на БТ 😁😁😁
Хубав и светъл празник ви желая! Дано до довечера поне една от нас ни зарадва с блага вест за рожба! Вчера бях на църква и така си ни споменах в молитва към богородичка и първенеца... 🙂🙏👼
Сън00, рокетче, пеони, блек и буболеска- никакви лели моля! Останалите действайте и ви очакаме да размахате тлъстите черти! Моля ви... аз тука за гората ли моря палците и гоня щъркелите... 😁 ❤

# 69
  • Мнения: 5 457
Джо, аз донякъде мога да се пробвам и да се присъединя към "сектата на нетестващите", но се съмнявам да ми се успокой психиката. Grinning
Аз и да не искам, някак си постоянно ми е на заден фон в мозъка и си цъка мисълта за дете. Дори да спра да правя тестове, пак трябва да си запазя час за моя Док. да ме види, да каже трябва ли да изследваме нещо. Иска ми се да му пусне инсулинове резистентност, защото доста сладко и въглехидрати хапвам. И тази щитовидна да я видим... ох остави, майче никога няма да се отпусна и усокоя напълно! Grinning

# 70
  • Мнения: 532
Амаа аз знам, миналия месец нали бях така и все пак се подсещах хихи. Ами друга идея- идвате, махам ви мислещите главички, бам в един чувал и като се надуят пупите ви ги връщам 😂❤
За жалост по себе си виждам и е факт, когато не го мислех и хоп стана, че и два пъти. Сега когато го мислех, освен че не стана, ами и по-зле стана... 🤭
Силно се надявам като подновим пак опитите да успея да се абстрахирам като преди, силно ви желая на всички също да успеете! ❤

# 71
  • София
  • Мнения: 913
Йо, аз се присъединявам! Много ще ми е хубаво!

В последните три месеца си доказах, че имам съвсем редовен цикъл, имам овулация, ЛФ е 14 дни. Това ми стига.

И при мен като Рокетчето постоянно си цъка мисълта за бебе и забременяване, но може би наистина поне липсата на напрежение покрай тестовете ще спомогне за успокояването на психиката.

Даже съм си поставила цел - да не поглеждам изобщо кога трябва да ми дойде следващия път Grinning Дано устискам.

Можем даже да си направим някакво списъче...

Рокетче, горе главата, мило момиче! Времето е пред нас! Heart

# 72
  • Мнения: 1 781
Много благодаря за топлите пожелания мили момичета! Hug друго си е да се събудиш, да влезеш в БГмама Grinning и да видиш, че някой е мислил за теб! Heart
Вече съм будна, че и адекватна! Операцията е минала много добре и ура нашия док с Вики (богчето на лапарото) ми е запазил яйчникова тъкан с надеждата, че е останал и някой и друг фоликул. Утре ще говорим по-подробно и ще го подхвана на къс пас кога може да се бебеправи.
Щом стана с един действащ яйчник, вярвам, че с един и малко също ще стане! Малко ама от сърце както каза док! Grinning
До скоро, хайде като влезна пак дано видя ++++ и черти на поразия Blush

# 73
  • Мнения: 551
Ивче, много се радвам. Дано в най-скоро време имаш зелена светлина за бебеправене.
Буболесче, Йоанка и аз се включвам в новата сектанска идейка. Захвърлям всичко и каквото сабя покаже. Йо, идвам в Търново и доброволно си давам главата срещу едно надуто коремче.
Моят график приключи. Сега ще се обичаме по любов, вече. Пък след две седмици ще видим.
Днес с ММ излязохме на разходка и той ми направи подарък. Харесах си една рокличка, която за лятно коремче ще ми е точно. Доста разтеглива е. Та той ми я купи с пожелание. А, дано!
Меги, стискам палци изследванията да са наред.
Рокетче, трудно е, но всички сме вербално с теб. Ако това те утешава.
Пеони, браво момиче за положителната емоция, която имаш въпреки всичко.

# 74
  • Мнения: 1 887
Лелката ми дойде като по часовник .

Последна редакция: пн, 25 мар 2019, 22:10 от Sunshine_00

Общи условия

Активация на акаунт