Сполучливи имитации на маркови парфюми - 27

  • 63 152
  • 734
  •   1
Отговори
# 225
  • Пловдив
  • Мнения: 13 450
Сигурно на Д&П имитацията на Скандал. По съвет на Брайт нея си взех и съм доволна Simple Smile)
Тобакото на Заг ли? Аз също. Притеснявах се, че ще ни се разминат пътищата, обаче беше влюбване от 1 поглед. Simple Smile))
Да, тобакото на Заг той и Черната орхидея са единствените парфюми, които при честа употреба ги усещам по мен си.
Дефакто да подразбирам, че при Заг е това: ZAG 380 SC - SCANDALOUS?

Последна редакция: вт, 23 апр 2019, 12:13 от Десиссслава

# 226
  • Мнения: 2 209
Да,Мартинез имат само Мон едп-сега си спомням,че съм я пробвала и ми хареса.
Ще тествам и Жадор:)....ужас спирам се вече с покупките,даже не знам какво търся:))

# 227
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Сигурно на Д&П имитацията на Скандал. По съвет на Брайт нея си взех и съм доволна Simple Smile)
Тобакото на Заг ли? Аз също. Притеснявах се, че ще ни се разминат пътищата, обаче беше влюбване от 1 поглед. Simple Smile))
Да, тобакото на Заг той и Черната орхидея са единствените парфюми, които при честа употреба ги усещам по мен си.
Дефакто да подразбирам, че при Заг е това: ZAG 380 SC - SCANDALOUS?

Черната орхидея все я отлагам, ама ще й дойде времето. ТВ, да, уникален е, даже ми се прииска да хвърля едни 300-400- лв. за него, ама за момент само хаха...

Това ми излиза на мен в базар Simple Smile
380 SC / SCANDAL - JEAN PAUL GAULTIER

# 228
  • София
  • Мнения: 2 374
Ооо, Barbarella, Two Hearts Сега чак разбрах кой е авторът на любимото ми ревю на така обичания ми Funny Simple Smile Много харесвам стила ти на писане.
Ljuboznatelna, на коя фирма е Ботега Венета или за оригинал пишеш?
За Макс Марата на Заг бях писала преди, че е разкош. Зимата купих на сляпо ЛВЕБ Флорал и толкова ми хареса, че два месеца го носих почти всеки ден, вече се нареди сред любимците, прекрасен е. Любопитна съм да видя имитацията как е. Ще пробвам и L'Interdit.
Кристалче, така омайно описваш ... За ЛВЕБ Флорал има интересен коментар в руската Фрагрантика: "По звучанию как очень концентрированный Мон герлен флорал, базу так вообще не отличить, только ядрёней." Аз чакам да пристигне Мон ЕДТ Sparkling Heart Имах двуседмичен парфюмен тур, пръсках, тествах, накрая се полях с Мон ЕДТ с облекчение и радост. Bloom of Rose не ме впечатлява засега, но ще го пробвам пак.
*Л-и-я* , щом обичаш мускус пробвай ароматите на Н. Родригез. Беше похвален тук For Her на Рефан 020 капсулования вариант, също и техния 028 Essence Narciso Rodriguez.
Mimeto74, на Парфен номер 887, хвален е и той, че е много добра имитация.

# 229
  • София
  • Мнения: 38 397
Има ли имитация на
Hermes Un jardin sur le tout?

# 230
  • София
  • Мнения: 4 431
Има на Заг Зодиак. 313 номер.

# 231
  • Мнения: 15 297
Само аз му казвам Линдери на тоя парфюм, що тъй... Grinning
...
Не си само ти, Grinning , и аз така го чета. Grinning

# 232
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 535
Vesika, за имитацията на Заг, не познавам оригинала.
Онзи ден пръснах на ръката в Бюти зоната червеното Куатро, много приятно и трайно. Свързвам го с дом, уют, подобно на Ботега Венета, макар че са много различни. Това Куатро ли е новата имитация на Заг?

# 233
  • Бургас
  • Мнения: 9 400
Vesika,:kissing_heart: много е хубав Мон едт носи си днк на оригинала,разкошен парфюм.Heart Eyes Ех,как забравих да тествам Ботегата на Заг,ще я и ще пиша,не Заг не имитират най-новото попълнение Rouge-https://www.fragrantica.com/perfume/Boucheron/Quatre-En-Rouge-53799.html а класическото Куатре.Новият червен ми е много любим,изискан и премерен.HeartKissing Heart Между другото Rouge при мен има общи нюанси с Goutal tenue de soiree,който пък за мен доста прилича точно на Ботегата.

Последна редакция: ср, 24 апр 2019, 10:19 от Bright Crystal

# 234
  • Мнения: 2 209
Линдери ли се произнася правилно:) коригирам се веднага.

# 235
  • Мнения: 5 903
Не е ли буквално Лянтерди?

# 236
  • София
  • Мнения: 4 431
Да, Лянтерди е.

# 237
  • София
  • Мнения: 231
Здравейте,и аз щях да питам за червеното куатре,че и мен ме плени.Дано го изимитират скоро..Също ако знаете новия мъжки Boss Infinity дали го има в имитация, много ми хареса,бих си го купила за мен..Stuck Out Tongue Winking Eye
Вчера пробвах най -накрая  Скандал на D&P,не знам защо но направих асоциация с Олимпеята...И при вас ли е така или само моя нос надушва прилики?
Брайт,този парфюм на който ти прилича червеното куатре има ли го в имитациите и на кой дизайнер е че нищо не ми говори името..Blush

# 238
  • Бургас
  • Мнения: 9 400
Биби,новото Куатре не вярвам да е скъпо в нета,още не е зареден и го дебна,а трайността му е зашеметяваща не само пръснат на дреха,а директно на кожа.Целият ми гардероб ухае на него,удивена съм!В Бюти Зоната ми искаха за 100мл.150лв и то с намаление?! Ммм да си го имат.Не,че прилича изцяло,просто имат общи нюанси на моята кожа,не Goutal tenue de soiree-https://www.fragrantica.com/perfume/Annick-Goutal/Tenue-de-Soiree-39469.html няма имитации,а парфюмът си заслужава и за мен е много специален,всъщност той е единствения парфюм,който харесвам на Гутал.Не намирам общо между Олимпея и Скандал аз нито като имитации,нито като оригинали.

Последна редакция: ср, 24 апр 2019, 14:32 от Bright Crystal

# 239
  • София
  • Мнения: 181
Дами, да ви попитам...
Подариха ми това

Обаче не намирам информация за него. Няма го във фрагнантика, а не пише дали е имитация и на какво.
Като цяло мирише много приятно, на мен специално ми преобладава нотка на зелено и по-специално на здравец. Обаче е много нетраен. Пръснат на кожа го усещам 20 минути, на дреха около 2 часа и до там...

Общи условия

Активация на акаунт