Математически турнири 1-4 клас. Тема №54

  • 80 571
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 285
Това за МБГ ли се отнася?
От кой град сте?

Нашият резултат е вече налице, още вчера сутринта го получих по ел.поща. Задачите ще можем да видим на 1 ноември. Надявам се и някакво класиране да успеем да видим по точки, макар че шансовете за такова са нищожни.

Да, за София се отнася.

# 691
  • Мнения: 190
Тази година "Академия 21 век" не е организатор на "Черноризец Храбър" за Пловдив. Знаете ли дали състезанието ще участва при формирането на рейтинг  "Математически звезди"?

Последна редакция: сб, 26 окт 2019, 21:24 от ХалиГали

# 692
  • Мнения: 5 597
Тази година "Академия 21 век" не е организатор на "Черноризец Храбър" за Пловдив. Знаете ли дали състезанието ще участва при формирането на рейтинг  "Математически звезди"?

Не,няма да участва.

# 693
  • София
  • Мнения: 6 029
Записах я моята щерка на СМТ, тъй като нашето училище не участва, я записах в 112 СУ. Сега решаваме задачким днао се справи.
Искам да попитам, ако свърши по-рано от предвиденото време може ли да си излезе или трябва да стои до края?

# 694
  • Мнения: 989
Публикувани ли са вече резултати от МБГ есен 2019 за местата, където турнирът е проведен по-рано?

# 695
  • София
  • Мнения: 12 401
За СМТ малките ги изкарват заедно. Който свърши по-бързо седи в стаята и чака всички да приключат.

# 696
  • София
  • Мнения: 1 535
За СМТ малките ги изкарват заедно. Който свърши по-бързо седи в стаята и чака всички да приключат.
Зависи си от училището - моите деца са излизали по-рано. Обичайно има дежурен учител на вратата, който да се увери, че детето има родител/близък, който го чака. Но си представям, че на други места е точно както го описваш, Only.

# 697
  • София
  • Мнения: 6 029
Ясно, ще питам на място като я водя. И ще стоя да я чакам там.

# 698
  • Мнения: 5 597
Публикувани ли са вече резултати от МБГ есен 2019 за местата, където турнирът е проведен по-рано?
Свържете се с мястото на провеждане и от там ще ви кажат кога ще са готови резултатите. В сайта пускат след като всички са приключили.

# 699
  • Мнения: 989
Свържете се с мястото на провеждане и от там ще ви кажат кога ще са готови резултатите. В сайта пускат след като всички са приключили.
Благодаря за отговора. Flowers Hibiscus
Детето ми се явява за пореден път на това състезание и зная регламента, но си спомням, че при миналогодишните кръгове тук се публикуваха резултати по места (където състезанието е проведено в първите дни от заложения период).
Иначе, при нас беше днес и предполагам, че ще имам резултат до края на седмицата. Притеснява ме това, че дъщеря ми каза, че задачите за 3-ти клас според нея са били трудни и не й е стигнало времето за 2. Това е причината да искам да се ориентирам в обстановката.

# 700
  • Мнения: 5 597
Аз винаги съм получавала мейл от училището, където се явява и мисля,че в сайта не излизат точките,а само медали.  С паралелни резултати не съм запозната. 🙂

# 701
  • Мнения: 989
В училището, където се явява дъщеря ми излизат резултати по точки на сайта на училището (e-mail не съм получавала). Тук съм виждала такива резултати и от други училища/организатори. Иначе, крайното класиране е само по медали.

# 702
  • София
  • Мнения: 4 493
В неделя синът ми беше на МБГ - вечерта получих резултата по меил, а на втори ще мога да видя какво не е решил

# 703
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Моята дъщеря беше днес на МБГ. Не очаквах да получа мейл, дори не съм сигурна дали попълних някъде електронна поща из формулярите.

# 704
  • Мнения: 39
Здравейте!
Някой има ли отговори на МБГ есен 2017 за 3 клас?

Общи условия

Активация на акаунт