Сполучливи имитации на маркови парфюми - 27

  • 63 278
  • 734
  •   1
Отговори
# 105
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
lollyta, да не е This is her! на Zadig & volitaire?

# 106
  • Мнения: 1 327
Ох, не е той, ще душа пак тази седмица , като съм забравана  😶
П.п някое момиче от Варна може ли да ми каже новите попълнения от Заг има ли ги налични в физ.магазин?

# 107
  • Мнения: 2 223
И за Пловдив инфо за Заг моля,от кой физически магазин?

# 108
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 538
На мен Поемата изобщо не ми е тежък, даже го намирам много нежен. Още не съм го заобичала толкова, че да посягам често към него, но установих за себе си, че ми тряба време за който и да е парфюм. Много от тях са многолики за моя нос, всеки път ги усещам различно и са ми нужни поне 4-5 пръскания за да си изградя трайно мнение.
Мон , например, го взех заради Кристалчето Simple Smile Никакви лавандули не усещах на фона на захарта, но постепенно тя отстъпи, и това е парфюма който изразходих първи, и много бързо. Общо взето захарните на първо душкане са ми еднакви, затова им давам още няколко шанса.
 Органза наистина е много мощен, даже не ми се иска да е толкова, все едно имам букет зюмбюли в стаята. Голям букет. И отстрани се усеща така силно, но към час. После изведнъж ми изчезва от носа като шлейф.
 Ако някой харесва Уоманити на Мюглер (много е особен) - шлейф , носещ се от дрехата, го усещам и на втори ден от два-три метра (върху дъщеря ми). Може и носа ми да е чувствителен към някоя нотка, но го намирам адски траен, без да е силен. И с Аурата е почти така, а на първо пръскане ми се стори много слаба, като разредена ароматна водица. А го усещам и на втори ден.
lollytta, на мен на такъв сладкиш от твоето описание ми прилича Lancome La Vie Est Belle

Последна редакция: пн, 08 апр 2019, 09:25 от Ljuboznatelna

# 109
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Кристалче, я кажи бърже, преди да съм купила тоя Фатал на Каролина, нали не е същия като оригинала? Имам го, имам и леже версията, та да не купувам и трети излишно. Grinning И ми кажете за Черната орхидея на заг, защото се точа и на нея. Благодарскооо. Flowers Hibiscus

# 110
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Сън,:heart: не ти трябва Фатал същият е като първата Обувка,този просто е по-кадифен/за мен/Имаше вчера и нова такава с точици по нея,абсолютно същата ми каза консултантката,че е и не я пробвах.Черната орхидея на Заг за мен е адски близо до оригинала и много траен.И да ти кажа,че е заредена новата Олимпея legend/ще пиша за новите,които пробвах в парфюмната тема/въобще не ми хареса,много досаден и скучен парфюм,няма нищо общо за моя нос с никое друго от предходните издания,пробвай го и пиши,знам ли на теб пък може да ти допадне,интересно ми е,пиши за него като тестваш.Kissing Heart

# 111
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Сън,:heart: не ти трябва Фатал същият е като първата Обувка,този просто е по-кадифен/за мен/Имаше вчера и нова такава с точици по нея,абсолютно същата ми каза консултантката,че е и не я пробвах.Черната орхидея на Заг за мен е адски близо до оригинала и много траен.И да ти кажа,че е заредена новата Олимпея legend/ще пиша за новите,които пробвах в парфюмната тема/въобще не ми хареса,много досаден и скучен парфюм,няма нищо общо за моя нос с никое друго от предходните издания,пробвай го и пиши,знам ли на теб пък може да ти допадне,интересно ми е,пиши за него като тестваш.Kissing Heart

Супер си както винаги, благодаря, Кристалче. HeartKissing Heart Лимитките даже не си и правя труда да ги пробвам, защото само опаковката е различна, ама тоя очаквах нещо по-така, явно и него ще пропусна. Grinning
Черната ще се купи заедно с Бушерона, няма да ми избягат..Grin Новата Олимпея се бях засилила да я поръчам на сляпо от нотино и без това сега имат и 15% отгоре и цената ми се ядваше, ама отивам да те чета оттатък и ще търся физически да я пробвам... Grinning

# 112
  • Мнения: 5 719
Момичета, имате ли наблюдения мъжките аромати на Заг как са?
Интересува ме конкретно Sauvage - Dior?
Траен ли е и има ли прилика с оригинала?

# 113
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Хубави са мъжките на Заг,обаче пробвай Sauvage на Рефан,за мен е много близък и има добра трайност.Sun,винаги е по-добре с проба,че да не стане някой гаф.Stuck Out Tongue Winking EyeKissing Heart Приятелката ми не хареса Поем,хаха вика ми това е много ретро и сбърчи нос,питам дали би се пръскала с него и се хиля и тя неее сега. Би го носила,когато станела над 60!:grinning:

# 114
  • BG-DE
  • Мнения: 5 060
Кристалче, 🤗описанието ти на Good girl velvet fatale ме накара веднага да го поръчам на една приятелка, която ще ни гостува и тя вече ми го е взела обаче забравих да питам коя версия е по-трайна първата или тази, то вече след дъжд качулка ама все пак да съм подготвена, че на мен нали все нищо не ми трае 😊

# 115
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Сладко,наистина е малко след дъжд качулка,:kissing_heart: да знаеш,че за мен първата Рефанска версия на Обувката/класическата/ е много далечна от оригинала.Велвет е страхотна близка и трайна/за трайността знаеш/ при мен,дано и при теб е трайна ако ли не виж на Сан Сиро или на Ди Енд Пи/пръсни си от нея да видиш как е/,техните също са страхотни и трайни,та имаш избор.Приятелката ми понеже е фен на Олимпея тя има на Рефан и каза,че за нея тази на Рефан и версията на Сан Сиро са коренно различни.Определи Рефанската категорично доста по-сладка.

# 116
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Хубави са мъжките на Заг,обаче пробвай Sauvage на Рефан,за мен е много близък и има добра трайност.Sun,винаги е по-добре с проба,че да не стане някой гаф.Stuck Out Tongue Winking EyeKissing Heart Приятелката ми не хареса Поем,хаха вика ми това е много ретро и сбърчи нос,питам дали би се пръскала с него и се хиля и тя неее сега. Би го носила,когато станела над 60!:grinning:

Така е, и аз имам един или 2 гафа, не че това ме спира де.😂🌺

# 117
  • Мнения: 5 719
Кристалче, а кои от мъжките на Заг са добри.
Свежи и модерни?
И още нещо двуомя се на сляпо да поръчам Джой Диор или Кашарел Yes I Am. Кой е по-добър от двата или пак да се хвърля на всичко 😀

# 118
  • София
  • Мнения: 1 047
Препоръчайте ми моля версия на Dior J'Adore In Joy Broken Heart

# 119
  • Мнения: 8 460
Препоръчайте ми моля версия на Dior J'Adore In Joy Broken Heart
Тя версията е само една - оригиналът. Или поне доколкото аз знам , няма имитация.

Общи условия

Активация на акаунт