Пазаруване от Aliexpress.com 56

  • 41 514
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 71
Защо се връзвате на очевадни небивалици?
     Не са небивалици, който желает да ме потьрси в фейсбук,  с реално име и снимка сьм.Или да си даде имейла на лично, защото с 1 прьст не мога да ви опиша тук как и кьде да влезете и да ви пратя снимка на моя кешбек. От Букинг.ком сьщо има кешбек до 4%

# 706
  • София
  • Мнения: 973
И на мен ми е интересно и любопитно....най-вече това , че щом може да го опишете в мейл, защо да не може тук?!?

# 707
  • Бургас
  • Мнения: 1 680
не ви ли е страх, че като ползвате пренасочване към линка от някъде си. Може да ви компромитират данните на картата, a и може да се установи че сте си купили едно голямо нищо

Последна редакция: чт, 22 авг 2019, 04:05 от musicdoubl3

# 708
  • София
  • Мнения: 973
Аз съм с виртуална карта , в която слагам пари само когато щее плащам нещо на момента. Не че пак не внимавам къде слагам и нейните данни де, но иначе musicdoubl3 е прав/а.

# 709
  • Мнения: 36 499
И аз не бих рискувала с такова нещо. Все пак кажете какво се случва - дали не са ви дръпнали повече пари, дали нещото е пристигнало, колко е намалението и т.н. Simple Smile Ако е тайна, значи е лъжа.

# 710
  • Мнения: X
1 прьст не мога да ви опиша тук как и кьде да влезете и да ви пратя снимка на моя кешбек. От Букинг.ком сьщо има кешбек до 4%
Защото може само да посочите името на кешбек сайта, вместо да се налага да ви търсим из някакви социалки.
Прочетете внимателно какво сте написала - кешбек в Алиекспрес до 69%. Ако има такава огромна отстъпка или цената на стоката е завишена многократно или се касае за рекламен трик по налагане на нов продукт. При всеки друг случай ще имаме 100% риселър профит след данъците Joy

# 711
  • Мнения: 71
1 прьст не мога да ви опиша тук как и кьде да влезете и да ви пратя снимка на моя кешбек. От Букинг.ком сьщо има кешбек до 4%
Защото може само да посочите името на кешбек сайта, вместо да се налага да ви търсим из някакви социалки.
Прочетете внимателно какво сте написала - кешбек в Алиекспрес до 69%. Ако има такава огромна отстъпка или цената на стоката е завишена многократно или се касае за рекламен трик по налагане на нов продукт. При всеки друг случай ще имаме 100% риселър профит след данъците Joy

Кешбека го врьща платформвта а не Алиекспрес. Картовите Данни се вьвеждат как-то и до сега само в Али. Който не е толкова скептичен ще му пратя инфо, НЕКа после да каже истина ли е или измама...

# 712
  • Мнения: 888
.

Последна редакция: чт, 22 авг 2019, 21:58 от qsenski

# 713
  • Мнения: X
Кешбека го врьща платформвта а не Алиекспрес.
И коя е платформата която ще ни даде до 69% кешбек от алиекспрес? Или държите да ви питам на лично.

# 714
  • Асеновград
  • Мнения: 513
Държи на лично , защото няма такава .

# 715
  • Мнения: 71
Държи на лично , защото няма такава .
div class="quote-wrapper">
Държи на лично , защото няма такава .
[/quote Има, но според правилата не мога да споделям тук. Никой модератор няма да разреши. Впрочем повече и на лично няма да споделям. Форумьт е известен като място за изливане на злоба и негативизьм,така че не очаквам някой да благодари....

# 716
  • Асеновград
  • Мнения: 513
...,така че не очаквам някой да благодари....


Ха ха , Вие още малко и пари ще поискате . Вие го казахте , това е форум . Който може помага .

# 717
  • Варна
  • Мнения: 282
...,така че не очаквам някой да благодари....

Алибонус (сега Мегабонус) в началото също даваха 50%, а после ги намалиха под 5. Предполагам, че това е момента на зарибяване на клиенти от страна на сайта.
Ха ха , Вие още малко и пари ще поискате . Вие го казахте , това е форум . Който може помага .

# 718
  • на земята
  • Мнения: 4 094
Здравейте,трябва да поръчам този таблет за близък приятел,който ме помоли.
За първи път поръчвам през този сайт,имам няколко въпроса.Колко мито ще платя,разбрах,че отива на митница за тази стойност,с DHL ли да натисна за доставки или безплатна обикновена?
https://www.aliexpress.com/item/33040010021.html?spm=a2g0o.place … 1enXMyGO&mp=1
Благодаря ви

# 719
  • Мнения: 2 373
Здравейте,трябва да поръчам този таблет за близък приятел,който ме помоли.
За първи път поръчвам през този сайт,имам няколко въпроса.Колко мито ще платя,разбрах,че отива на митница за тази стойност,с DHL ли да натисна за доставки или безплатна обикновена?
https://www.aliexpress.com/item/33040010021.html?spm=a2g0o.place … 1enXMyGO&mp=1
Благодаря ви
Няма да го купите, защото вече не се продава.
Относно мита и ддс четете в https://www.bg-mamma.com/?topic=1051311
Когато знаещите да търсят свършат в интернет ще се напълни с въпроси без отговори.

Последна редакция: сб, 24 авг 2019, 16:19 от netman71

Общи условия

Активация на акаунт