Сполучливи имитации на маркови парфюми - 27

  • 63 270
  • 734
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 4 443
За мен не са сходни, Argent. В Acqua Missoni имаше някаква нотка, която много ме дразнеше при целодневно носене. Миришеше на нещо средно между розова дъвка и обикновена смола върху мен. Препоръчвам задължително проба, защото от блотер ароматът е приятен.  Докато Aquawoman Rochas ми е много акватичен, свеж, приятен и траен.

# 691
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
За мен в Аквата има отчетливи солени нотки, не е така чист и ефирен като Аквауоман. Пъпеша и белите цветя се усещат също. Втория има лек унисекс уклон, но аз го виждам върху жена само. Прекалено нежен ми е за мъж. Както и Eau des Merveilles Bleu на Ермес.

# 692
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 779
Бих дала пари и за двата оригинални Алюра, но седят на кожата ми точно час и половина. Не за друго, ами ме хваща яд.
Ще опитам първо с имитации, а за Коледа може и да се зарадвам с оригинал.
За Сенсуел версията знаете ли въобще да има имитация?
Не съм виждала.
Днес я тествах в Заг, но не ми харесва. Дали е близка до оригинала не мога да кажа.

# 693
  • Мнения: 18 551
Влизам да споделя за един парфюм-нежна, красива и ефирна  роза-Pure Pastel Rose Betty Barcley.
 Роза, божур, люляк и теменужка са сред нотките, тоест много, много мой.
Много ми допадна, тествах 5-6 неща В ДМ и някои от тях  много ми харесаха, обаче сега не знам точно кои са.
Като не си записвам на място по хартийките така ще е..
Единият е този, а другия подозирам, че е една от версиите на 5 то Авеню. Не е по темата много, но пък реших да споделя, защото на мен много ми хареса и докато сме още на темета за розите. Сега остава да се сетя кой е другия аромат. Като марки ги запомних, утре ще ида пак.

Последна редакция: пн, 03 юни 2019, 13:00 от Мис Каролин Бингли

# 694
  • Мнения: 2 816
Споделете,моля от къде купувате Сангадо? Имат ли магазин? Ако може препоръка за свеж,летен аромат,носи ми се нещо с цитруси. Благодаря

# 695
  • Мнения: 861
Споделете,моля от къде купувате Сангадо? Имат ли магазин? Ако може препоръка за свеж,летен аромат,носи ми се нещо с цитруси. Благодаря
Сангадо имат само сайт. Коста дел сол харесвам аз и жасмин

# 696
  • Мнения: 657
Момичета, някой може ли да ми каже някой парфюм много близък като аромат на promesse cacharel. Такава носталгия ме е обхванала по този парфюм

# 697
  • София
  • Мнения: 862
Споделете,моля от къде купувате Сангадо? Имат ли магазин? Ако може препоръка за свеж,летен аромат,носи ми се нещо с цитруси. Благодаря
Коста дел сол, Апетитно изкушение... В сайта им ще откриете описание на всички аромати. Може да си поръчате и комплект от 5 бр. мостри към които изпращат и книжка съдържаща ароматизирани странички с още 10 аромата.
Аз лично много харесвам Сангадо.

Някой знае ли, дали някоя от марките предлага добра имитация на Aerin? 😀

# 698
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Не,никой не го предлага.

# 699
  • София
  • Мнения: 38 475
Момичета, някой може ли да ми каже някой парфюм много близък като аромат на promesse cacharel. Такава носталгия ме е обхванала по този парфюм
Имам половин Муудче, пиши ми.

Има ли имитация на Versace Dylan Blue femme??

# 700
  • София
  • Мнения: 4 443
Все още няма.

# 701
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Днес минах през новия магазин на Мартинез на Раковска.....и се сдобих с един Сантал Блъш....уникален, моментално влюбване от моя страна, веднага реших, че ще го взема с мен в любимата ми Италия....Не знам колко общо има с оригинала, но не ме и интересува, ще си го нося с кеф лятото...Sunglasses
Помирисах и Инсомнията, хареса ми, унисекс, но не ми се видя нещо уникално чак толкова, особено след като съм чела и помпозното му описание....бих си го купила....някога....Grinning
Мирисах Ванил Фатал....хубав беше, но нищо открояващо се.....
Mukhallat - най-накрая успях да помириша като имитация и ако оригинала мирише по същия начин, радвам се, че ще ми отпадне едно желание за покупка...мирише ми точно на едно време ароматизираните гумички...готино миришат, ама не бих искала да мириша на ароматизирана гумичка...Grinning
Love don't be shy - по същия начин....мирише ми на нещо ароматизирано от едно време, ама не се сещам какво...
Bal d'Afrique Byredo - хареса ми също как мирише....някой ден бих се сдобила с него, не е удар под кръста, цитруси, зеленко (не си падам по зелени ноти принципно, но тук ми харесаха), флорал...
Black Afgano Nasomatto - това направо ми отнесе главата, толкова отчетлив канабис, че щях да припадна. Не знам този парфюм има ли въобще почитатели, ако и оригинала мирише толкова интензивно на трева, освен ако не са някакви тотално спрели и изпържени наркомани или тревомани...Smile
Fucking Fabulous, тук не усещам билковата нотка толкова остро, както във версията на Заг....може би ще му дам 2-ри шанс на втория, но по-натам, засега да си отлежава в шкафа.
Burberry Her, сиропирана плодова салата.
Забравих и Нилските градини на Ермес.....харесаха ми, бих си го купила в някой момент.

Това е от мен, подчертавам, че не познавам оригиналите (изключвам Инсомния, той уж не е имитация на никой) и написаното си е резултат само от възприятието на моя нос. Grin

Последна редакция: вт, 04 юни 2019, 23:50 от sunattraction

# 702
  • Мнения: 1 947
Тези на фирма lucky ползвали ли сте, доволни, недоволни?

# 703
  • Мнения: 1 485
Взех си Cherry in the air и един друг парфюм на Escada на Заг, ама му забравих името.Много са свежи и хубави аромати. И колежките си взеха. Благодаря на момичетата, които ми ги препоръчаха.

# 704
  • София
  • Мнения: 1 871
Дали има имитациа на Bvlgari Splendida Magnolia Sensuel?

Общи условия

Активация на акаунт