Сполучливи имитации на маркови парфюми - 27

  • 63 311
  • 734
  •   1
Отговори
# 495
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
Паганне, за продавачката в в Заг  в Бургас ли говориш? Тя така не дава блотери и отношението и е малко надменно, нищо общо с момчето . Вече направо избягвам да влизам там. Отделно, че няма познания и не помага както него.

# 496
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Паганне, за продавачката в в Заг  в Бургас ли говориш? Тя така не дава блотери и отношението и е малко надменно, нищо общо с момчето . Вече направо избягвам да влизам там. Отделно, че няма познания и не помага както него.
Хмм, аз скоро не съм ходила май, но преди ме е обслужвало  момчето и веднъж едно младо момиче, много ще е жалко, ако са взели някоя крива девойка Sad

# 497
  • Мнения: 1 007
Става въпрос за магазина във Варна, който се намира на колхозния пазар, според страницата на Заг има още 3 магазина, до 2 ходих, няма ги, третият ми е много далеч.

# 498
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Pure Poison според мен е добър на ДП,Парфен от фейс страницата им,изписвате ПАРФЕН България и се свързвате на чат,любезни са.Надменна е малко продавачката тук на Заг и никак не е наясно с парфюмите,но показва каквото кажа,тя затова е сложена там.

# 499
  • София
  • Мнения: 1 872
В града, в който работя, магазин на Заг има само един. Каквото и да потърся, отговорът е "нямаме, не се търси" 😄😃😁

Последна редакция: вт, 21 май 2019, 17:22 от Mari_qana

# 500
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Сега като спомена Брайт се сетих, че бях объркала името на един парфюм , точно при продавачката в Заг, казах номера и името, но беше нещо френско мисля и не знаех как се чете и тя ми отговори ама това е .. ( името на парфюма) , казвам да това искам, а тя : - Ама вие казахте друго! Стана ми много неудобно и се извиних,но  беше неприятно та затова обикновенно , ако искам да подуша нещо ходя при момчето.

# 501
  • Мнения: 1 590
Eдно полезно инфо за парфюмите на Зара /прилики с оригинали/:

Скрит текст:
Zara Woman Chocolate – Trussardi – Trussardi Inside

Zara Femme – Nina Ricci – Premier Jour

Zara Iris – Lady Million - Paco Rabanne

Zara Silk – Chloe Tradicional - Chloe

Zara – Texture Lilac – Angel Thierry Mugler

Zara - Texture Water Lily - Miss Dior - Dior

Zara Women - Michael Kors

Zara – Zara collection – Chanel Chance

Zara Women Gold (night) – Lady Million Paco Rabanne

Zara Deep Vanilla – Hypnotic Poison Dior

Zara Gardenia – Black Opium YSL

Zara accord 2 Oriental - Perfumes Nichos de Armani

Zara Black - Thierry Mugler Angel

Zara Delicious Blossom – Sí de Giorgio Armani

Zara Black Amber – The one Dolce & Gahanna

Zara Nuit – Hipnotic Poison Dior

Zara Fruity – Escada, Speer Beauty de Calvin Klein

Zara Apple Juice – Channel – Eau Tendre

Zara Red Vanilla – La vie est belle – Lancome

Zara Woman Gold –Lady Million Paco Rabanne

Zara Femme – Hipnotic Poison Dior

Zara Orchid – Bomb Shell & Incanto Shine – Salvador Ferragamo

Zara Twilight Mauve – Be Delicious Donna Karen New York

Zara Wonder Rose – Eau de Lacoste 12.12 Sparkling Lacoste

Zara White Jazmín – Noa Cacharel

Zara Black Ambar – The One Dolce & GAbanna

Zara Powdery Magnolia – Chloe Chloe

Zara Black Peony - Viktor & Rolf Flower Bomb

Zara Women Oriental – Rush Gucci

Zara Iced Fresia – Light Blue Dolce & Gahanna

Zara Women White – Miracle Lancôme

Zara Rose – J’adore de Dior

Zara Forget Me Not - Light Blue Dolce Gabbana

Zara Pink Flambé -  Black Opium Nuit Blanch(YSL) / Viva La Juicy (JC)

Zara Nude Bouquet – Miss Dior Blomming Bouquet

Zara Luminous Garden - Flower Bomb EDT







Последна редакция: ср, 22 май 2019, 01:04 от Карла_Карла

# 502
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Момичета, цената за мл. в Заг май се е вдигнала някой знае ли колко е?

