🎥 ОТКРАДНАТ ЖИВОТ: Любовта лекува • тема 80

  • 26 870
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 9 558
Много е красива Диана. Аз я харесвам с късата коса.
Половината сезон мина, надявам се вече всички актьори да са свикнали, да са се напаснали или там каквото им трябва и следващата половина да е по-интригуваща и да имаме по-малко поводи за критика Simple Smile

# 736
  • София
  • Мнения: 8 932
Не гледах много, какво е казала Дарина за дъщерята на Банков? И откъде разполага с тази информация? Защото май и ние така и не разбрахме, какво точно се е случило.

# 737
  • Мнения: 9 374
Не гледах много, какво е казала Дарина за дъщерята на Банков? И откъде разполага с тази информация? Защото май и ние така и не разбрахме, какво точно се е случило.
Подхвърли нещо от типа "той дъщеря си не можа да опази..." и Христо я скастри да млъкне.

Много ме кефи визията на Диана на снимката, красива е.

# 738
  • Мнения: X
Половината сезон мина, надявам се вече всички актьори да са свикнали, да са се напаснали или там каквото им трябва и следващата половина да е по-интригуваща и да имаме по-малко поводи за критика Simple Smile
Той и сценарият половин сезон куца, не са само актьорите. Реално нищо не се е случило - Ина има драми и преспа с един, Пепе се разболя и Христо се върна. Не е ли време сериалът да започне, да разкажат историите на героите?

# 739
  • Мнения: 12 400
И Галя си завъди любовник, когото спешно натири по неизвестни причини Grinning

# 740
  • Мнения: 9 374
И Галя си завъди любовник, когото спешно натири по неизвестни причини Grinning
За мен беше малко изненадващо, все пак много влюбена беше в Орлин, щеше да остави Петър и да живеят заедно, мръщеше се на Пешко на целувките, а сега изведнъж реши, че си го обича. Много бързо размисли нещо. Grinning

# 741
  • Мнения: 15 196
Споделеното от Грънчарова определено я е разчуствало и преосмисли действията си.

# 742
  • Мнения: 12 400
Тоест не я разчувства, че лъже и наранява мъжа си, но реши Поли да пази Grinning

# 743
  • Мнения: 3 883
Абе този Петър можеше да лъже и да наранява и да се влюбва, Галя да не може. Защо така двоен аршин? Ми намерила си причина Галчето-хванала си Орлично, който обаче видя, че е нелеп, досаден и се отдръпна, видя  мъжа си с други очи и така. Нищо странно. Не му е натрапвала любовните си изпълнения, направи го тайно, за себе си. И хич не пази Поли, тази Поли и тя е досадна. Пази себе си и нейното си.

# 744
  • Мнения: 12 400
Не харесвам идеята, че понеже единият се държи като идиот, и другият може. Той, разбира се, може, но за мен е въпрос първо на самоуважение да не правиш такива неща. И това, че мъжът ти ги е направил, поне в моите очи, не ти разписва пътния лист. Дава ти единствено право да го напуснеш.

# 745
  • Мнения: 9 484
Заповядайте в новата тема:

https://www.bg-mamma.com/?topic=1106416.new#new

# 746
  • София
  • Мнения: 1 457
А как Банков зарази Пепе, при положение, че детето беше с маска?
Тя се изхлузи, когато Пепе падна на земята и Банков му кихна в лицето.
Това съм го изпуснала. Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт