🎥 ОТКРАДНАТ ЖИВОТ: Любовта лекува • тема 80

  • 26 873
  • 746
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 044
Оф, много загрубяха нещата.Остана ми горчив вкус в устата.

# 46
  • Мнения: 9 374
Ох, бе Инаааа! Все си мислех, че няма да се върне, обаче отчаянието надделя. Сега я втаса вече и запис като има.

# 47
  • Мнения: 706
Любовта лекува... Любов към мазохизъм ли? Как един не й влезе в положението? А Боби удари дъното.

# 48
  • Мнения: 9 374
Любовта лекува... Любов към мазохизъм ли?
"Любовта лекува" беше вчера. Днес е "Анатомия на гнева". Grinning

# 49
  • Мнения: 420
Днешният епизод беше пълен потрес и омерзение.
Егати сезонът на любовта!
Накрая ще си лекуваме нервите.

# 50
  • Мнения: 706
Любовта лекува... Любов към мазохизъм ли?
"Любовта лекува" беше вчера. Днес е "Анатомия на гнева". Grinning
Анатомия на дъното... от всеки фронт. Не очаквах още днес, да я потормози две три серии

# 51
  • Мнения: 9 619
И по-лошото е, че този няма да се спре с това "удоволствие", особено след като ще може и със записа да я шантажира.
Колко е жалък Темелков, амеба, даже и сравнението е обида за амебите.

Яни, направо критична точка сме Joy

# 52
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 790
Благодаря за темата!

Отново тъп епизод. Един от диалозите пише за цветята и розите в болницата - речта на Петър пред Поли /няма проблеми със заплатите, добри са, болницата е супер/, друг пише негативното /уж най-добрите идвали в Св.Кирил, обаче имат един анестезиолог, с който по-добре да си нямаш работа/. Накрая събират се двамата смисват ги и хоп - става.

Чудя се дали не снимат на цикъл по три епизода, за да може в края на монтажа да сложат най-интересното - анонса за следващата седмица.

Иначе от време на време догледах "Островът" по НВО. Хубава музика, готини актьори.

# 53
  • Мнения: 9 484
Такива надежди възлагах на Костюмарчо да ни отвеят главите този сезон... и го направиха, де, но в кофти аспект.

Обаче във всички сцени музиката беше супер, много са се постарали този сезон!

# 54
  • Мнения: X
Въртя очите. Егати тъпия епизод.
Само Врабчев ме изкефи.

Абе тоя Темелков се оказа страшна свиня. JoyJoy Ще има да го псуват Joy

# 55
  • Мнения: 9 374
Майче, някаква смесица е, ама любов не виждам, а уж заявката за сезона беше как любовта ще ги излекува. Грънци! Grinning

Сцената беше гадна. Оправи я като животно направо. Ама какво да прави, бизнес все пак. Grinning Не мога да повярвам, че Ина падна толкова ниско. Aз ако съм на нейното място няма да мога да се понасям после.

# 56
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
А Врабецът защо е ударил Мазовчето? Иначе се ориентирах кскво става. (Нищо май пак).
Ванилия,благодаря за труда

# 57
  • Мнения: 9 374
А Врабецът защо е ударил Мазовчето? Иначе се ориентирах кскво става. (Нищо май пак).
Ванилия,благодаря за труда
Защото по време на операция не спираше да го хапе на тема "Стаменова". След нея продължи и на Врабчев му кипна вече.

# 58
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
Ще пусна този момент. Мерси.
А иначе май готините моменти досега в една серия ще се съберат,като чета как върви

# 59
  • Мнения: X
Ааааа, моля, моля! В тая сцена имаше повече чувство от сцените на Ина и Тасев JoyJoy

Обаче ми хареса, че там, където правиха кекса, имаше препарирана свиня. Символиката беше добра.

Их, че ме е яд за Костюмчо. Трябваше любов, цветя, шоколад, китайска храна на свещи (щото токът е спрял), а не това нещо.
Но все един лош трябва да има.

Общи условия

Активация на акаунт