# 503
  • София
  • Мнения: 38 476
Добър е списъкът на Зара, но според мен Twilight mauve i Wonder rose не са такива.

# 504
  • Стара Загора
  • Мнения: 540
Момичета, цената за мл. в Заг май се е вдигнала някой знае ли колко е?

Ако не ме лъже паметта последно като купувах беше 18 стотинки на мл (беше 16 зимните месеци). Това е за Стара Загора.

# 505
  • Мнения: 316
Момичета, цената за мл. в Заг май се е вдигнала някой знае ли колко е?
0, 20 ст.

# 506
  • Мнения: 329
От вчера имам 127 - Acqua di Gio на ЗАГ и 230 Aqva Amara Bvlgari - пак на ЗАГ. Аква ди Джио е много приятен, но не мога да твърдя доколко е доближен до оригинала, тъй като оригинал от този парфюм съм имал преди доста време и съм го забравил. 230 Aqva Amara обаче е изкопиран до съвършенство! Никакви разминавания няма. Имам останали няколко милилитра на дъното на шишето от оригиналния парфюм и тествах паралелно с имитацията - абсолютно копие и също е и невероятно траен. Много добро попадение.
Жена ми за себе си си взе 59 - J'adore (отново за ЗАГ става въпрос). Е, това вече е... "монстър"! Първо е невероятно приятен като миризма и второ - проекцията е брутална. Пръсна се вчера следобед като го взе от магазина, цяла вечер ми миришеше абсолютно отчетливо и на сутринта като се събудихме, цялото легло, възглавници всичко ухаеше. Аз толкова шлейфов парфюм напоследък дори от оригинали не съм виждал. Дамите, които харесват тази миризма, могат да се възползват.
Имам две питания - коя е най-силната като интензитет имитация на Acqua di Gio и жената сега се интересува дали рефанската версия на J'adore е също толкова трайна като тази на ЗАГ. Каза ми, че преди няколко дни е ходила в Рефан да я погледне и й е харесала, но си пръснала на ръката и не могла да добие много представа как е откъм трайност.

Последна редакция: ср, 22 май 2019, 11:42 от Argent

# 507
  • София
  • Мнения: 38 476
На сайта на Заг ги няма продуктите с 0 - т.е. 059, 058 и т.н. Жалко!
И една хубава новина - Мартинез отварят магазин на Раковска 157.

# 508
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Ооо,даааааа Жадор е брутално направен на Заг с жестока трайност,особено пръснат в косата те отвежда директно в рая,хаха.Да траен е и Жадор на Рефан,дори мега траен,просто за моето носле е по-подсладен,писала съм преди за него.Аз го имах капсулован,но това беше преди няколко години,жена ти мисля ще остане доволна от трайността му,предай и ако желае да пробва и версията на Мартинез.Смело мога да твърдя,че Жадор е по-траен в имитации отколкото в оригинал,това ми е една от най-големите любови евър.Толкова женствен,така добре описващ ме,парфюм за истинска жена!:hearts:

# 509
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
На сайта на Заг ги няма продуктите с 0 - т.е. 059, 058 и т.н. Жалко!
И една хубава новина - Мартинез отварят магазин на Раковска 157.

O, yes, отдавна искам да ги пробвам, а така ще са ми досами задника. Благодаря за хубавата новина. Grin

Общи условия

Активация на акаунт