Математически турнири 1-4 клас. Тема №54

  • 80 856
  • 736
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 6 123
Еха , в 3ти и 4ти клас има по 1 дете с 100 точки? Има ли някъде в София подобно нещо, аз не видях.

# 76
  • Мнения: 1
Моля ако имате задачите от Европейско Кенгуру 2019 за 4 клас да ги изпратите на staho@abv.bg /знам че не трябва да се оповестяват/, не успях да ги изтегля от сайта на 109 СОУ,а имам съмнения че имаме повече точки от обявените,а искам да ги проверим докато още си спомня детето какви отговори е дало

# 77
  • Мнения: 468
Моля ако имате задачите от Европейско Кенгуру 2019 за 4 клас да ги изпратите на staho@abv.bg /знам че не трябва да се оповестяват/, не успях да ги изтегля от сайта на 109 СОУ,а имам съмнения че имаме повече точки от обявените,а искам да ги проверим докато още си спомня детето какви отговори е дало
Имате поща

# 78
  • Мнения: 4 279
В Кюстендил има една учителка (за една знам Simple Smile), която ги готви доста сериозно и имат много високи резултати.

# 79
  • София
  • Мнения: 1 082
Някой знае ли утре състезанието от колко часа е? В София.

# 80
  • София
  • Мнения: 252
Някой знае ли утре състезанието от колко часа е? В София.
МБГ в 10ч в Да Винчи, но има група и от 12ч. И това е за 1ви и 2ри клас. За другите класове май има други часове.
Вижте за кога точно сте записани.

# 81
  • Мнения: 10
Може ли някой да ми пусне задачите на Кенгуру- 3 клас?
raddyshoes@gmail.com

# 82
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 325
Здравейте, има ли някой идея къде мога да намеря отговорите на състезанието питагор от 2018? Ще съм много благодарна.

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 221

На 16 задача условието е грешно.

Здравейте, има ли някой идея къде мога да намеря отговорите на състезанието питагор от 2018? Ще съм много благодарна.

# 84
  • Мнения: 468
Може ли някой да ми пусне задачите на Кенгуру- 3 клас?
raddyshoes@gmail.com
Имате поща

# 85
  • Стара Загора
  • Мнения: 757
Здравейте

днес се проведе Пролетно математическото състезание.
Възможно ли е някъде да видим отговорите на задачите?(за 4 клас имам  предвид)Благодаря .

Последна редакция: сб, 30 мар 2019, 14:23 от kokovi4

# 86
  • Мнения: 116
Някой може ли да ми изпрати задачите за първи от тазгодишното кенгуру?
kloe@mail.bg

# 87
  • Мнения: 56
Здравейте! И мен ме интересуват, защото синът ми също участва днес, но не намирам все още задачи и отговори. Може би ще ги качат след публикуване на резултатите.



Здравейте

днес се проведе Пролетно математическото състезание.
Възможно ли е някъде да видим отговорите на задачите?(за 4 клас имам  предвид)Благодаря .

# 88
# 89
  • Варна
  • Мнения: 4 444
За IV клас има ли ги някъде?

Общи условия

Активация на акаунт