Сполучливи имитации на маркови парфюми - 27

  • 63 376
  • 734
  •   1
Отговори
# 210
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Аз го усещам точно като Calabria,за мен Линтерди е класически цветен парфюм с лек ретро привкус.Строг,елегантен,дори на моменти дистанциращ,според мен може да се носи целогодишно в зависимост от апликациите.

# 211
  • Мнения: 2 228
Да,Кристалче,ретро привкуса точно ми създава едно усещане за класа,за стил,много елегантно ретро.

# 212
  • Мнения: 5 903
Аз го усещам точно като Calabria,за мен Линтерди е класически цветен парфюм с лек ретро привкус.Строг,елегантен,дори на моменти дистанциращ,според мен може да се носи целогодишно в зависимост от апликациите.
Страхотна си с описнията си на парфюми, доставяш ми голямо удоволствие. Аз отидох да си купувам една сутрин парфюм и този Линтерди ми го представиха като уникален аромат. А на мен ми замириса на Ангел и демон, който аз си използвам от самото му излизане на пазара. Но вече ми е ретро и приключвам с него.
Номад определям като направо гаден парфюм.
Много ми е интересна темата, въпреки, че не съм кой знае колко компетентна що се отнася до имитационната парфюмерия.

# 213
  • Пловдив
  • Мнения: 13 489
Кой е този скандал, за който говорите...
Аз продължавам да съм влюбена в тобако-ванилията и черната орхидея.

# 214
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Сигурно на Д&П имитацията на Скандал. По съвет на Брайт нея си взех и съм доволна Simple Smile)
Тобакото на Заг ли? Аз също. Притеснявах се, че ще ни се разминат пътищата, обаче беше влюбване от 1 поглед. Simple Smile))

# 215
  • София
  • Мнения: 3 840
L'interdit е много симпатичен парфюм, напомня ми на дъвка в началото, определено го намирам за сладък. На някои им мирише на череша, на мен на дъвка или някакви плодови бонбони. Прилича на много други аромати - Elie Saab Le Parfum, Mancera Velvet Vanilla, Poeme.

# 216
  • Мнения: 192
Момичета, споделете за някоя хубава имитация на Chanel chance eau tendre?

# 217
  • София
  • Мнения: 3 840
Момичета, споделете за някоя хубава имитация на Chanel chance eau tendre?

Над 60 души във Фрагрантика са посочили Eclat de Fleurs на Lanvin, той е доста бюджетен.
Гледам напоследък разни бг сайтове самозванци предлагат един арабски парфюм, много популярно копие на Черната орхидея, на безумни цени, близо 200 лв гледах в Емаг през подизпълнител, а той струва само 10 лири в ибей. Казва се Oud 24 Hours by Ard Al Zaafaran.

# 218
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Calabria,така е и аз мисля,че точно от това идва очарованието на Линтерди:kissing_heart:.Барба,благодаря,взаимно е и ти ми доставяш удоволствие и с постовете си тук във форума и като чета блога ти.Kissing Heart Вихър,Гиза имат "L’Eau Couture",провери го.Иначе на мен ми харесва версията на Прада на Рефан,но си е особен парфюм,не е за масовия вкус поне според мен.Дессислава,Скандал на ДП за мен е най-добър от всички,които познавам с безкрайна трайност,Сън вече ти е отговорила.Kissing Heart Що се отнася за Линтерди въобще в оригинал не е нещо изключително/според мен/ прилича на много други парфюми и както писах и в парфюмната върху моята кожа е с трайност 2 часа,явно не съм от късметлийките при които се задържа.Версията на Заг е много качествено направена и е по-хубава пак според мен от оригинала,звученето е много скъпо особено в драйдауна ми напомня на нещо Шанелско,просто е трепач този парфюм.Номад една моя дружка въобще не го хареса и не е само тя де,просто е различен и може би с това ме спечели мен лично.Chanel chance eau tendre за съжаление вече няма хубава имитация след като Парфен спряха своята,Eclat de Fleurs на Lanvin за моя нос няма нищичко общо с него.

# 219
  • Мнения: 2 228
Вчера в драйдауна на любимия Линтерди ми изби едно Ангелче и демонче,или си внушавам,но той също ми е в топ 20,така,че не му се разсърдих:)).Кристалче,сега се наточих да пробвам Мон герлен на Заг,добра ли е имитацията или друго ще препоръчаш,знам,че си фен:).

# 220
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Даа,супер фен съм на цялата линия Мон,обожавам и 4-те издания и всеки който ме познава,а и доста хора тук от форума ме свързват с тях.Радвам се,че намерих нещо истинско,близко до мен и това е завинаги,тези парфюми не ми омръзват напротив чакам с трепет всеки следващ фланкър на Мон.Blush Да,виж Мон на Заг хубаво е направен,но за мен този на Мартинез е по-добър,по-пипнат,по-фин и сподели после как ги намираш ти.Аз скоро не съм ходила до Мартинез и тр. да отскоча да си купя техния Жадор,този парфюм също ми е топ,а и е много близък до оригиналния.Женственост затворена в бутилка.Heart Eyes Вчера моята фр.много хареса Габриел/оригинала/ пръснах и на кожа от моя,отначало го отрече,но докато пиехме кафе той се разгърна и тя ахна,чудеше се как се преобрази и колко добре и стои,препоръчах и версията на Мартинез,която за мен е перфектна.Питах я дали и харесва новото червено бижу на Бушерон каза,че е много хубав,но овациите и бяха за Мон Флорал.Blush

Последна редакция: вт, 23 апр 2019, 11:25 от Bright Crystal

# 221
  • Мнения: 14 966
Bright Crystal,
На Мартинез кой Мон е по-добър от версията на Заг?
Аз и оригинал имам , но досега не оставам , без да съм си подновила имитацията, по-спокойна съм някак.
Уж следя темата , за първи път прочетох за версията на Мартинез.
А днес ще минавам оттам. Да взема да се снабдя.
Защото от над 30 имитации, само Мон, Скандал на ДнП и Ла нюит трезор на Рефан ползвам.
А , и Тобако - ванил.

# 222
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Мон едп,те Мартинез май друг Мон нямат засега.Виж го,прецени си кой ти идва по-близък на теб лично.

# 223
  • Мнения: 14 966
Мерси много ! Ще пробвам непременно.
Защото на мен имитацията на Заг ми харесва повече от оригинала Blush

# 224
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Само аз му казвам Линдери на тоя парфюм, що тъй... Grinning

Никой не е коментирал Мон на аристея или аз нещо съм пропуснала....Thinking

Общи условия

Активация на акаунт