Какво повече НЯМА да купя - 15

  • 88 334
  • 736
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 403
Кайма от Лидл... почти си чупя зъб за втори път.

# 421
  • Мнения: X
Не знам коя е тази торта, след малко отивам да я видя, описанието ми прозвуча като реклама. 😃 Обожавам карамел и кайсиево сладко, а горчивото какао е натуралното и най-истинско.
В голяма кръгла и прозрачна кутия е.

# 422
  • Мнения: 15 317
То торта е само в името, иначе си е просто сладолед в голяма кръгла кутия, ако говорим за една и съща торта, де, ама по описанието прилича на тази, която съм пробвала. Торта, хаха, сладолед във формата на торта. Ама сладоледа инак бива, пък и кутията голяма и върши работа, тъй, че не се оплаквам. Grinning

# 423
  • Мнения: 729
Цедено кисело мляко на Елит.Първо,това е някакъв кремообразен продукт с отвратителен, неопределен вкус.Рекох,ще го оставя за следващия ден,да го маскирам с чесънче,копър,краставичка
..Днес отварям,отгоре хванало розово оцветяване,от вчера отворено...

# 424
  • Бургас
  • Мнения: 279
Някакво мнение за сирене Ралица,може ли?Дали си е сирене или и още нещо? Wink
P.s...а иначе мога да препоръчам сирената на Сигмен,много ми харесват,а също и изварата им е невероятна-единствената,която ям!

# 425
  • Мнения: 5 998
На нас сирене Ралица не ни хареса.

# 426
  • Мнения: 10 210
Гледах въпросната сладоледена торта, че описанието на Пели много ме съблазни. Пише си за всичко - и за сладкото, и за какаото. Обаче. Вложили са и напълно хидрогенирани мазнини, а такива не купувам или ако купя, ще е 1-2 пъти годишно максимум и то ако са в незаменим и неземно вкусен продукт. А сладоледи - бол. 

# 427
  • София
  • Мнения: 11 492
Бинго прахообразен препарат. Голямо търкане се иска докато се изчисти каквото е нужно.
В този ред на мисли Роли ми харесва много.
Само тези двата съм използвала. Ако някой може да предложи алтернатива на Роли (че напоследък рядко го намирам), ще съм му много благодарна.

# 428
  • Мнения: 564
Някакво мнение за сирене Ралица,може ли?Дали си е сирене или и още нещо? Wink
P.s...а иначе мога да препоръчам сирената на Сигмен,много ми харесват,а също и изварата им е невероятна-единствената,която ям!

В София има ли ги продуктите на  Сигмен и къде?

# 429
  • Мнения: 730
Ако някой може да предложи алтернатива на Роли (че напоследък рядко го намирам), ще съм му много благодарна.
За мен Роли би било прекалено абразивно.
За мивките и смесителите ползвам тази паста от Лидл и съм много доволна.

# 430
  • Бургас
  • Мнения: 279
Някакво мнение за сирене Ралица,може ли?Дали си е сирене или и още нещо? Wink
P.s...а иначе мога да препоръчам сирената на Сигмен,много ми харесват,а също и изварата им е невероятна-единствената,която ям!

В София има ли ги продуктите на  Сигмен и къде?
Ами за София не мога да кажа.В Бургас ги има.имат си и фирмени магазинчета,където продават насипно.Но  ги има и с търговси опаковки по хранителните магазини.затова си мисля,че не се предлага само тук.Даже незнам откъде е мандрата.Трябва да се поинтересувам.Иначе е от по-скъпичките,но си заслужава.
P.s....ами да намерих-с.Сигмен,Бургаско
Ето и снимка

# 431
  • София
  • Мнения: 11 492
Ако някой може да предложи алтернатива на Роли (че напоследък рядко го намирам), ще съм му много благодарна.
За мен Роли би било прекалено абразивно.
За мивките и смесителите ползвам тази паста от Лидл и съм много доволна.

На мен ми трябва за потъмнели дъна на тенджери, тигани. При по-продължителна употреба външната страна на дъното потъмнява. Също и за загар на дъното.
А, и за тоалетна чиния и мивка в банята пак ползвам Роли.
Тази лидълска паста би ли свършила работа за тези двете?

# 432
  • Мнения: 730
Да, с изключение на тоалетната чиния.

# 433
  • ПЛОВДИВ
  • Мнения: 207
Ако някой може да предложи алтернатива на Роли (че напоследък рядко го намирам), ще съм му много благодарна.
За мен Роли би било прекалено абразивно.
За мивките и смесителите ползвам тази паста от Лидл и съм много доволна.

На мен ми трябва за потъмнели дъна на тенджери, тигани. При по-продължителна употреба външната страна на дъното потъмнява. Също и за загар на дъното.
А, и за тоалетна чиния и мивка в банята пак ползвам Роли.
Тази лидълска паста би ли свършила работа за тези двете?

Бих препоръчала на Медикс препаратите, тъй като съм много доволна от тях. Най-вече този за смесители и мивки със синята опаковка. Има го под формата на гел и спрей. От Пловдив съм, където във водата има много хлор и котлен камък. А за загорели съдове, защо не опитате Меглио? 

# 434
  • София
  • Мнения: 11 492
Благодаря. За Меглио не се бях сетила, съответно не съм го ползвала.

Общи условия

Активация на акаунт