Открийте клинично доказания ритуал за спокоен сън от La Roche-Posay

  • 7 453
  • 167
  •   1
Отговори
# 45
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 800
козметика подходяща за атопична кожа и също масажчета преди лягане

# 46
  • Мнения: 3 549
Когато дерматита му се обостри е направо кошмар. Неспокоен, изнервен, раздразнителен... Гледам да поддържам кожата чиста и хидратирана и дрехите задължително са памучни. За сега овладявам положението.

# 47
  • Мнения: 7 314
Сънят и на двете ми деца ,е сравнително спокоен.Сухата кожа и кожните проблеми,третираме с подходящи кремове,балсами и лосиони.

# 48
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 724
Синът ми има атопична кожа, но към момента не съм забелязала да му се нарушава съня от дискомфорт или сърбеж. Надявам се да не изпитваме нито аз, нито той нещо подобно.
Ритуал преди сън е къпането, заедно с последващите масажни движения.

# 49
  • Враца
  • Мнения: 1 427
След всяко хранене мием лицето, а вечери след баня го мажем с хидратиращ крем.

# 50
  • Мнения: 14 827
Нямаме проблеми с кожата,за щастие,но я мажа с хидратиращи лосиони за всеки случай.

# 51
  • Мнения: 2 124
Като бебе моето дете имаше обострена атопична кожа,с времето се нормализира.Но все още си е суха и винаги след баня я мажем с хидратиращ крем.

# 52
  • Мнения: 672
Предимно спи спокойно. Ползваме специализирана бебешка козметика за нежната детска кожа.

# 53
  • Враца
  • Мнения: 2 721
При суха кожа и дерматит, се  изискват сериозни действия за хидратация.

# 54
  • София
  • Мнения: 353
Синът ми е с доста суха кожа, случвало се е да се разчесва до рани. Всяка вечер след баня го мажа с хидратиращ лосион.

# 55
  • Мнения: 668
И двете ми момчета имат атопична кожа преди лягане мажем с лосион за атопична кожа.

# 56
  • Мнения: 1 298
Хидратиращ кожата със специална козметика за анопична кожа.

# 57
  • София
  • Мнения: 46
Задължително вечер  се мажем с подходяща козметика.

# 58
  • Мнения: 2 518
За щастие децата ми имат нормална кожа, не страдат от екземи и други кожни проблеми. Но сънят им не е спокоен, особено на баткото(почти 3год.). Много са емоционални и всичко им "избива" по време на сън. Големият се буди поне по 2 пъти на вечер, понякога с плач и викове. Пробвали сме със създаване на ритуали и следване на еднакъв модел поведение преди лягане - Тихи игри, баня, сън, но няма ефект. Надявам се просто да го израсне в един момент.

# 59
  • София
  • Мнения: 6 193
При едното ми дете има неспокоен сън заради сърбеж, особено в преходните сезони- тогава дерматитът му се обостря. Задължително вечер след баня мажем с подходяща козметика.

Общи условия

Активация на акаунт